0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya kızlar iki gündür eşimin sesini duyuyorum dün mesela eşim oturma odasindaydi ben mutfaktaydim birbirimize hitap şeklimiz var onu diyerek bana seslendi ellerim ıslaktı kurulayip öyle gideyim dedim yine seslendi neyse kuruladim odaya gittim efendim hayatım dedim ben seslenmedim ne oldu dedi, ama eminim onun olduğuna,

İlk seslendiginde efendim diyecektim ama neyse dur yanına gidiyim dedim ses vermedim,

Biraz önce de telefonda konusuyo zannettim abisi arayavakti çünkü, sesi duyar duymaz yanına gittim abinle mi konusuyorsun diye, adam video izliyo :unsure: yok hayatım aramadı konuşmadım dedi, olur mu ya sesini duydum hemen geldim dedim al bebeğim valla kimseyle konuşmadık dedi telefonun arama kaydını açtı gösterdi gerçekten de kayıt yok, bak iki gündür korkutuyosun beni diyo :D ay valla ben de korktum anam geliyorlar bana sanırım :D tövbe bismillah:D

11 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Sana öyle gelmiştir canım kendini de eşini de korkutma ,:dd
tarafından
:D ay valla bilemedim ya :D adam da bi tuhaf oldu:D
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
İyi saatte olsunlar gelmiş galiba kız 
tarafından
Ay tövbe de kız :D
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Benimki bilerek yapiyo onu seslenip seslenmedim diyo çayımı iciyo sen mi içtin diyorum sacmalama balım sen içtin ya diyo ben işteyken goruntulu konusuyoruz yaninda biri varmış gibi sstt ses çıkarma diyo beni sinirlendiriyo
(48,758 puan) tarafından
esin seni delirtmeye calisiyo☺️ eski turk filmlerindki gibi
(1,988 puan) tarafından
Deli muamelesi görüyorum bu evde
tarafından
Çok mu paran var kız :D enişte bey mirasının üstüne mi konmaya calisiyo :D :D
(1,988 puan) tarafından
Cok param yokta bu kadin çok para yiyo deyip ortadan kaldırmaya çalışıyor olabilir
tarafından
:D :D
0 oy
(1,975 puan) tarafından
AA bnada oluyor bazen çok vakit geçirince olur cnm:))
tarafından
Kiminle çok vakit geçirince ay ;D
(1,975 puan) tarafından
Kocanla kimle kız msl bnim eşim 4 de gidip 12 geliyo vardiyalı bnada oluyo o ewde cktimi zanediyom yne bana sesleniyor kız ewde olduğu halde seslenmezsede oluyo bnde korktimm sıçtım ya:)☺️☺️ sonra alstm baglilikdan benimkisi:))☺️☺️
tarafından
:D :D
(1,975 puan) tarafından
:☺️☺️☺️
0 oy
(123 puan) tarafından
Kız senin ne ki benim daha  kötüsü oldu  yeminle korku filmden farksız anlatsam korkarsn :)
tarafından
Ay yok yok anlatma :D
(123 puan) tarafından
Kız aradan yıllar geçmiş halen aklımda korkuyrm etkisindeym hadi sizlerle de paylaşaym:)
tarafından
Yok bak sakın anlatma 'D
(123 puan) tarafından
Allahm ya ;):)
0 oy
tarafından
Kız bende bebiş doğduğundan beri sesini duyuyorum bazen mutfaktayim ağlama sesi geliyor gidiyorum uyuyor çocuk 
tarafından
Bebekler hep öyle yapıyor ben de şahit oldum ay,mesela dönerken agliyo sonra hemen susuyo,başka odada olsam agliyo diye kosacakrim düşün :D
0 oy
tarafından
Canim sen bazen kendi kendine komusurmusun eşinin sesi kulağında kalmış sana öyle olmuş tür ihllas suresini oku günde 3kere eğer böyle duyduğunda bı defa oku inşallah geçer cnm arada besmele cek cnm bnm
tarafından
Geçer inşallah canım, tamam canım okuycam sağol
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bende tam banyoya girerim bebegım aglıyo sanıp yarım yamalak yıkanır cıkarım ama aglayan yok. Esım sankı bana sesleniyor bakıyorum ama cagıran yok. Oturdukları yerden o kadar cok seslenıyokı seslenmedogı an kendimi boslukta hissedip kendi kendime uyduruyorum artık galıba. Banada oluyo yanı
tarafından
Çok yoruluyiruz bence ondan
0 oy
(48,758 puan) tarafından
oku Felak nas bisey olmaz sana öyle gelmistir
tarafından
Hadi inşallah
0 oy
tarafından
Yorgunluk o yorgunluk bişey vardiya kedidir kedi ne saçmalıyorum vnde bilmiyorum 
tarafından
Ama olabilir gerçekten
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Psikoloktan duymuştum, bu teknoloji bağımlılığı. Çok tv telefon kullanımı da yapıyomuş bu durumu 
tarafından
TV izlemiyorum canım, telefonla da pek uğraşmıyorum bebeğinden dolayı, ama sanırım yorgunluktan ya
(5,492 puan) tarafından
Evet ondan da olur

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 432 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 412 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Misafir199 (1,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,130 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde _busra_0743_ (465 puan) tarafından soruldu