0 oy
223 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (313 puan) tarafından
Lcwaikiki ye göre daha uygun ürün aldığınız siteler var mı lcw da uygun değil gibi de kod falan gelince ucuz oluyor işte hiç kışlık bir şeyi yok 1 yaşında max seneye de giydiririm aşırı kalite olmasına gerek yok hiç internetten aldınız mı kızlar

9 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Valla lcw den alırım dedim de canm fiyatlar uçuk bir hafta önce 3lu bir çorap gördüm 25 favorilerime ekledim dün alıyım dedim 60 lira yapmışlar pazardan burdaki magazalardan bakicam
(313 puan) tarafından
Ya bende bi bakıcam da küçük mahalledeki yerler bile pahalı
(1,279 puan) tarafından
Valla burda geçen sene 300 liraya 6 takım aldım 5 tane ikili 1 tane yelekli 3 lu takım çok güzeldi baya kalındı bu sene ne yapıcam hicbi fikrim yok maddi durum da sıkıntı
(313 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun valla çok zor ilk doğduğunda ne güzel hem hediye hemde giydirmediklerini vermişlerdi şimdi herkes kendine saklıyor heralde zaman kötü sonuçta
(1,279 puan) tarafından
Aynen canm rabbim hayırlı bı kapı açsın hepimize bakalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pazar bile coşmuş cabım ama mağazalara göre uygun pazardan bakabilirsin 
(313 puan) tarafından
Hiç bakmamıştım canım bi bakayım sebzeyi falan babam karşılar da ondan yani pazara hiç gitmedim aklıma gelmemişti
0 oy
(5,075 puan) tarafından
Defactoya üye olursan daha uyguna geliyor. Ben ordan yapacağım büyük ihtimalle 
(313 puan) tarafından
Uygulamasından mı canım
(313 puan) tarafından
Ya bi de bedeni kaç olmalı kilolu değil bebeğim tam ortada 2 yaş alsam seneye de olsun diye çok mu büyük olur
(5,075 puan) tarafından
Fark etmez uygulama ya da normal siteden bakabilirsin. Gift club üyesi oluyorsun ilk alışverişe %10 indirim uyguluyor, clup üyesi olduğun için %20 daha indirim uyguluyor kargosu falan bedavaya geliyor. En son lcw ve defactodan ikisini de denediğimde lcw kodla 900 küsur bişey tuttu defactoda daha çok parça olmasına rağmen 600 küsurlu bişey tuttu. 1 senede ne kadar büyüyeceğini bilemeyiz o yüzden riske atmaya gerek yok bence ama tabi sen bilirsin
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım deniycem bende
0 oy
tarafından
Modabebekhatay

Modacocukhatay

Bu ikisine bak 
tarafından
Rica ederim sayfa güvenilir şüphen olmasın daha yeni geldi kızıma aldıklarım fiyatlarda çok uygun
(313 puan) tarafından
Yaa baya iyi fiyatlar çok sağ ol
(313 puan) tarafından
Şimdi 1 yaşında kaç yaş almalıyım sence 9 buçuk kilo çok kilolu değil 2 alsam seneye olur mu
tarafından
Eğer wp tan yazarsan zaten seni arıyorlar canım siparişini hazırlarken o zaman sectigin ürünün kalıbını sor ona göre al derim çünkü hepsinin değil ama bazılarının kalıpları kucuk benim kızımda zayıf bir bebek 26 aylık bir takım 3 yaş iyi oldu bir takımın 4 yaş iyi oldu kalıpları değişiyor
(313 puan) tarafından
Teşekkür ederimm canımm
0 oy
(171 puan) tarafından
 Minicity canım
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hep ınternetten alıyorm e bebek cok uygun lwc yanına bıle gecmıyorm pahalandı dogdugunda ordan alıyodm ama kalıte marka sıkıntı etmıyosan mınıcıtıy den al canm bazılarının kalıpları dar olabılıyor 12 18almaya dıkkatnetnyada 2yas tipine görede degısır anlarsın zaten ben kışlıklarnı ordan alcam sepette beklıyo en uygun orası geldı bana guvenılır cokkez aldm aman aman bı kalıtesı yok cogu marka sıtelerı gezdım en uygun suan orası tavsıye ederm
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Prensww bebe var geçen sene ben oğluma ordan almıştım şuan oğlum 2yqsina basicak ordan bakmam kalıpları. Küçük çünkü geçen sene aldıklarım bu sene olmuyor bende Kasım aralik gibi alırım herhalde 
0 oy
(770 puan) tarafından
Ya artık indirimler birlesmiyor demi 
(313 puan) tarafından
Yok ya sabah denedim hiç bi indirimi kullanamadım
0 oy
tarafından
Ben burda parcacidan alicam evde giyeceklerini.  Geçen sene 10-15 liraydı parça başı bakalım bu sene ne kadar . 2 takım oğluma dışarısı için 2 elbise kızıma alıyorum tamam. Diğerleri don badi vs 
(313 puan) tarafından
Parçacı nasıl oluyor canım dükkan mı
tarafından
Konya dayim ben iş hani var pazar gibi düşün ordan seçip alıyorsun

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 358 göst.
24 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 158 göst.
15 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
11 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 240 göst.
4 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

381,084 soru

11,408,790 cevap

34,945 kullanıcı

...