0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Sürekli evim içindeyim. Ve hamileyim şimdi de . Evliliğimin başından beri evdeyim . Aşırı bunaldım artık evimi görmek bile istemiyorum nefesim daralıyor evde. Kocama dışarı çıkar biraz hava almak istiyorum dedim 20 lira verdi çık dedi. Ağlaya ağlaya minibüse binip bir parka geldim . Ağlıyorum moralim çok bozuk . Eve gitmek istemiyorum . 

19 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından

20 TL mi 

Seninle de gelmedi 
Yani davar oğlu davar 
Üzülme canım ya insan tek başına da eğlenmeyi bilmeli bende çok bunalirsam alırım bebeğimi çıkar market market gezerim :)
(179 puan) tarafından
Ne zaman çıkalım bir parka gidip oturalım en azından desem sen git diyor . Artık çok bunaldım iki seneden fazla oldu evleneli . Düşünüyorum acaba herkes böyle içinde olduğum durumu ben mi abartıyorum diye .
-Reklam-
0 oy
(146 puan) tarafından
Kendine bi iş bul ne bilem çocuğa birşeyler ör dik filan kuran-i kerim oku yada dinle keyfini ciakr yat uyu komşun filan yokmu çağır yada git ne bilem 20lira bile olsa bi dondurma al ye yuruyrek gez dolaş bi çay demle cik  bi parka kitap oku bu boş zmanalrini arayacan canım üzme kendini 
(179 puan) tarafından
İki seneden fazladır evdeyim evde yapılan herşeyi yaptım. Dışarda en azından destek olsun yanımda olsun istiyorum ama nafile.
(146 puan) tarafından
Bazı adamlar dışarı olmadan adım atirmaz bazilarida böyle ne yapa can huyu öyleyse kabullenecen yada sonuna kadar savaşacan  Allah yardımcın olsun
(179 puan) tarafından
Amin . Çok bunalmış hissediyorum. Rabbim inşirah versin kalbime . Gerçekten çok bunaldım
(146 puan) tarafından
Amin aminnn
0 oy
(7,603 puan) tarafından
İlkokul çocuğuna harçlık veriyor zaar ayrıca seni yalnız gönderip kendisi evdemi kalıyor ne saçma koca örnekleri var burada yaaa.
(179 puan) tarafından
Evet . En zoruma giden bir arkadaşı gel dese uçarak gider . Ama benimle hiç bir paylaşımı yok. Evlilik değilde tek başıma evle evlenmişim gibi hissediyorum
(770 puan) tarafından
Severek mi evlendiniz hamileyseniz zaten yürüyüş yapmanız lazım bence hicccc sallama herhn cik gez en sonunda merak edip gelir diye dusunuyorum
(179 puan) tarafından
Hep tek çıkıyorum. Hep tekim
(179 puan) tarafından
Ve evet maalesef severek ...
0 oy
(1,995 puan) tarafından
20 lirayla eşin gezdin alışverişe vs gitsin bakalım 
(179 puan) tarafından
Paraya da takmıyorum yanımda olsa destek olsa yeter . Ama maalesef
(1,995 puan) tarafından
öyle canım bebek olunca daha da destek ilgi bekliyo insan
(179 puan) tarafından
Oğlum arkadaşım olacak doğunca inşallah. Babadan hayır yok maalesef
0 oy
(171 puan) tarafından
Bişey yapamıyorum dahada bunalıyorum 
0 oy
(29 puan) tarafından
Al benden de o kadar ev ev ev ev ev oturup zırlıyorum başka bişey yapmıyorum
(179 puan) tarafından
Duvarlar boğuyor gibi geliyor mu sizede bazen nefesim daraliyor çok bunalmaktan. Bekarken böyle bir hayata hiç alışık değildim. İki sene hapis gibi
0 oy
(61 puan) tarafından
Beni tarif ettin hamileyim gezmek istiyorum hiç çıkmıyoruz bı haftadır söz veriyodu dün sözünü tuttu sağolsun babasigile gittik oturmaya sanki çok meraklıyım 
(280 puan) tarafından
Güldüm:)) insan gezmek istiyor haha
0 oy
(11,264 puan) tarafından
Gitmesen arar mı peki neredesin diye ya da gelme orda kal mi der
(179 puan) tarafından
Buraya yazdığımda çıktım kaç saat oldu hiç aramadı
0 oy
(116 puan) tarafından
Hic üzmeyin kendinizi eşinize bisi demek istemiyorum sizi dahada üzmemek için hamileymissiniz yürüyüş yapın mesela takin kulakliginizi rahat bisiler giyin yürüyün bol bol dogum içinde faydası olur yaşadığınız yerde halk eğitim kursları varsa araştırın kısa sürede olsa bebek doğana kadar ilginizi çeken bir kursa katilabilirsiniz dikiş pastacılık gibi hem arkadaş edinirsiniz kendinizi eve kapatmayın illaki eşinize ihtiyaçiniz yok benim eşim çok yorulur iste mesela ben bildiğim için ona çıkalım demem ama kendim bebeğimi alir heryere giderim termosa kahvemi demler yeşillik bir alana giderim kızım yokken de kendim çıkardım yani
(179 puan) tarafından
İki senedir zaten tek başına çıkıyorum. Kimse yok yanımda bir yerden sonra insan birileri ile konuşmaya ihtiyaç duyuyor
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Kızımı alıp parka giderim markete giderim fln zaman geçiyor 
(179 puan) tarafından
Bende oğlumun doğmasını iple çekiyorum. Çünkü tek başınayım hiç kimse yok etrafımda. Ve eşim çok ilgisiz
(1,230 puan) tarafından
Çocuk olunca bukadar bunalmazsn canm bende yalnizdm kızım var smdi çok şükür en iyi arkadasm ❤️
(179 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
tarafından
20 TL mi hayır dalga mı geçiyor
(179 puan) tarafından
Yani bende öyle düşünüyorum dalga geçtiğini ama tartışıp kavga etmek bile istemeyecek kadar bunaldım çektim kapıyı çıktım
tarafından
Canım ya insan bir su içse beş tl ama boşver kendi bilir sen çık gwz işte Alaçam de
(179 puan) tarafından
Öyle yapıyorum.  Yani evlendikten sonra yaşadığım yer itibari ile arkadaşlarımdan da çok uzak kaldım . İnsan insana ihtiyaç duyuyor ...
0 oy
tarafından
Açıyorum müzik dertlerime yanıyorum bunalınca müziklerle kendime geliyorum
(179 puan) tarafından
Terapi yöntemi :)
0 oy
(15 puan) tarafından
20 mi ...

Bende ağlardım 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Çok bu aldığım da hem kahve içerim hem ağlarım. 
(179 puan) tarafından
Güzel terapi bence . Bende dışarda bugün içtim ve ağladım çünkü artık ev çok bunaltıyor
0 oy
(280 puan) tarafından
Herkesin bi derdi var kuzu kimisi maddiyata sorun olur kimisi karı kız 
(179 puan) tarafından
Benimki hepsinden öte ilgisizlik ....
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Oğlum doğmadan önce 7.24 geziyordum 

Şimdi oğlumla birlikte geziyorum sıkılmaya fırsatım olmuyor 
(179 puan) tarafından
Oğlum doğunca inşallah bende sıkılmam o bana arkadaş olur . En iyi arkadaşım
0 oy
tarafından
Ben de evdeyim hamileyim ve bunaldim galina gebelikten dolayı sıkıldık 
(179 puan) tarafından
Ben gebelikten önce de çok bunaliyordum ama bu sefer evde duramıyorum sanki duvarlar üzerime üzerime geliyor
tarafından
Bende aynı durumdayım gebelikten muhtemelen
(179 puan) tarafından
Yani gebelikte etki ediyordur . Ama yaşadıklarım da göz ardı edilecek gibi değil . Allah'ım bir ferahlık versin dua ediyorum....
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Bunalmaya zamanım yok valla billa
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Bende çok sıkılıyorum Evdee bende hamileyim son günlerim yada son haftalarim diyebilirim bu aralar sürekli evdeyim aşırı bunaliyorum Eşimle çıkıyoruz Arabayla gezeriz parka gideriz kafeye gideriz Ne bilim öyle böyle Takılıyorum 
(179 puan) tarafından
Ne mutlu size

İlgili bir soru bulunamadı

379,812 soru

11,369,420 cevap

34,852 kullanıcı

...