0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (1,374 puan) tarafından
Ya Hanımlar şimdi izlediğiun birkaç dizi vardı televizyonda biri final yaptı biri de teşkilat yani  kadrosu değişti oyuncu kadrosu o yüzden sordum demem o ki bu sene yeni başlayan birkaç bölüm ilerleyen diziler var internetten bakıyorum onlar hangi gün yayınlanıyor hangileri bilmiyorum çıkmıyor yani daha yayınlanmayanlar bu sene sonunda yayınlanacaklar falan çıkıyor sizin yeni başlayan dizilerden izlediğiniz ve memnun kaldığınız var mı öneride bulunun bakalım seversem izleyeyim yemek yaparken falan iyi oluyor izlemek yargıyı izliyordum o daha haftaya başlayacak mahkumu izliyorum O da haftaya ben bu cihana sığmazam diye bir dizie çıkacak belki onu izleyebilirim kusursuz kiracı çıkmış onu da geçen televizyonda denk geldim izledim son bölümüne onun için ilk bölümlerini izlemek gereği duymadım onun haricinde bu lise dizileri de pek çekici gelmiyor. Gelin evini izliyorum arada b çok bkunu çıkardılar sırf reyting olsun diye millet kavga ediyor dikalifye olmuyor gıcık kaptım 

12 Cevaplar

0 oy
(1,315 puan) tarafından
Gelsin hayat bildiği gibi asiriii guzel
(1,374 puan) tarafından
Allah Allah ne anlatıyor. Birkaç hafta önce amcamın oğlu da onu söyledi hiç konusu açılmamışken televizyon izliyorduk o diziden bahsetti ona mı başlasam acaba
(1,315 puan) tarafından
İyi kalpli Mafya babasinin butun cumle aleme ders vermesi. Dizide her konu isleniyor. Gecimin zorlugu genclerin yurt dışına kacma istegi ülkenin durumu falan
tarafından
Ben buna baktım az hiç bişe anlamadım çok sıkıcı gelmişti. Çokta duragan
-Reklam-
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Duy beni ve seversin izliyorum

Eskilerden de kardeşlerim
(1,374 puan) tarafından
Onlar lise dizileri ya baydı hep benziyor birbirlerine. Ama sevyorsan saygı duyarım tabii
0 oy
tarafından
Maasallah.  Hic TV izleyemeyen ben :)) mutfakta yemek yaparken tozluyaka yi izliyordum onu da sımsıkı hatırladım:)
(1,374 puan) tarafından
Ya mutfakta iyi oluyor bana TV karşısına geçip de izlicek vakit olmuyor zaten hep internette eski bölümleri izliyorum dizlerin
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Yok mu TV dizileri izleyenler 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Kusursuz kiracı beğendim bende salı günü
(1,374 puan) tarafından
Salı günü mü o son bölümü televizyonda denk geldim izledim ilk bölümlerini de o yüzden izleyesim gelmiyor ama takip ederim artık
(5,491 puan) tarafından
2. Bölüm zaten yayınlanan
0 oy
tarafından
Ben masterchef izliyorum bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Bisey söylim mi gönül dağından başka dizi izlemiyorum bana çok saçma geliyor 3 saatimi tüv karşısında geçirmek ve şimdiki dizilerin de konusu hep aynı ve sahneleri iğrenç 
(1,374 puan) tarafından
Ayy sorma ya Ben de ilk sezonlarını izlemedim ve bu sezon çok severek izliyorum az çok ilk bölümlerini biliyordum ne anlattığını kimin ne olduğunu falan ama sonradan nasip olmadı izlemek Ama bu sene onun bağımlısı olacağım gibi
0 oy
tarafından
3 kiz kardeş dizi bayılıyorum 
(1,374 puan) tarafından
İclal Aydın'ın dizisi değil mi o neyi anlatıyor genel olarak canım
tarafından
Evt evet o bir anne sayesinde kızın hayatı mahvolmasini ve kızda ailesi üzülmesin diye direnmeye çalışması kızın kaynanası oğlu birine aşık onu istemiyor diye zorla biriyle evlendiriyor kiz adamı evde tutmadığı için kaynanasindan şiddet görüyor ve bunu hickimseye demiyor çünkü annesi rahat mutlu bir ailede olduğunu bilsin diye severek izlerim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Genelde yarışmaları seyrediyorum bi tek Camdaki kıza bakıyorum. 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Gelsin hayat bildiği gibi. Duy beni. Tozluyaka. Masterceh bunları izliyorum.

Eskilerden de arka sıradakiler e başladım 
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Televizyon izlemeyen ben :)

0 oy
tarafından
Teşkilat da başlar haftaya da iki haftaya kadar kadro değişmiş ama o giriş müziği bile beni heyecanlandırıyor gurur veriyor..Gönül dağı zlerim cumartesi günü..camdaki kız bekliyorum..tozluyaka izliyordum pazar günüydü ama teşkilat başladığında bırakırım..arada da masterchef bakıyorum..bir de youtubeda murat Soner var diziler hakkında eleştiri yapıyor..bu yaz dzileri hakkında çok da yerinde konuşmuştu o yüzden hiçbiri izlemedim tozluyaka dışında

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 274 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 727 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 673 göst.
10 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ♥️♥️HİRANURRR♥️♥️ (5,913 puan) tarafından soruldu

383,099 soru

11,466,673 cevap

35,069 kullanıcı

...