0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hepinizin günü hayırlı olsun inşallah. 

Hanımlar benim yüzümde cok fazla kıl yoktu merakımdan denedim ayim dedim şuan uzadilar killar var yüzümde almakk istiyorum . Bazı kişilerin böyle yüzü pürüzsüz oluyor acaba onlar nasıl aliyor merak ediyorum doğrusu bu aralar yüzümü  kaş ustura ile alsam yapaniniz var mi  yardım please 

16 Cevaplar

0 oy
(16,054 puan) tarafından
Fazla merak  başa bela ne diye yüzüne jilet vuruyorsun 
(76 puan) tarafından
Yok kuzu yanlış anladın.  Yüzümü aldım agdayla şuan kaş usturasi oluyor ya onunla almak istiyorum
(1,175 puan) tarafından
Kaş usturası da bi jilet türü
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Post ciksin  bilgim yok
(76 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzucum
0 oy
tarafından
Kaş usturası güzel canım bende onla alıyorum ne çoğalttı nede kalınlaştırdı bi kez ağda denedim 3 4 ay oluyor yuzum tahris olmustu hâlada gecmedi
(76 puan) tarafından
Kuzucum normal jiletten farki ne
tarafından
Canım daha ince ve yumusak aliyor
(76 puan) tarafından
Çıkınca ama jiletlenmis gibi çıkmıyor değil mi 2 küçük bebeğim var bazen almaya asla fırsatım olmuyor maho aga gibi olmam inşallah
tarafından
Kuzum benimki artmadı kalınlasmadıda hala ince tüy gibi bayadir da kullaniyorum :D
(76 puan) tarafından
Tamam canım benim çok sağol
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ağda ile tabii ki. Jilet girdabına girersen çıkamazsın. Başlığı görünce dedim bi cinnet olayı var galiba:) 
(76 puan) tarafından
Ağda yaptım ama her zaman yapamıyorum  bi de geçen yanağımı yaktm jilet yapıp şikayeti olmayan var mı acaba
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben uzun zamandır yaparım bunu. Ayda bir falan. Tüyleri çıkış yönüne doğru aliyorumvhic çoğalma sertleşme vs gozlemlemedim. Aksine kullandığım bakim ürünleri yüzüme daha güzel nüfuz ediyor. O yumuşaklığı çok seviyorum 
(76 puan) tarafından
Çok sevindim canım bende yapacağım
0 oy
(12,717 puan) tarafından
Hamilelikte aldım ben ciltım kuru ,bebe yaği surup temizledim ilik suyla yıkadım bi sorun yaşamadım 
(76 puan) tarafından
Benimde öyle kup kuru yuzum almak istiyorum cok
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Öffff ne çektik be şu kıldan kıpırdan :(

(76 puan) tarafından
Aynen öyle çok cektik artik kurtulcam inşallah
0 oy
(453 puan) tarafından
Ben kaş usturasıyla alıyorum gayet iyi artma olmadı, kalınlaşma olmadı
0 oy
(341 puan) tarafından
Igneli epilaayon yaptırmıştı arkadasimin ablasi simdi yüzü puruzsuz 
0 oy
(811 puan) tarafından
Küçük bir jilet. Kaşı şekillendirmek için. Kaslarımda çıkmayan yerleri jiletliyorum sürekli ama malesef çıkmadı.
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Kız aman sakın daha beter çıkar ya iple aldır yada ağda ile ille aldiracam diyorsan ben hiç aldırmadım iyikide almamışım diyorum 
0 oy
tarafından
Yaptmm cnm benn cogalmaa olmadii . Banyodan sonra hep yaparimm  geri yikarim yuzumuu  tuyleri yumusatiyorya sicak suu daha kolay aliniyorr
(76 puan) tarafından
Çok sağol kuzucum
0 oy
(902 puan) tarafından
Benim yüzümde  çok var ağda resmen eziyet 1 sene oldu nerdeyse kaş usturasiyla alıyorum tertemiz oluyor önce bebek yağı yada başka bi bakım yağı yapıyorum sonra usturayla guzelce alıyorum fazlalaşmadi hatta azaldı çünkü aldıktan sonra tüy azaltıcı serum kullanıyorum ben memnun kaldım açıkçası 
0 oy
tarafından
Sakın alma yüze jilet sürülür mu ya kalınlaşır
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ben lazer yaptırıyorum, tertemiz valla 
(76 puan) tarafından
Ben fakirim kız nasil yaptırayım lazer
(1,703 puan) tarafından
Tüm vücut 150 TL canım
(76 puan) tarafından
150 mi nerde kiz o
(1,703 puan) tarafından
Seans başı Diyarbakır'da

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
18 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 207 göst.
0 oy
7 cevap 485 göst.
18 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.

381,003 soru

11,406,620 cevap

34,943 kullanıcı

...