0 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Kızlar bu sabah banyoda duşakabinde kırkayak gördüm 3 aylık bebeğim var çok korkuyorum nasıl bi önlem almalıyım ilaçlama yaptıramam şu an için başına gelen var mı çok tedirginim

5 Cevaplar

0 oy
(1,174 puan) tarafından
Anca ilaçlama ile kuruyor kökleri malesef. Kendim ilacladim olmadı. Enson ilaçlama şirketi gelip ilacladi öyle kurtulduk. Kolay kolay ilaç etki etmiyor onlara
(866 puan) tarafından
Deme ya tam neden de geldi başımıza
(1,174 puan) tarafından
Nemli yerlere gelirlermis. Benim annemin evinde oldu. Mustakil Bahçe içinde yeşillik hep etrafı. Etrafını ayrı içini ayrı ilacladilar. Biz de bebeği isircak diye çok korktuk.
-Reklam-
0 oy
(269 puan) tarafından
duruyomu.hâla orda buyukmu
(866 puan) tarafından
Küçüktü eşim hemen öldürdü ama başka var mı bilmiyorum 3 senedir oturuyorum bu evde ilk kez başıma geldi
0 oy
(7,382 puan) tarafından
Ayy cok korkunc onlarrr
(866 puan) tarafından
O görüntüsü hala gözümün önünde ya insanın tüylerini diken diken ediyo
0 oy
tarafından
Onlar gitmez sana diyeyim bebeğini ısıra bilir mecburen ilaçlama yapacaksın çok  kötü onlar büyürse daha zor oluyor o böcekler 
(866 puan) tarafından
Hadi ya yumurta falan bırakmıştır diye çok korkuyorum zaten
0 oy
(598 puan) tarafından
Terliği vurup öldürerek :D ben bodrum kat bi evde kaldım yılan gibi kırkayak vardı kocaman eşim vurdu terliği öldürdü sonraki evim 2. Kattı ama bahçesinde çok ağaç varfı evde kertenkele gördüm yapıştırdım terliği kafasına napiyim
(866 puan) tarafından
Valla bizde öldürdük benim korkum üremiş olması. Üremediyse sıkıntı yok öyle böcekten de korkmam ben bebeğe gelir diye korkuyorum yoksa gördüğüm yerde öldürürüm.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 398 göst.
23 Eylül 2018 Diğer kategorisinde ♥️İkRa'M♥️ (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 93 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Cero (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 257 göst.
0 oy
6 cevap 329 göst.

378,092 soru