0 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde (1,222 puan) tarafından
Sezeryan doğum yaptım annem kırkım çıkana bana bakıcak daha öncede önceki oğlumda bana iyi kötu bakmıştı doğum yapali 6 gün oldu sarılıktan hastaneye yattık annem bizim duzene ayak uydurmuyo diye kızıyor herkesin evinde bir yöneti var annem iyi kötü bakmaya çalışıyo eşim beğenmiyo ruh gibi geziyor diyo bugün evi süpürdü Vileda yapmis annem hasteneye geldi yanımıza eşim maşallah evi süpürdum dediya artık bir yıl temizlik istemez yan dairemiyi süpürmus bu diyor iki kiisi bir çocuğa bakamadılar derler dillere düşeriz artık dedi benimde moralimi bozuyo bende biliyorum bazen annem benim düzenim gibi hareket etmiyo ama elinden geleni yapmaya çalışıyo ama begendiremiyo zaten kırkım çıkınca gidicek ben ne yapcami şaşırdım evde bir oğlum var üç yaşında ona bakiyo ilgileniyo onu oyalıyor şimdi sarılıktan hastadeneyiz moralim sifir eşimle annem arasını idare etmekten sıkıldım 

41 Cevaplar

+13 oy
(48 puan) tarafından
Kadıncigaz hem evini barkini bırakıp gelmiş hem bakıyor hemde yaranamiyor mu? Eşinizin yaptığı saygısızlık bence teşekkür etmesi gerekirken bir de seni mahcup mu ediyor. Önünü al derim bu olayın hiç hoş değil 
(1,222 puan) tarafından
Valla gel uyarıyorum konuşuyorum idare et aynı şeyleri önüme koyup söyleeme iadere ediyom ertesi gün gene aynı şeyi sayikliyo eşim
(48 puan) tarafından
İdare etmek kelimesini kullanmayın bence, anneniz sizi idare ediyor öyle düşünün öyle yorumlayın. Rabbim yar ve yardımcınız olsun zaten derdiniz başınızdan aşkın bir de şımarık koca hiç cekilmiyor
(1,424 puan) tarafından
Eşinin yaptığı çok ayıp.. kadını üzme yani sonuçta senin annen canım kanın seni doğuran. Asla eşine erdirme koy tepkini . Madem anneni  begenmiyor kendi annesi geleydi ya
(1,222 puan) tarafından
İşte jendi annesi ise gidiyor çalışıyor
tarafından
İdare et ne demek ya, ay valla bazen çok sinirleniyorum, o öyle derken, orda  bi dur bakalım kadın hem evini barkini bıraktı bize bakmaya geldi hem de yaptığı işleri mi begenmiyorsun diyemiyo musun ya, ne değişik insanlarsiniz.
Ben annemi bu durumdayken niye ezdireyim Allah aşkına ?
Madem öyle tamam annem gitsin her işi sen yap kimseye laf söyleme hadi bakalım de, gtü yemez tabi .
Sen böyle sessiz kaldıkca daha da azacak haberin yok
-Reklam-
+1 oy
(378 puan) tarafından
Kendi anasi gelse oyle mi davranirdi hey gidi hey
(1,222 puan) tarafından
Aynen valla
(54 puan) tarafından
Ay sende pişkin pişkin aynen yazmisin kızım kebdine gel  bi silkelen lohusalık kafana mi vurdu anana ne lad ettiriyor kusura bakma sen cizgini cizseydin annene saygı duyulurdu birde annem benim düzenime ayak uydurmuyo demisin alla alla çağırma o zaman o da senin düzenime uymak zorunda mı kadincagiz yardıma gelmiş ne cahilsiniz karili kocali ya tam tencere kapak
+1 oy
(13,099 puan) tarafından
Laf ettirme annene Kadın gelmiş bakıyor birde laf mi ediyor nankör 
(1,222 puan) tarafından
Valla kaç kez güzel dille söyledim dedini deyip duruyo
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşin fazlasıyla haddini aşıyor kadın daha ne yapsın elinden geleni yapıyormuş işte. Sende idare etme, eşin sınırını bilsin. 
(1,222 puan) tarafından
Eşimde sinir tanımıyor valla
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Böyle insana NANKÖR denir. Sana diyecegim tek sey annene yansitma yazik kadin yine senin icin torunlari icin ugrasiyor. Esine ters yapma ama annenide ezdirme gönlü hos gitsin giderken. 

Esinide Allah islah etsin utanmaz kendi anasi gelse yan gelip yatsa daha ne istiyon geldi ya en azindan derdi 
(1,222 puan) tarafından
Aynen kendi anaları bir sey yapsa kusur bile goremz valla
(4,997 puan) tarafından
Sen kendi caninida sıkma annenede belli etme bosver i. t ürür kervan yürür
0 oy
(2,464 puan) tarafından
Nasıl bencill ya .

Ayrıca kadın yapmayada mecbur değil
(1,222 puan) tarafından
Aynen mecbur deil beğenmiyorsan başka birini bul kendi istedin gibi birini diyom hiç bir şey oldu birde anama laf ediyor kadincim idare ediyo beni
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Eşin çok saygısız annen gelmiş bakıyor elinden geldiğince ordan kalk buraya otur demeye hakkı yok bakmak zorunda mı evi temizlemeye mi çağırmış 

İdare et demek yerine haddini bil bu konuda burda kapansın demen lazım
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Kadın işine ne diye karışıyor ki sana destek olacağına karşına al konus canım şuan morale ihtiyacın var sezaryen doğum yapmıssın birde ağrı acı hangi biri ile uğraşacaksın
0 oy
(449 puan) tarafından
Valla benim annem çalıştığı halde 2 hafta izin aldı zar zor yine bana baktı. Kaynanam evinde keyfindeydi Bi çorba yapıp getirmedi. Üstelik Ramazan ayında doğum yaptim hergun iftar sofrası hazırladı oruç ağız benim yemeğimi pişirdi. Kimse kusura bakmasın eşim değil lafla bakışıyla bile bana bu hissi yasatamaz. Nankörlüğün lüzumu yok. Annem benim duzenimide bilmiyodu mutfak dolabimi rastgele diziyordu. Ben ona dedim bana hicbisey sorma sen evinde nasilsan öyle yap anne. Ben toparlandigimda duzenime dönerim. Eşim hep bana der ben senin annenin hakkını ödeyemem diye. Senin esinde Bi etrafına baksın zor gününde kim varmış yanında kim yokmuş ona göre davransın.
(1,439 puan) tarafından
Esin iyi biri canim benimki de dogum da bizi kovmusti evden ailemle kendi annesj gelmemismis bebegimle ta başka şehire gittik arabayla lohusayken 7 günlük ken
(1,361 puan) tarafından
Nasıl eşin mi kovdu seni evden.
(449 puan) tarafından
Sanada bebeginede kurban olsun. Bu günleri unutma o adamdan dahada çocuk yapma.
0 oy
tarafından
Nankörlüğün level atlamış hali senin eşin 
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Çok biliyorsa anneni gönder kendi baksin bebegede ev isinide yapsin ha birde yemek yapilacak malum tabi birde camasiri bulasigi var bunpari yapabiliyorsa kadinida yormayin bos yere bencil 
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Eşinin dersini ver cıngar çıkar sonra pişman olursun neden yapmadım diye . Ortalığı karıştırmak istemiyorum ama nacizane fikrim
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Esin tam dengesiz mis yaşlı basli kadin hem sana bakiyo hem de esin beğenmemezlik mi yapiyo
0 oy
(749 puan) tarafından
Eşinde korkmasın sizle omür boyu kalıcak hali yok kadınin otursunda şükretsinki destege gelmis annen olmasa esin görürsü anyayı konyayı
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Çok biliyorsa kendi anasını getirsin 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Annecigine üzüldüm yazık kadına bide böyle bencillere ezdirmeyin anneleriniz
(1,222 puan) tarafından
Anneme bişey belli etmedim zaten desem üzülür az buçuk hissediyo zaten kendi yaptinin begenilmedini
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Esinin yaptigi nankorluk baska Bisey  degil tesekkuredecegine dedigine bak
0 oy
tarafından
Kbakma da annene haksızlık ediyorsun. Kadınin elinden o kadarı geliyor demek ki. Bulmuş da bunuyor eşin. Madem beğenmiyor kendisi yapsın insan bunu düşünse bile söylemeye çekinir ama senden yüz buluyor demek ki. Kim olursa olsun annene laf ettirme yazık duysa kim bilir ne kadar üzülür. 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Eşinin yaptığı çok ayıp net
0 oy
(974 puan) tarafından
Beğenmiyorsa anası gelsin baksın 
(1,222 puan) tarafından
İşte anası çalışıyoya bir daha aynı şeyi derse yollarım anamı kendi baksın yemek çamaşır bulaşık ise gidemesin görsün

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 298 göst.
0 oy
12 cevap 383 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde _Melikeee_ (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 482 göst.
0 oy
2 cevap 586 göst.
10 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Tuğçe Önal (60 puan) tarafından soruldu

381,017 soru