0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Yav çok kötüyüm ihanete uğradım ben görücü usulü ile biriyle nisanlandim 4ay nişanlı kaldık düğüne 1ay kala nişanlımın aslında başka biriyle imam nikahlı biriyle birlikte olduğunu duydum yüzüğü attık çok kötü oldum bu olayı unutamıyorum onu gerçekten sevmiştim iki yıl aradan sonra bana tekrar dönmek istedi bende intikam almak için bi sans verdim ama baktım ki tekrar bağlanacam ona her baktığımda ihaneti gördüm yaoamadim ve bitirdim ama içim hala rahat değil ofekem geçmedi sizce bunu unutmalı miyim yoksa gene intikam almalıyım 

14 Cevaplar

0 oy
(48,695 puan) tarafından
aşk mantik intikam ☺️ kiz bosver bak yoluna
-Reklam-
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Lütfen ironi olduğunu söyledi yoksa düşüp bayılacam 
(0 puan) tarafından
Benim hayatım ironi olmuş yha
0 oy
(974 puan) tarafından
Unut gitsin bacım ya ne intikamı hayatına bak 
0 oy
tarafından

Ben oyumu intikamdan yana kullanıyorum :D

(0 puan) tarafından
Vala aynen içimde hala bir intikam ateşi var ihanet benim en zayıf noktam
tarafından
Kız git şaka yaptım ben uğraşmaya değmez
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Valla ne intikamla uğraşırım ne onunla uğraşırim yoluma bakarım güzel güzel 
0 oy
(532 puan) tarafından
Şaka yapıyorsun galiba. Kız ben beni aldatan kocama tekmeyi vurmak için bebeğim doğsun diye bekliyorum sen belayı kendine cekion 

Köpek b.ok yemekten vazgeçmez güzelim bunlara 2. Şans vermiceksin . Değişir demiceksin intikam demiceksin . En güzel intikam görmezden gelmektir. Bak ablana kocası aldattı şuan köpek gibi oynuyorum parmağımda . Ölse gam yermiyim umrumda olmaz ? Yüzüne gülüyorum ayıya dayı diyorum . Şuan mecburum. Bu çocuk doğunca rabbine kavuşturacam onu. Şimdilik beklemedeyiz . Yol ver gitsin delimisin.  Ben kurtulcam diye plan yapiorum bu hala belaya bulsma peşinde 
(0 puan) tarafından
Benim duygularımi hiçe saydı bak sende öyle yada böyle plan yapmışsın ablam.ben haketmedimki bunları rezil etti beni hrtkese
tarafından
Canım sende görmezden gelmemissinki. Bebeğin doğmasını niye bekliyorsun babasının ne faydası var doğumda sana.
tarafından
Papatyaca +1
Sonra "bebeğimi babasız bırakamam, büyümesini bekliyorum" olur o.
(532 puan) tarafından
Yoo hayır . Benim ailem kimsem yok. Ben iki çocuğumu babasız bıraktım evlendim yeniden bu adamla . Çocuklarım büyüktü çalışıyordum bakıyordum kendim tek yaşıyordum . Şimdi hamileyim çokta sorunlu calisamam hayatımı şuan idare edemem . Bebeğim doğduktan sonra gündüz bakım evleri falan oluyor çalışan anneler için rahat oluyor . Gene o şekilde büyüyecek ben gene çocuklarıma bakicam. Ben tek başıma afedersiniz iki çocukla dünyaya parmak attım desem yeridir. İhanet affedilmez.suan tek sorun hamilelik ve doğum süreci sonrası bende :))
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ayy ne intikami ya kaldi mi boyle seyler
(0 puan) tarafından
Yaşarsan anlarsın kalıp kalmadığını
0 oy
tarafından
Böyle adamlardan hayır gelmez yapan hep yapar değişmez e yüzden kendini harap etme dusunmede değmez öyle insanlara
0 oy
tarafından

Dün akşam ne yaptn fox taki iyilik dizisinimi izledin :) 

Ne intikamı allah aşkına başka işin gücünmü yok bacı 

0 oy
(1,383 puan) tarafından
Sevmis olabilirsiniz yadirgamam ama bir dhaa geri döndüğünde intikam almayi dusunmeyip keske kabul etmeseydiniz ne hali varsa kendi görsün Allah karsiniza iyi insanlar cikarsin bugun belki nisanliyken ogrendiginiz ya cok gec olsaydi da evlendiginizde ogrenseydiniz o zman da seviyorum diyebilecek miydiniz acaba bence kurtuldugunuza dua edin.. Tamam sevmek guzel birsey ama degerinizi bilen bir insan ile.. 
0 oy
(394 puan) tarafından
HESAP 10 DAKKA ÖNCE AÇILMIŞ 1 

2. SEN EVLENMEMİSSİN BİLE BURDA NE İSİN VAR BU UYGULAMAYİ NERDEN GÖRDÜN GİRDİN 

3. BU HESAP FAKE Mİ DEGİL Mİ ? 

4. BU SORU İCİN Mİ AÇTIN 

5 YOK
(0 puan) tarafından
Yeni açtım kardeşimin tavsiyesi üzerine kötümü yaptım illa evli olmamı gerekiyor
(394 puan) tarafından
Yani burda çok oluyor erkek fake hesap bilemedim şimdi
(394 puan) tarafından
Neyse soruna gelelim sana bir defa ihanet eden bir insanla intikam almak için olsa bile bir araya gelmemen lazım di çünkü bu senin kendine yaptığın büyük bir saygısızlık intikam da alma adını da anma öyle insanlar uzak olsun sen önüne bak illaki karşina iyi biri cikicak çok güzel bir hayat yasicaksin o zaman işte o şahıs bunu duyduğunda en büyük intikamin bu olucak rahat ol sakin ol düşünme relax ilahı Adalet diye bişey var
(0 puan) tarafından
İşte öyle olmiyor ki insan acıdan uyuyamazya Hah işte öyle bir şey
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Aman bosver be canım boşa zaman kaybi
0 oy
tarafından
İntikam alacaksın tabi evlen hayatı zehit et ona 
0 oy
tarafından
Olur mu öyle hatta kızida al deki ben onlada sevgiliydim daha çok kalbine iner intikam olur yanlış yapıyorsun 3 li intikam kurman lazım 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,128 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,175 soru

11,381,119 cevap

34,874 kullanıcı

...