0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (949 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 3 gündür annemlerdeyim daha önce hiç böyle bişey yaşamadık 2.oglum bu.geldigimin 2.gunu.amcamlara uğradım.bebegm altına yaptı orda onlardan bir bebek bezi ve Bebek üstü alıp giydirdim. Altını da uzun uzadıya hiç bırakmam kirletince alırım .acaba o bezden mi oldu bir seferlik aldım acaba kıyafetten mi oldu anlamdım.gun içinde de bebeği yeşil sabunla keseledm acaba ondan mı aklıma başka bişey gelmiyor.bide dün puding yaptım yigenime ve büyük oğluma küçük oğluma da verdim 6bucuk aylık bacaklarında vücudunda da kırmızı noktalar belerdi alerji oldu sanırım ne yapmam lazım acillık bir durum mu ? Ek gidsya başlamıştım bunu kendini çok çekince verdim.bir de dün az ateşi vardı o vücuda vurmuş olabilir mi.bir eczacı birde sağlık çalışanı kuzenime sordm daha dönüş yapmadılar gxormediler sanırım

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence hemen doktora git alerji olmuş sanki 
(949 puan) tarafından
Olmadı eşimi ararım gelsin
(949 puan) tarafından
İğne yaptılar alerji dediler.
tarafından
Geçmiş olsun canım
(949 puan) tarafından
Sağolasın canm
-Reklam-
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Kötü olmuş doktora nden gitmiyosun
(14,045 puan) tarafından
Haber edersin bakalım
(949 puan) tarafından
İnşallah canm
(949 puan) tarafından
Alerji deyip iğne yaptılar.popo içinde krem yazdi
(14,045 puan) tarafından
Geçmiş olsun iyi yaptın gitmekle fayda eder ins
(949 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun ❣️
0 oy
(103 puan) tarafından
Benşm bebegim de böyle vücudu döküntü oldu 5 gğn ateşi evde düşmedi hiç bizde diş çıkarıyor sanıyoruz ama meger kavazaki hastalıgı ymış  15 gğn hastanede yattım bebegim in yüzünde bile böyle alerji gibi döküntü lerden çıktı her yerinde vardı doktora git derim şimdi türlü tümenli hastalıklar çıktı 
(949 puan) tarafından
Neyden oldu sizinki bizim bir anda oldu anlmadm bile
(949 puan) tarafından
Yüzde belde göğüs kısmında bişey yok bacak popo kollarda var
(103 puan) tarafından
Bizimde bi anda oldu canım ateşi çıktı diştwn sandık evde ateş düşürücü verdim 5 gün hiç geçmedi artık bebegim halsiz düştü hiç uyumayan bebegim bezini degiştirirken bile uyuyordu hemen aglıyordum üzülüyor dum bu süreçte doktora da götürdüm tabi 2 gece müşadeye geldim gittim yattım serum taktılar gene düşmedi asla sonra servise aldılar bizi 5 günde hastanede  düşmedi 10 gün doktorlar kan ala ala serum taka taka gene bulamadılar hastalıgı en son kardiyoloji bi baktı kavazaki dedi  iving diye bi serum taktı anında düştü ateşi o alerji gibi olan şeyler gitti çok şükür 15 gğn yattım sonra geçti çok şükür
(949 puan) tarafından
Ya bizimde üstü az ıslaktı.ondan usuttu sandım ateşi ona bagladim dün yatmadan calpol verdim .gece doğru düzgün yatmadı hep agladi
0 oy
(347 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bu el ayak ağız hastalığı doktora git
(949 puan) tarafından
Sağol canim.Alerjidir bu deyip iğne yaptılar krem yazıdilar çıktık.
0 oy
tarafından
Çocuk alerji olmş    
(949 puan) tarafından
Evet pudingden oldu sanırım.igne yapip krem yazıp gonderdiler
tarafından
Kaç aylık canm çok geçmiş olsn
(949 puan) tarafından
6 buçuk teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 237 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
0 oy
5 cevap 142 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 337 göst.
19 Ocak 2022 Moda kategorisinde Zehra.. (1,786 puan) tarafından soruldu

396,351 soru

11,855,968 cevap

35,949 kullanıcı

...