0 oy
352 göst.
Moda kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar giyiminize dikkat eder misiniz ? Ben dışarda az çok ediyorum ama az çok yani öyle aşırı değil gelişigüzel giyinirim. Evde hiç etmem eşofman tişört ne bulursam giyerim. Ama bu durumdan rahatsız olmaya başladım giyimime daha çok dikkat etmek istiyorum hem evde hem dışarda. Artık her şey de çok pahalı nereden nasıl başlasam acaba off off 

11 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evde neyle rahatsam onu giyerim. Dışarı çıkarken dikkat ederim
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Evde de dışarda da dikkat ederim canm pek kıyafet almam ama sağolsun teyzemler benden bikac yaş büyük var maddi durumları çok iyi bı giydiklerini bidaha giymezler onlar alır yada bı iki kere giyip dolaba koyduklarını verirler ev içi onlar alir zevklerimiz aynı bu arada çok nadir alırım kendime  açıkçası ben yerinde olsam ilk evin içerisine özen gösteririm eşim ilk beni güzel görsün mantığında yavaş yavaş al birden alınmaz herşey çok pahali
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Evde değil ama dışarı çıkarken ederim 
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım önce evin içinden basla her ay bir tane al en azından 4 tane güzel şeyin olur sonrada dışarı başlarsın.ben kilo aldığım için iki senedir bişey almıyordum sonra pişman oldum dedim zayıflamayı neden bekliyorumki kendime indirimleri takip edip evde giymeye şeyler aldım sonra baktım daha mutluyum.kişlik bişey almiyacam şimdiden yazlık alışverişi yapacam yazılımlarimi yenilecek her iki parça alıp indirimleri takip edip
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Dışarıda renk uyumuna dikkat ediyorum çeşit çeşit kıyafetim ve ayakkabım yoktur evde de ne bulursam temizlik oluyor yemek oluyor grand tuvalet gezemem valla bi rahat evim var 
0 oy
tarafından
Dışarda tesettürlü olduğum için çok dikkat çekici şeyler gitmiyorum tabi dikkat ederim ama evde daha bir dikkat ediyorum 
0 oy
tarafından
Dikkat ediuorm canm
tarafından
Onu biliyoruz cağnımm çok mikemmel bagyansiniz masallaahh ☺️
tarafından
Oyyyy canımcım gelmiş ❤️

Saol aşkm senden mükemmel olamam ❤️
tarafından
O senin güzel bakışın aşkım ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(811 puan) tarafından
Evde ben de pek dikkat etmem ama dışarıda çok ederim.
0 oy
tarafından
Bihter nasıl ben öyle evin içinde 
0 oy
(5,575 puan) tarafından
İkisinde de dikkat ediyorum. Elimden geldiğince 
0 oy
(17,576 puan) tarafından
Ederlm evde rahat giyinirim ama uyumlu şeyler 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 648 göst.