0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Merhabalar arkadaşlar oğlum 1 buçuk yaşına girdi 18 aylık şuan 2.yeni hamileyim tabi daha kanda daha bebeği görmedim beta hcg 73 çıktı 2 gün sonra tekrar vericem yükselme var mı diye çocuğumu emziriyorum 2 yaşına kadar emzircem doktor la konuştum sıkıntı olmaz dedi bebeğim çok düşkün memeye birde o yüzden 2 yaşını doldursun dedim doktor zamanla kendi kendine ayrılır dedi süt tadı değişik gelicek ilerki zamanla dedi 5 6 ay geçtikten sonra dedi öyle mi olur bana bilgi verirseniz sevinirim birde sezaryanım ikincide aynı yerdenmi kesilir sezaryan 

5 Cevaplar

0 oy
(17,284 puan) tarafından
Sezeryanı bilmem ama sütünü sürekli kontrol et Allah korusun zehirlenir
(70 puan) tarafından
Doktor zehirlenme olayı saçma dedi öyle bir şey yok dedi
(17,284 puan) tarafından
Tadı değişiyo demiş bende zehirleniyo diye biliyorum
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim aynı yerden kesildi oglum 7 buçuk aylikti hamile kaldım 8 buçuk aylıkken kestim ama kendi Dr emmek istemedi sanırım sütün tadı değişti emmeye başlayınca iki çekmeden sonra kafasını çevirirdi bana da hazır bahane lazımdı o şekilde kestim 
(70 puan) tarafından
İnşallah bizde öyle oluruz yoksa zor olur memeyi ayırmam çok düşkün aşırı derecede
(9,626 puan) tarafından
Kiyamam ya insallah çabuk bırakır,insan cok üzülüyo ama elden de bise gelmiyo bende yaşına kadar emzirmek istedim ama düşük tehlikem vardi doktor kessen iyi olur demişti cok şükür bırakması da kolay oldu kizimda sag salim doğdu sende inşallah sağlıkla kavuşursun yavruna❤️
0 oy
(66 puan) tarafından
Canım ben 15 ayında hamile kaldım isteyerek oldu ilki sezeryandi 5 aydan fazla emdi 20 aylık olunca azaldii sütüm zaten bende biraktirdim yeniden keyifle emzireyim digerini diye oyle tiksinme falan olmadi doktor istersen ikisini bir emzir birşey olmaz dedi daha 2.doğmadı bakalım nasıl olacak 
0 oy
(160 puan) tarafından
Banada sana dediğinin aynısını demişti aynı zamanda hamile kalmışız kızım 18 aylıktı zamanla ayrılma falanda olmadı 27+5 sütüm olmamasına rağmen hâlâ emiyo çok düşkün ikinci olunca napcam diye çok düşünüyorum ama zor bi süreç oluyo 
0 oy
(160 puan) tarafından
Şu anda da 22 aylık 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 28 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,569 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Slvr2446 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 669 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Melegim21 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Hamisanne. (137 puan) tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...