0 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
kızlar halilarinizi neyle siliyorsunuz bez olarak hangi bezden kullanıyorsunuz yardımcı olur musunuz bana daha once hic silmedim halilarimi yıkamaya veriyodum hep ama malum kış geldi artik silmek istiyorum ama hic bilgim yok

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lif' le :)  
(346 puan) tarafından
bildigimiz banyo lifiyle peki deterjan olarak ne kullaniyosun canim
tarafından
Evet o liflerden, arap sabunu koyup köpürt, bir kaç damla sirke ekleyebilrsin mikropları temizlemesi için ama az damlat (çok azda yumuşatıcı güzel kokması için) yada vanısh kosla halı  bunlardan biriyle komple halıyı silip sonra, sadece suylada peşinden tekrar durulama yap tatlım.
(346 puan) tarafından
tesekkur ederim canim yarin silicem insAllah
-Reklam-
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Hiç silmedim ben ya anca bişi dökülürse  mikrofiber bezle kosla sıkıp silip duruluyorum  o kadar genelde  yıkamaya veririrm
(346 puan) tarafından
anladim canim yinede sagol :))
0 oy
tarafından
Banyo lifi ile sil canım ılık suya Arap sabunu koy mis gibi ama bide temiz suyla tekrar silip durulaman gerekiyor 
(346 puan) tarafından
tamam canim sagol halidaki killar tüyler hep temizlenir demi
tarafından
Halıda ki kıllar için Bi tane halı fırçası al halıyı silmeden önce fırçala fırça hepsini toplar
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yaz kış yil da 4 kere veririm yıkamaya ama  bende silerim ayda 1 beyaz sabunu hacisakir i yani rendeleyip sıcak suyun içine atıyorum onunla güzel ce siliyorum.1 suda bulaşık makinası parlatıcısı ile siliyorum mis gibi oluyor 
(346 puan) tarafından
teşekkür ederim aslicim deniycem mutlaka
(5,938 puan) tarafından
Rica ederim canım
tarafından
yani halın bal dök yala abla galiba :D ben 3 ayda bir yıkamaya veriyorum hiç silmiyorum. çocuk olunca yıkamaya versem bile silmem mi lazım?
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ve banyo lifi ile siliyorum canım

2 tane ayirdigim  liflerim var onları kullanıyorum.
(346 puan) tarafından
tamam canim ☺☺liflerimden ayiriyim 2 tane
(5,938 puan) tarafından
Çok güzel siliyor:
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benim beyaz yumusak bir havlum var hem koltuklarimi hemde halilarimi onla siliorum cok iyi lekeler cikartior silme suyunun icine yag cozucu parlatici camasir deterjani fairy koyuyorum cok az koyuyorum bunlari ama halilarim beyaz ancam bunlarla careyi buldum
0 oy
tarafından

Halilarimi küçük hali fircasiyla fircaliorum saç teli toz pislik hepsini topluyor. Ayrıca konuyla alakasi yok ama koltuklarimida patates torbasiyla siliyorum :D

0 oy
tarafından
Beyaz bi bez ve beyaz sabunla hemen cikiyo lekeler 
0 oy
(311 puan) tarafından
Çocuklu olunca halı temiz kalmıyo ben yıkamaya gönderiyorum çocuk ertesi gün kirletiyo bende siliyorum devamlı parlatıcı çamaşır deterjanı domestos karıştırıp siliyorum tertemiz oluyo 
0 oy
(13 puan) tarafından

Vayy seni çatlıyasin hah :DHele bizim derdimize onun keyfine bak sen bu satte niye yatmamissin onu de. benin 4 yasinda kizim da hata 4 aylik oglumda atesi var koca odayi terk etmis derdim buyuk ya senin. Neymis haliymis hele sor de sen hic evini temizliyor musun ki halida silesin. Ama bir zamanlar silerken ben :) bundan yillar yillar onceyde yıl bilmem kac. Bir elimde legen sicak su lif ve sivi Arap sabunu cif karisimi halilar zar ağlıyordu elimde. Tabi eskiden simdiyi hic sorma. Simdi get yat beni patlatma gece gece soruya bak

0 oy
tarafından
Lifle siliyorm bn 
0 oy
tarafından
Banyo lifi ile sil 
0 oy
(2,593 puan) tarafından

canım ben silmekten ziyade fırçalıyorum halı fırçasıyla :)

(346 puan) tarafından
canim peki hangi temizlk ürününü kullaniyosun
(2,593 puan) tarafından
canım genelde vikingin pembe suyu var ya onu veya verneli suya ekliyorum ya da biraz sıvı çamaşıŕ deterjanı öyle fırçalıyorum güzel de kokutuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,035 göst.
0 oy
6 cevap 361 göst.
0 oy
8 cevap 657 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 422 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,334 soru