0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (498 puan) tarafından
Evde sacinizi nasil boyuyorsunuz ve açıcıyla beraber ne kadar tutuyor kuaforler cok pahali daha once hic kendim boyamadim ama boyamayi dusunuyorum

17 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Evde hiç denemdim cesarete edemem vala ahele aciciyla
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Saçın ne renk ve ne renk olsun istiyorsun 
(498 puan) tarafından
Orjinal renginde kahverengi ve bakir istiyorum açıcı kullanmadan direkt bakir sursem olur mu
(198 puan) tarafından
Açıcıyla deneme 10 gün arayla 2/3 kere boya koleston tüp boyalardan al hem güzel tutuyo hem çabuk akmıyo. Ama bakır sürekli bakım istiyo
0 oy
(7,839 puan) tarafından

Ben bakır yapıyorum 60 tl ye 2 paket palette alıyorum. Kendi saç rengim de acik bir renk acici kullanmıyorum

image

(13,380 puan) tarafından
Seni ilk defa gören ben :)
(7,839 puan) tarafından
Atmistim aslinda :)
(498 puan) tarafından
Sacim orjinal renginde canim kahverengi bende bakir istiyorum direkt bakir boya alsam acici kullanmadan bu rengi elde edebilir miyim
(7,839 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ben acicisiz yapıyorum tutuyor Bi dene bence ilk seferde tam istediğin olmazsa da bir kaç ayda ulaşırsın
0 oy
tarafından
Şu anda saçında boya varsa açıcı sürme kendin yakarsın 
0 oy
tarafından
Şuan palette en ucuzu 25 30 lira civari Alıp boyuyorum çok kolay üstünde yazıyor bilmeyenler icin
0 oy
tarafından
Ben hep kendim boyarim, açıcı falan kullanmam
(498 puan) tarafından
Istedigim renk bakır..kendi sac rengim kahverengi açıcı kullanmadan direkt bakır boyasam olur mu canim
tarafından
İlk boyamada olmaz ama 2 3 boyamada  oturmaya başlar.ama ben senin yerinde olsam açıcı ile bir yarım saat bekletirjm  zaten turuncu gbi açılsa bile bakırda  o tonlar rengini hemen alır korkma .palettenin açılışını beğenenler var dene
0 oy
(13,019 puan) tarafından

Sarıya boyuyorum 5,6 senedır.  Yirmi günde dibim geliyor  şimdi yine gelmiş :( loreal exellence saç açiçi içine iki fındık kadar 0.22 turuncu azaltıcı atıp boyuyorum.  Hep boyle yapınca uzayan yerler ayrı boy kısmı ayrı renk oldu. Bende pakette deluxe uil açiçi ile açtım, bal köpuğu içine bi parmak kadar 0.22 turuncu azaltıcı atıp boyadım. Kumral oldu, yıkayınca tam istediğim sarı oldu. Dur fotı ekliyım

imagekendı rengı siyah

(2,974 puan) tarafından
Cnm saç rengine bayıldım bana ilk ne alıp neyle boyuyucağımı yazar mısın cnm ilk yazdığını anlayamadım
(692 puan) tarafından
Nasıl yapiyon kız bu rengi ben dün boyadım aciciyla çingen gibi oldum sonra bal köpüğü sürdüm zor duzelttim valla
(692 puan) tarafından
Yikiyinca  bal köpüğü saçını böyle mi oldu
(13,019 puan) tarafından
İlk baştan resimli atacam yukarıya şimdi
(692 puan) tarafından
Tamam canım bekliyom bakalım benim saçımın aynısı mi bende dün bal köpugune boyadım açılır mı acaba seninki gihi
0 oy
(3,125 puan) tarafından
Oryal kullanmadan kendin tek renk boyayacaksan çok kolay kutunun ustunde puding yapar gibi tarif var yapar güzelce saçlarına yedirirsin ama oryal kullanarak açık tonlar yapmak istiyorsan kesinlikle kuaföre gitmelisin bence.
(498 puan) tarafından
Bakır istiyorum açıcı kullanmadan bakir olur mu canim  bu arada sacim kahverengi
(3,125 puan) tarafından
Aslında kahve her zaman bakır tonuna çabuk döner cunku kizil yansimalar oluyor kahve saclarda.Yapin diye söylemiyorum ama tahminimce 8 acik kumral boyasaniz findiknkabugu gibi dore bir renk olur (cingene rengi denen renk )onun üstünde de bakır çok kolay tutar gibime geliyor kendim yapmadım fikir yürütüyorum.
0 oy
(473 puan) tarafından
Ben blonder line yıpranmış saçlar için olan aciciyi kullanıyorum , hiç yipratmiyor ,tek kullanımlık değil yarım kilo toz açıcı gonderiyorlar.kisa saçı 3 -4 kez açar yani o kadar çok .İnoa Oksidan krem , o da kocaman şişe zaten alınca bayağı gidiyor.İgora nin da 9.1 boyasını kullanıyorum.Bu dediklerimin hepsi Trendyol da satılıyor.Guncel fiyatı sanırım toplam olarak 300 TL ye yakındır ama çok kez kullanabilirsiniz , her türlü kuaförden daha ucuz.Ben istediğim küllu sarı rengini böyle elde ettim.
(473 puan) tarafından
Unutmadan ekleyeyim , loreal turuncu azalticidan da her boyamada bir serçe parmağı kadar katıyorum ki turunculuklari alsın diye.Evde boyamak böylece daha güzel sonuclaniyor.
0 oy
(811 puan) tarafından
Aciciyi vence denemeyin düzelttirmek için kuaför E daha çok para verirsiniz bir de saçlarınız yanar. Evde düşünüyorsanız tek renk daha uygun. Ben evde boyuyorum kendi sac tonuna yakın sıkıntı olmuyor.
(498 puan) tarafından
Benim sacim kahverengi ben bakir dusunuyorum direkt boyayi surersem bakir olmaz ki mecbur acici kullanmam gerekmiyor mu canim
(811 puan) tarafından
Saçınızı daha önce boyamamışsanız olabiliyor sanırım ama emin değilim. Benim saçım kahve boyam bi ton daha koyu. Açık renkte emin değilim bir de alacalı alacalı da olabilir açılsa bile bilemedim yani. Ben o riske girmem.
0 oy
(692 puan) tarafından

image

bende böyle boyadım dün canım palette sac aciciyi  aldim ilk önce sacimi açtım uzunluğuna göre miktarı değişiyor saçın uzunsa iki tane al ac saçını 45 dakika bekle sonra istediğin boyayı sür ben ertesi gün bal köpüğü yaptım saçlarımı 
(498 puan) tarafından
Fiyat olarak açıcı dahil ne kadar tutuyor canim. Bu arada guzel olmus saclarin cok hoş duruyor renk
(692 puan) tarafından
Canım ben boyayı bimden 26 liraya aldim bal köpüğü boya markasında maxx vede palette aciciyi da 50 liraya aldim yani 76  lira gitti
(13,019 puan) tarafından
Emine sen daha açik renkmi olsun istiyorsun canım? Hoş görünüyor turuncu değil maşallah güzel tutturmuşsun eğer daha açık istiyorsan sık sık yıka zaten akar boya olmadı loreal exellence saç açiçi boyası dıbımı onla boyuyorum yakmıyor.  Böylede güzel olmuş
(692 puan) tarafından
Az bisey acilsin istiyorum canim cok degil akarsa iyi canim ozaman boyamiyim ben cok tesekkur ederim
0 oy
(18,344 puan) tarafından

• Açıçı denedimde olmadi :D saç boyama setim var ince tarağı fırçasi kabi karistirip boyuyorum 
(498 puan) tarafından
Fiyat olarak ne kadara mâl oluyor kuaforle arasi nasil fiyat olarak
(18,344 puan) tarafından
Kardesim boyatti sombre yaptirdi bin tl yi buldu oda tanidij diye sen ne renge boyucaksin
(498 puan) tarafından
Ben bakır istiyorum sacim orjinal renginde kahverengi..acaba açıcı kullanmadan boyasam bakır olur mu
(18,344 puan) tarafından
Koyu kahveyse bisey diyememde açıksa olablr
0 oy
(5,553 puan) tarafından
Bende yapmak istiyorum ama korkuyorum yanacak diye
0 oy
(49,030 puan) tarafından
bir saat tutuyorum 
0 oy
(6,415 puan) tarafından
Sprey açıcılar var zamanlz ne kadar kullanırsan o kadar açılıyor saç rengin yanma riski de yok ben öyle açtım koyu sarı açık kahverengi arası saçlarım su an. Biraz hevesimi alıp sonrada kına yakıcam koyu kızıl oluyor aşırı güzel. Boya evde denemeye cesaret edememedim hiç 
0 oy
(4,371 puan) tarafından
Sacını boyayanlar nasıl boyuyor arkaları gormeden bı yontem varmı benm kardesım boyuyor uzakta kendim yapmak istiyorum ama nasıl yapıcam bilen varmı kızcelrr
(7,839 puan) tarafından
2 tane boya kullanıyorum kapanmayan yer kalmasın diye ve her yerine yediriyorum elimle eşit dağılıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 184 göst.
2 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 603 göst.