0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kizlar kizim bi yasina gircek bu ay ve ne bi emeklemeye cabalama ha emekliyor geri geri gdyor ama cok fazpa dego cani sklinca agliyor hemen ne bi ayaga kalkma cabasi ne biyerle tutunup kalkmasi  hicbisi yok normal diyorlar her cocuk bir degl diye sizinkiler ne zaman yurudu

8 Cevaplar

0 oy
(135 puan) tarafından
benimkide on bucuk aylık canım aynı söylediğin gibi hareketi cok ama tutunup kalkmıyor daha bende bekliyorum dört gözle
(1,248 puan) tarafından
Doktoruna sorcam bakallm normal mi diye bazilarinin yeni bi yasina girdikten sonra adin atanlar var
-Reklam-
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Benim kızda 10 aylıkken bı amda emeklemeye başladı 

Belki seninki emeklemeden yürür tesfik et sen çalıştır 
(1,248 puan) tarafından
Kiz orumcege biniyor ve elinden tutup falan yurutyorum parmak uclarini yamultup oyle basiyor  adim atiyor oyle de surekli oyle de yapmiyor cani istemedgnde yurumek bile istemiyor tutsan bile
(3,601 puan) tarafından
Ayakkabı al sokakta yurut ve örümcek kullanma artık çok tehlikeli büyüdükçe gucleniyorlar düşer Allah muhafaza
(1,248 puan) tarafından
Kiz dustu zaten egilince falan iki kre dusurdum oyle  ayakkabisi var ama cikariyor ayakkabiyi tutmuyor ayagnda hemen ustune basip ciksrtoyr
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Benim oğlum Yaşına girdi emekledi ve tutunup kalkmaya başladı. 13.5 aylıkken de yürüdü. 
(1,248 puan) tarafından
Masallah inslhh benimkide yurur yaa bi sknti yok biraz temmbel buluyom istej yok cnku hazir hissetmiyor kendini belliki
(2,709 puan) tarafından
Yürür canım ben doktora sormuştum normal demişti.
(1,248 puan) tarafından
Diktoruma sorcam.bende icim rahat etsin en aizndan
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Emeklemesi gelişimi için çok faydalı. Ellerini bacaklarını tutarak siz yaptırın öğrensin. Bazen zorlamak gerekir. Yurutece biniyorsa asla bindirmeyin. 
(1,248 puan) tarafından
Yurutece biniyorda  cpgunlkla bindirmemeye calsyorum olabildgce bazen kucakta falan durmayinca bindiryorum gezinsin diyd
(1,165 puan) tarafından
Az da bindirseniz kolayına geldiği için adım atmaz emeklemez.
(1,248 puan) tarafından
Hm kaldircam.zaten egilip dustu iki kere bi daha duscek diye yanlz birakamiyorum.oyle
0 oy
(435 puan) tarafından
O cocuktan cocuga degisir kuzum bizimkk 10 aylikken emekledi 16 aylikken yurumeye basladj
(1,248 puan) tarafından
Masallhh tabikide her cocuk bi degl
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Benimkide 11 aylık olmak üzere 3,4 gündür emekliyor
(1,248 puan) tarafından
Masallhh
0 oy
(1,039 puan) tarafından
13 aylık yeni emekliyo

Tay tay durmuyo ama sürekli ben koltuğun önünde oynattığım için destekli durabiliyo
(1,248 puan) tarafından
Hmm tamam cnm masallhh
(1,039 puan) tarafından
Vallaha kimseyi dinleme her bebek kendine özel ha doktorun dediği şey bana 18 aylıkken hiç mi yürümüyor o zaman getirirsin bakariz
(1,248 puan) tarafından
Valla benim arkdslarim.bana yok nasil bu kdar rahatsn bilmm ne yaptilar da icime kusku dustu acabami diye  yok bizimkiler kalkiyor ediyor biliyorum dedn.her cocuk bir degl o diyor yasina giren her cocuk yurur diyor yasina gircei nerdeyse hala yurumuyor emeklemiyor.lafini kullandilar canimi sktilar
(1,039 puan) tarafından
He de gec
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bizimde 13 aylik emeklemesi surunme seklinde koltuga dayali olunca basina kadar siraliyo ama tutunarak kalkma hala yok butun bebisler ayni olacak diye bisey yok canim 
(1,248 puan) tarafından
Masalhh tabikide cnm.orasi oyle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya9519 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eymir (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Masum anne (305 puan) tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,754 cevap

34,838 kullanıcı