0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar annemin özel bölgesinde mantar var doktorasını da gitti krem ilaç ne verirse versin kısa süreli oluyor iyileşmesi hep başa sarıyor neler yaptı neler geçmedi bir türlü artık ağlıyor kadın hiç böyle bişey duyaniniz var mı neler deniyebilirz şekeri var annemin bir doktor şeker tetikliyor şeker vücudundan tamamen çıkmadan asla kurtulamazsn demiş 

5 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Şeker hakkında bilgim yok ama illet bir hastalık herşeyi tetikliyormuş. 

Pamuklu çamaşır giysin evde sadece etekle durup havalandirsin ayaklarına çorap giysin. Sirke ve su eşit miktar karıştırıp taharetlensin. C vitamini kullansın meyve olarakta yiyeblr. Çay kahve tüketimini kessin. Bol miktar su içmeli. WC her çıkışında hemen kalkmalı mümkünse alaturka wc kullansin. Krem olarak travazol düzenli kullansın 

Birde eşiyle ilişkiye giriyor ise eşi bı test versin belki eşinden bulaşıyor geçmiş olsn
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Sirke ve suyu nasıl ayarlayabilirz miktar olarak
(6,859 puan) tarafından
Mesela yarım çay bardak sirke ise yarım çay bardağı su birebir olmalı. Bu ölçüden yapabilir WC sonrası taharetlensin Cnm
(6,859 puan) tarafından
Birde canım gerçekten kötü ise doktora gitsin. Eğer çok acısı varsa anestol krem alın . Biraz yakiyo ama bir süre rahatlik veriyor.
Ben farklı birşey geçirdim herpes adı . Tam teşhis değildi ama beter bisiydi asiviral krem ve hap kullandım. Krem anestol ile sürdüm hep. Uyuşturucu krem ben 2 yaşındaki kızıma doktorumuz vermişti hani kullanabilir anestol en azından acıyı hafifletiyor
tarafından
Asıvıral mı verdı ılac ve krem olarak uçuk gecırmıssın galıba benımde yenı gectı anam agladı yemın ederım
-Reklam-
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Allah şifa versin canim pek bilgim yok ama ilaçlardan fazla büyük eczacılardan yada aktarlardan bitkisel ürünler araştırabilirsin bende de sedef var cilt ilgili hastalıklar çok beter ve inatcı oluyor insallah cabuk atlatır.
(22 puan) tarafından
Evet açıkçası arttik bitkisel yöntemler arıyoruz bizde geçmiş olsun
(1,335 puan) tarafından
Tesekkur ederim sizede insallah
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canm mantar çok pis geçmiş olsun travazol krem birebir çok iyi geliyor ama mutlaka başka dontora gitsin annen fitil falanda verir doktor
0 oy
(41 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Maalesef ayni hastalık bende de var ama bir türlü kurtulamiyorum. Sekerim de yok. İlac fıtıl krem her seyi kullandim ama geçmiyor geri geliyor
(370 puan) tarafından
Aynı dertten yıllarca çektim krm ftl geçici çözümdü 3 gün sirkeli suya oturdum çok şükür kurtuldum sende dene
(41 puan) tarafından
Sirkeli su dediginiz elma veya üzüm sirkesi mi
(370 puan) tarafından
O fark etmez kuzum ama 3 gün sabah akşam ılıktan biraz sıcak sirkeli suda yarım SAT otursun
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Papatya suyunda oturdumu hiç?
(22 puan) tarafından
Hayır canım
(3,239 puan) tarafından
Bak iyice yazıyorum. Kendimde bekarken oldu aniden ama çok hızlı çoğaldı. Yol yürüyemez hale gelmişdim.
Bende köyden gelen ,dalından koparılan doğal papatya vardı. Suda yıkadım tozu gitsin diye. Çayıda aynı etkiyi veriyor.
Bol bol papatyayı 4-5 litre suya atıb kaynatdım. Sonra 2ye böldüm. Bir kabdakı soğuyunca, ikinci kabdakını tekrar ısıttım. (Ilınmak için kullanacağım suda papatyalı olsun, etkisi çok olsun diye) .
Sonra leğene soğuk ve sıcak sudan ekliyib suyun içinde çömelib otusun. Arada hıkkınsın ve suyu eliyle içeri itsin. Su soğudukca sıcak sudan eklesin. Su soğudu ve sıcak suyu kalmadığında kalksın. Soğuk suda oturmamalı!!! Sonra kalın corab giysin , kendini asla soyuğa vermesin!!!
Ben bekarken 2 gün arayla 4 defa yaptım. 2 defa yaptıkdan sonra kaşıntı 2 katına çıktı. Yukardakı mantar geliyor, bırakma dediler. Bırakmadım. Sonra tamamen geçti gitti.

Eczanelerde plastik elinle büke bileceğin bir aparat satılıyor. İsmini bilmiyorum. Şırınga gibi. Papatya suyunu ona doldurub , vajenin içine yerleştirib , kendisi ani basıncla altdan yukarı da sıka bilir. Vajenin içini yıkamak için olan aparat. Top gibi, bir tarafında dışa çıkan  boru var.
Dediğim gibi soğukdan korunmak şart.
Aynı dönemde papatya çayınıda bol bol içsin.
Bende 1 aylık kaşıntıydı. Ama papatya suyunda oturma yöntemi gelmiş geçmiş yöntem.
Geçmiş olsun
(22 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 123 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 122 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 415 göst.