0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (844 puan) tarafından
Ya kızlar sabah 2 yumurta kırdım yanında ekmekli yoğurt yarım kase kadar öğlen yemedi bende bir tabak üzüm koydum önüne yedi bitirdi arada abur cubur vs vermedim ki akşama yemeğini yesin diye normalde öğlende uyurdu 2 saat kadar 2 hafta önce memeyi bıraktı öğlen uykusu da gitti o yüzden akşam 7 8 9 saatleri uyku baskıyı ve aşırı huysuz oluyor akşam yemeğini koydum önüne 3 kaşık aldı sonra ağlamaya başladı uykusu geliyordu belli o ağladı ben ağladım kucağımda uyuya kaldı ninni açtık 2 dk sürmedi uyudu şimdi aç yattı diye çok vicdan azabı çekiyorum

Size sorum ne yapabilirim öğlen uykusu kalkınca bütün düzen bozuldu kızım 22 aylık bu arada 

3 Cevaplar

+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Birsey olmaz aç olsa uyanır bırak uyusun dinlensin uykuda güzel bir beslenme, gıda sağlar. Sen de dinlen sakinleş kahve yap iç. Geçecek bu günler ☺ alışacak annesi ona zaman ver zorlama
(844 puan) tarafından
Çok aşkım ilk defa aç yatınca panikledim sanırım çok acıkırsam zaten uyanır o sıra veririm bişiler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyukuyu erken bırakmış benim kizimda biberon vs icmiyo yatarken yediriryorum mutlaka akşam yemeği hariç 20 aylık kizim da erken uyandir bu sabah 
(844 puan) tarafından
8 de kalkar karnı aç ya belki daha da erken kalkar yoksa ben kaldırıcam ya valla çok kötü bir duygu bu içim içimi yiyor
tarafından
Bisey olmaz kiz saril yat uyanırsa yedirirsin bisey yokluktan ac degilya sende canim cok şükür elhamdülillah halimize bacimm
(844 puan) tarafından
Çok şükür tabiki Allah razı olsun canım
0 oy
(15,804 puan) tarafından
Öğlen uyusun diye sallamayi mi denesen acaba. Bizimki öyle uyuyor. Belki sizinki de o şekilde uyur. Bı gece aç kalsa bişey olmaz. Sabah erkenden kalkar
(844 puan) tarafından
Aşkım ben kendi kendine uyumasını istiyorum düzene girsin artık uykusu o yüzden erken kestim memeyi birde sallamaya başlarsam ona alışacak şuan ninni sini açıyorum yatağına yatırıyorum yanına uzanınca max 15 dk da uyuyor bu düzeni bozulsun istemiyorum
(15,804 puan) tarafından
Sen bilirsin tabi.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
1 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 685 göst.
0 oy