+1 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim hırsız haydutumuz az gibi bide onlar geldi

Bizim ev bahçeli biraz da issiz Bi yerde bahçede 2 ağaç ceviz var dallarının çoğu dışarıda. Biz toplanıyoruz zaten ağaçları düşenleri insanlar yesin diye. Çocukların kışlıkları çıkardım küçülenleri ayırdım bahçede ardiye ev vardı oraya koyayım dedim birde ne göreyim 20 yaş üstü 27 altı 2 erkek çocuğu duvarda bana bakıyor aklım çıktı. Ne yapıyorsunuz diyorum ceviz yiyoruz diyor Bi kızdım ama aklim çıktı.  Hala gitmiyorlar bahçeyi gozetliyorlar yaklaştım Bi tane de ağaçta var . Bi kadın da kapının dışına oturmuş cevizleri  kırıp yiyor. Benle Bi kavga ettiler üç beş cevizin lafını mı ettin diye evde de tekim 2 küçük bebeğim var . Ay meğer yarım saattir ses vardı bende önemsemedim yan komşu oturuyordur diye onlarmjs.belki eve geleceklerdi Allah korusun ne yapardım onlar öldürürdü beni. Aşağı evde belki 400 binliralik da esimin malzemeleri vardı. 

Bi defolmadilar daha ne yakacaklar üstelik ben Türk sandım tam konusamadilar ama aklıma Suriyeli oldukları gelmemişti giderken Arapça konuştular o zaman anladım 

8 Cevaplar

+2 oy
(3,633 puan) tarafından
Söyleyince ırkçısin diyorlar ama nefret ediyorum hepsinden çok karaktersiz pis insanlar defolup gitsinler artık ülkemizden ya
tarafından
Baştan beri dedim ama maalesef Bi bunların hayranları var gidemediker
(3,156 puan) tarafından
Valla diyen desin ırkcıysak ırkcıyız bende nefret ediyorum hepsinden daha neyi beklıyolar burda tabi rahata alıştılar kendi ülkemizde biz yabancı olduk Rabbim sonumuzu hayır etsin...
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bulaşınca da cogaliyorlar birden
tarafından
Evet 2 gördüm 4 büyük bikac da çocuk vardı Allah korudu
0 oy
(537 puan) tarafından
Böyle durumda soğukkanlı ol çaktırma hemen polisi ara toplasin polisler onları oradan
tarafından
Ya evdeyken görsem çıkmadan polisi arardım ama kimliksiz olanlara polis de bisey yapamıyor. Yüz yüze karşılaşınca tuhaf oldum
(537 puan) tarafından
Aman dikkat et çoluguna çocuğuna salma onları bahçeye falan onlar yine gelirler mutlaka
tarafından
Allah korusun bekliyorm geleceklerine eminim keşfettiler çünkü ne var ne yok. Yok canım yanlız çıkarmadım şimdiye kadar zaten Allah esirgesin
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Her taşın altından bunlar çıkar oldu kendi halkına bakmaktan acizler valla bunları besliyoruz bide
tarafından
Valla öyle gına geldi artık
(11,257 puan) tarafından
Hem de nasıl
0 oy
(159 puan) tarafından
Al benden de o kadar belalar resmen ya dün parka götürdüm oğlumu kaykaya geçiriyorum çocuğu ittirip duruyor salıncağa geçiriyorum çocuğumu sallamaya çalışıyor güzellikle 10 kere dedim siz kenara cekilin ben sallayayim diye anlamadılar güzelce sallasa yine izin verirdim ama çocuğu afedersin ****** gibi sallıyor küçüğü de büyüğü de dert ya 
tarafından
Aman dikkatli olun bizim bu mahallede vardı önceden ama barinamadilar çıktılar hurdacı gibi geziyorlar
0 oy
tarafından
Ülkelerinde yapamdıklari artistlikleri burda karı kıza vatandaşa yapıyorlar bı kurtulamadik şunlardan 
tarafından
Çok canlar yanacak bunlar yüzünden
0 oy
tarafından
Nefret ettim bende iyice
tarafından
Aynen gidemediler de
0 oy
(7,606 puan) tarafından

Kendi ulkemizde multeci ettiler ettirdiler bizi yiyecek ekmegi zor buluyoz besleniyolar herkezden iyi pislikler ulkenin agzina ettirdiler ettiler:woot::angry:

tarafından
Ay evet valla öyle bi kurulmuslar bahçeye korkudan kanım dondu beni evden atacaklardi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 331 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Azra asel (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,544 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 1,139 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (501 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...