0 oy
1,325 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından

22 yıllık bir evlilik fotoğrafı bırakıyorum buraya ben 36 yaşındayım eşim 38 2000 yılında evlendik 2002 yılında ilk çocuğumuzu kucağımıza aldık 2007 yılında 2 ci çocuğumuzu aldık 20 ve 15 yaşında 2 oğlumuz var ve küçük bir bebek bize 15 yıl sonra tekrardan süpriz yaptı ben geldim diye burdayım diye şok olduk okadar uzun zamandan sonra allah tüm kadınlara uzun evlilik nasip etsin en önemlisi huzurlu ve sağlıklı bir evlilik  parasızlık açlık yoksulluk oludcak ilaki oludcak hepimiz öyle büyüdük ve çocuklarımızı öyle büyüttük şimdi ki aklım olsa 14 yaşında evlenmezdim ama iyiki de evlenmişim diyorum pişman değilim önemli olan karşıdaki adam o kadına parasızlık açlık koymaz kadın yoktan var eder tüm zorlukları omuzuna alır ve savaşır o evde yeterki kocası o kadına değer versin sahip çıksın o kadına bir anne ve eş gözüyle baksın ben eşimden 1 tokat yemedim❤️

image

24 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin ama hiç ozenilecek bir durum değil.. çocuk gelin olmuşsun :( sana iyisi denk gelmiş olsa da eminim küçük yaşta evlendigin için çabuk büyümek zorunda kaldım, bir sürü zorlukla karşılaştın bence az 20 de evlenilmelo hatta 25 :)) 
(15 puan) tarafından
Okulda tanıştık beni kandırdı hemde çikolata ve sakızla
-Reklam-
+3 oy
(7,940 puan) tarafından
Abla kusura bakma ama bu bana.kucuk bir ergen kız gibi geldi yani fotudaki yüzünü merak ettim eğer 36 yaşında olup böyleysen gençlik iksirini bulup gizliyorsun demektir :)
tarafından
nie 36 yasindakiler yasli mi
(5,291 puan) tarafından
Yaşlı değil ama 18 yaşındaki çıtır gibi gençte degil
(4,217 puan) tarafından
Ben 32 yasindayim, lise ogrencisi gibiyim, yengem 40 yasinda genc kiz gibi, kiloya ve genetige bagli biraz bu isler
(5,291 puan) tarafından
Eşim dediği kişide 18 gibi görünüyor ama ?
(7,940 puan) tarafından
36 tabiki genç bir yas ama 17.18 gibi olamaz bana Ergen bir kız gibi geldi eşim dediği kişide 20 gibi yüzlerini mrk ettim
+1 oy
(501 puan) tarafından
Yoktan var eden sadece Allah.
+1 oy
tarafından
22 yıl önce öyle tavan mi varmış, öyle koltuk mu varmia öyle duvar süsü mü varmış :D
tarafından
22 yıl önce ki fotoğraf değil zaten şuan ki halleri :D
tarafından
Yüzünü merak ettim, fizik zayıf olsa da yüz belli eder bazılarında
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Gerçekten bu sen misin fiziğine hayran kaldım MasaAllah size Rabb'im  mutloluhunzu daim etsin inşaallah ❤️❤️
(15 puan) tarafından
Amin inşallah canım❤️
0 oy
(448 puan) tarafından
Masalahhh Allah muhabbetimiz arttırsın 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Şimdi 15 yaşındaki oğlunun evlendiğini düşün çok küçük geliyor dimi. Cidden çok küçük evlenmişsiniz. Allah daim etsin 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Kırka gelmeden babaanne olsan Olcan valla bı yandan çok güzel bişi 36 yaşında bir kaynanam olsun istermiydim isterdim valla :)
(15 puan) tarafından
Çok güzel birşey ama gençliğin gidiyor canım bar eğlence hayatı 0  tüm özgürlüğünü kıstlayıp ömrünün 20 yılını onlara adıyorsun anneler çocukları çok zor büyütüyor bunu sende iyi bilirsin oğlum okula başladı bende onunla başladım o bitirdi bende bitirdim en büyük hayalim onun diplomasını alması sonra ehliyetini alması benim emeklerimi boşa çıkarmaması o benim hayallerimi gerçekleştirdi kocaya arka koltuğa atıyorum ben oğlumun yanımda ön koltuktayım
(4,430 puan) tarafından
Tabiki eksileri çok fazla illaki ama çoğu şeyi gençlikte atlatmış olmakta güzel olsa gerek ya arkadaş grubu gibi geziyorsunuzdur gözümde canlandı da rabbim nice 22 seneler nasip etsin❤️
(15 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,995 puan) tarafından
22 yıl oncemi mi bu foto ?? 
(1,995 puan) tarafından
Sana kötü bi haberim var kameralı telefon 23 yıldır var :((((
(15 puan) tarafından
Ablacım sen iyi misin senin yaşın kaç başın kaç sen dünyan da varmıydın ben ilk cameralı telefonumu 2002 yılında aldım markası Sony Ericsson du ve ilk çıkan kameralı telefon su sana kötü haberim var ben çocuk dünyaya getirken senin annen altını bezliyordu sana kötü haberim var :))
(15 puan) tarafından
Ve lütfen google den okuduğun bilgilerle gelme kızım bana google ye bakarsak bende hiç doğum yapmadım daha bakireyim google de yazılan herşey doğru olsaydı ülkede insanlar da bu halde olmazdı!
(1,995 puan) tarafından
git araştır sonny mi ilk :ddd
(1,995 puan) tarafından
ay hadi sıradaki foto ne iltifatlara doyamadın bu akşam
0 oy
(7,377 puan) tarafından

image

6 sene olduk hayırlısıyla maşallah sızede 18 de evlendim 8 aylık bebeğim var
(15 puan) tarafından
Allah ayırmasın canım❤️
(7,377 puan) tarafından
Amin İnşallah
0 oy
(5,291 puan) tarafından
Bu kadarda küçük görünüyor olamazsınız. Ordaki eşini mı? 18 yaşında kalmış 
(197 puan) tarafından
Hahahah
0 oy
tarafından
Ruhlariniz bile aşık burda maşallah 14 çok küçük ya korkmadin mi kız 
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Ablacığım resimdeki kızın ve oğlun mu yoksa enişte ile sen mi? İlk bakınca kızı ile oğlu herhalde dedim eğer siz iseniz maşallah suphanallah fizik duruş 23 yaşındayım bendem küçük duruyorsun ahdhhahdhs
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kız okdar merak etmişler bi eski fotonu atta görsünler :D ailece yada varsa tabi fagsggs
0 oy
(197 puan) tarafından
Eger Foto da ki sensen abla 12 yasinda mi everdiler sizi Cunku foto da baya genc duruyorsunzz
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Batı düzgün bı foto atsaydinda gorrydik arkanı ne yapalim
(1,995 puan) tarafından
aksjdhajkasj. arka önemli
0 oy
(5,953 puan) tarafından
On profil olsun efeksiz kız arka profli ne yapak biz:)
0 oy
tarafından
masallahh .. pisman olma olasiligin yuzde 99 ken sen iyisine denk gelmissin .
0 oy
(90 puan) tarafından
Cocuklarla beraber  resminizi paylasabilir misiniz acaba  :) 
0 oy
tarafından
14 yaşanda gelin olmsn onu gectim bide bizmle das.k geciyon 
(1,995 puan) tarafından
niye kız :D

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 275 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 247 göst.
11 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu