0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (269 puan) tarafından
kizlar gebeyim ve kilo aldim cok mutsuzum hic bi elbisem olmuyor dogumdan sonrada veremem iştahim cok acik zayiflama caylari işe yaryomu iştah kesiyomu

7 Cevaplar

0 oy
(2,693 puan) tarafından
Zayıflama çayı içilir mi hamileyken yahu yemeğinizi azaltın sağlıklı beslenin yürüyüş yapın. çay içmek bı mucize değil zaten.
(269 puan) tarafından
dogumdan sonra
(2,693 puan) tarafından
Doğumdan sora veremem yazmışsınız o yüzden yazdım
(269 puan) tarafından
ilk oglumda veremedim
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Gebeyken kilo almak mı vay canına çok absürt:D
(269 puan) tarafından
kiz ama cok aldm
(743 puan) tarafından
Olur mu hiç canım gebeyken zayiflama çayı .. doğumdan sonra düşünürsün ssimdi hamileliğine odaklan
(269 puan) tarafından
dogumdan sonra diyorum cnm ya valla hcbiseym olmuyo
0 oy
(449 puan) tarafından
Tabi ki kullanamazsin emzirirken bile önermiyorlar kolay kolay. Hamur işi tatlı yağlı yeme dengeler. Bol su ic gün içinde. Bol yesillikli salatalar yap hem demir içerir bebeğine iyi gelir hemde sen kilo almazsin
(449 puan) tarafından
Dogumdan sonra başka yöntemler bulursun olmadi diyetisyene gidersin. Ben emziriyorum sabahlari yulaf yiyorum yoğurtla. Dışarıya çok çıkamıyorum bebeğim 4 aylık. Bende evde ip atlıyorum. 75 den 68 e düştüm. Senin bide 2 çocuk peslerinde koştukça zayiflarsin
(269 puan) tarafından
insallah ya
(15,317 puan) tarafından
Laremm neler yaptın dostum anltir misin
(449 puan) tarafından
Valla çok köklü değişiklikler yapamadım emziriyorum diye. Sabahlari yulaf yoğurt yada sütle yiyorum. Yulaf sütte yapiyomus baya tok totuyo ben öğlen yemeği yemiyorum.Bi avuç ceviz fındık yada elma yiyorum artık evde ne varsa güvendiğim. Akşamda ekmek yemiyorum çok canim çekerse Bi dilim yiyorum. Onun dışında aynı yemekleri yapıyorum hala. İp atlamaya da ilk hafta 100 le başladım günde 100 kere her hafta 100 arttirdim şimdi 500 kere atlıyorum.ben atlarken bebeğimde bakıp gülüyor onada eğlence oluyor:))
(15,317 puan) tarafından
Harika bı program. Ben de uygulamaya çalışayım inşallah. Pilav makarna falan yiyor musun
0 oy
(7,692 puan) tarafından
Kaynanam kullandi kan değerleri alt üst olmuş. Istah filan kesmiyor sadece cay iciyom yemiyim psikolojisine giriyor. Ve icinde sinameki otu oldugu icin de ishal yapıyor o da zamanla bağırsaklarda problem çıkarıyor
(269 puan) tarafından
hm anladm cnm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Emzirirken kilo verirsin tatlım
(269 puan) tarafından
insallah kuzum
0 oy
tarafından
Ya içmeyin şunları Allah aşkına kaç kişi öldü bu yüzden gidin diyetisyenle kilo verin o olmasa bile un tuz şekeri hayatınızdan çıkarsanız yada eksiltseniz bile verirsiniz önemli olan dikkat etmek sağlıklı beslenmek 
0 oy
(15,317 puan) tarafından
Hamileyken ve emzirirken bitki çayı bile icilmiyor değil ki zayıflama çayı gibi insanı hasta eden ölümüne bile sebep olan çaylar icilsin.
(269 puan) tarafından
annem almiş 3 kutu iciyor ya
(15,317 puan) tarafından
Sağlıklı bişey olsa herkes içer zayiflardi. Ortada kilolu kimse kalmazdı. Bunun yüzünden ölenler olduğunu duydum. Bence asla içmemek lazım ama sen bilirsin tabi. Ama hamileyken ve emzirirken kesinlikle içme. Bebeğe kesin geçer Allah korusun

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 85 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 292 göst.
3 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde poyrqzin annesi (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 333 göst.
31 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu

381,456 soru

11,420,274 cevap

34,975 kullanıcı

...