0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Kızlar eşimle 15 eylülde evlilik yildonumumuz 4. Yılımız. Yurtdisindayim. Ona güzel bir sürpriz hazırlamak istiyorum. Fikirlerinize açığım. (Disarda yemek yiyemeyiz eşim gece çalışıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
sizde sabah kahvaltıya gidin veya öğle yemeği madem geç çalışıyor 
(96 puan) tarafından
Yemek kahvalti olmaz cnm
(1,995 puan) tarafından
niye kahvaltıda yediğin yemek yerine geçmiyo mu ajsvskshjs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen ben misin :D tarih birebir aynı, yurtdışındayım. Dışarı çıkamayacaksanız, zamanın varsa şık bir sofra ve kıyafet eğer çocuğum varsa ve zamanın yoksa güzel bir peynir tabağı içecek, mezeler bir de güzel bir restoranttan pizza sipariş et. Sürpriz konusuna gelirsek, bence eğer maddi durumun el veriyorsa özel anlarınızdan birini yaşat, mesela tanıştığınız yere rezervasyon yap ya da evlilik teklifi aldığın yere eğer başka ülkedeyse bilet al vs. 
(96 puan) tarafından
Icecek yasak burda bulamiyorum.. maddi durumum var ama kendi ülkem dışına çıkmadım. Olmaz yani cnm
0 oy
(3,836 puan) tarafından
23 Eylül de bizim evlilik yıldönümü geçen senelerde hep eşim sürpriz yaptı bu sene ben yapmayı düşünüyorum ama hamileyim son ayımda olacağım riskimde var  hazırlık yapamam dışardan yemek meze falan  sipariş edip hediye almayı düşünüyorum masa süslerim var zaten ona göre de süsleme yaparım 
0 oy
(48,734 puan) tarafından
ne alaka diyeceksin de 15 eylul kizimij dogum günü 4 yaşında olacak ☺️ tesadüf ☺️ 

bize gelin kızımın doğum günüyle bir kutlarız ☺️
(96 puan) tarafından
Nice yaşlari olsun inşallah cnm tesekkur ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,840 cevap

34,946 kullanıcı

...