0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlumun boğazları sismis 3 gundur ateşi hep 38 ve üzeri gündüzleri normal geceleri başlıyor ateş uykumuz hiç yok iştah sıfır çocuğum için çırpınıyorum sürekli ıslak havlu ateş düşürücü ya da duş aldiriyorum babası olacak adı yan odada fosur fosur uyuyor günde 4 5 saat uyku ile duruyorum tüm gün çocuk ensemde bulaşık yıkarken yemek yaparken temizlik yaparken yanımdaki ****** sadece tv telefon başında çok zoruma gidiyor ağlıyorum var mı yok mu belli degil kendimde regl oldum belim karnımın ağrısından kıvranıyorum ama yine de çocuğum önemli gözümde 

3 Cevaplar

0 oy
(494 puan) tarafından
Aynısı benm başımda var canm şuan ateş nobetindeyim ben oglum rota virüsü olmuş babası yan odada horluyor ben bebeğime bakıyorm ateşi düşsün diye uğraşıyorm dikkat et ateşine ne diyeyim Allah eslerimize merhamet versin bnm ki benle kavga ediyo cocuj ateşlenince sol gözüm kanadı artık uykusuzluktan 3. Gün bugün sadece bebeğime bakmayıp bide laf isitiyorm 
tarafından
Allahını en fakir kişisi merhametten yoksun olanlar bence onlar da bize denk gelmiş yazıklar olsun gerçekten boşuna ayaklarımızın altına sarılmamış cennet çok geçmiş olsun yüce Rabbım evlatlarımıza şifa versin
(494 puan) tarafından
Aynn oyle merhamet yoksunu insanlar malesef annelik böyle bisey işte cocuklarimiz  onlar gibi insan olmamaları için uğraşacağız ki merhamet nedir bilsinler
tarafından
Kesinlikle zaten Allah bana güç versin ben bu pislikten kurtulsam evladıma yarari yok zararı var bu pslkle çocuk büyütülmez ona zorunlu olayım diye zorla çocuk yaptı ama pranga vursa tutamicak beni
-Reklam-
0 oy
(513 puan) tarafından
Boşuna sermemis rabbim cenneti analarin ayaklarının altina ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye de boşa dememisler babada olsa kimse ana gibi olamaz rabbim acılarını göstermesin eşinize de en kısa zamanda kalbine merhamet versin ha duzelmiyorsada üzülmeyin Derim herkesin sınavı ayrı tabi çok incitici bir durum ama belki sizin sinaviniz da o 
tarafından
Evet ben de öyle düşünüyorum bu benim sinavim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun cnm. benimki de oyleydi. Hatta son postları hep ateş nasıl düşer diye aciyordum. 3 gün sabaha kadar düşürmeye çalıştım. Baktım olacak değil gece götürdüm ateşinin hep olduğunu hiç birşey yemedigini serum takın dedim. Doktor serum taktırdı. Çok şükür ondan sonra çıkmadı ateşi. Geçmiyorsa serum taktir cnm 
tarafından
Benim oğlum çok aksi nasıl takarlar taktıktan sonra nasıl duruyorum bilmiyorum
tarafından
Cnm halleri yokki hastalıktan. Rahatliyorlar uyuyup kalıyorlar. Gece 10 11 gibi götür uyur

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 126 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1bebekannesi (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1bebekannesi (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 923 göst.