0 oy
150 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,381 puan) tarafından
Kaşlarınızı nasıl gürleşiriyorsunuz kizlar. Kaşım birazcık incelmiş kalınlaştırmak istiyorum. Yaptığınız uyguladığıniz neler var . Fikirlerinizi bekliyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(6,124 puan) tarafından
Fikir gelirse bana da haber verin
(1,381 puan) tarafından
İnşallah gelir fikirler canım
-Reklam-
0 oy
(8,450 puan) tarafından
Badem yağı uygula hergün 
(1,381 puan) tarafından
Faydası oluyor mu. Kullandın mi
0 oy
tarafından
Hiç bişey balım ... 1 yıl aralıksız sarımsak sürdüm ..... 6 ay boyunca badem yağı sürdum .... Hint yağı kullandım 6 ay .... 6 ay hindistan cevizi yağı ...  Yok bacım bişey işe yaramadı bende aynı durdu duracağı yerde 
(1,381 puan) tarafından
Yaa :(( bu hiç olmadı;)
tarafından
Yapısaldir bence ... Şu çok pahalı ama bir işe yaramayan Kaş kirpik gurlestiricisi aldım yok gene fayda görmedim kabullendim :)
(1,381 puan) tarafından
Bnde bi şansımı deneyim:)
tarafından
Dene bakalim
0 oy
(1,225 puan) tarafından
Cok seyrek ve azdi kaslarim ustune bir de kirpiklerim kaslarim ve saclarim dökülmüştü bu sene toparladim daha. Oncelikle kuaforumden baskasina asla aldirmadim gittigimde onun isi var yogunsa bekledim asla diger elemanlara aldirmadim kendim de almadim toparlayim vs demedim dokunmadim hic. Ayni kisinin ayni duzende almasi önemli. Daha sonra gunde 1 kez gece yatarken badem yagi suruyodum kulak çubuğuyla bazen de vazelin suruyodum. Ama tabi bu sure icinde hic kaş makyaji yapmadim cunku temizlerken falanda cok dokuyo kaslari. Suan kas makyajina ihtiyacim kalmadi cok ta memnunum
(1,381 puan) tarafından
Bende 3 yıldır aynı yere gidiyordum dediğin gibi çok yoğundu. Normal mahalle kuaförüne gittim maf etti . Halbuki fazla bozulmasın fazlalıkları al dedim ve sonuç ince kaşlar. O yüzden toparlatip tekrar gittiğim kuaförüme gidicem. Bnde deneyim vazelin felan. Hiç makyaj yapmam zaten öyle bakım nasıl olacak. Teşekkür ederim
(1,225 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Hiç almadım kaşlarımı 
(1,381 puan) tarafından
Bnde almiyordum da 3 yıldır alamaya başladım

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 140 göst.
16 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy