0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (116 puan) tarafından
Merhaba ilk çocuğum olacağı için bilmiyorum.Bezler koku yapıyormuş hangi poşete ya da hangi kovaya nereye atıyorsunuz? Kovanız hangi odada? Koku oluyor mu?

41 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Maddi durumun el veriyorsa bezler için özel çöp kovaları var onlardan almanı tavsiye ederim, ben de kullanıyorum koku sorunu yok. 
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Balkona ayrı poşet yaptım ona atıyorum
0 oy
(425 puan) tarafından
Tuvaletde küçük çöp kovam var oraya her gün çöpü dökülür zaten 
0 oy
tarafından
Balkonda poşet atıyorum sonra poşetle birlikte cope
0 oy
tarafından
Korbell kullanıyorum.
0 oy
tarafından
Evim bahçeli dışarı atıyordum bahçeli olmadan önce de buz dolabı poşetiyle sıkıca bağlayıp banyoya koyuyordum her akşam atiliyordu
0 oy
(408 puan) tarafından
Banyoya büyük bi Çöp kovası aldık normal çöp poşetine atıyoruz evet birazcık kokuyor ama çok abartı değil, bebek bezi kovaları da oluyor koku yaymıyormuş ama kullanmadık doğruluğu nedir bilmiyorum. 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Hususi bez çöpleri var koku yapmıyor ama pahalı biraz ben gereksiz de buluyorum iki çocuğumda da Kapaklı kova almistim içine poşet geçirip apartman içine koyuyorum kovayı kendi evimde zaten üst kattayim üstümde kimse yok zaten altta da 2 kiracim var.evde çok koku yapar 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Balkonda poşete koyuyordum şimdi ev değişti iki vc birini iptal orda poşete koyuyorum 
0 oy
(11,390 puan) tarafından
Ben banyoya atıyorum günlük bosalttigim için sorun olmuyor bide bebeğim 3 4 güne anca kaka yapıyor zaten
0 oy
(93 puan) tarafından
Banyoya çöpe zaten sık sık çöpü attıgımız için koku yaşamadık hiç
0 oy
(273 puan) tarafından
Balkonda poşet yaptim
0 oy
tarafından
Banyoda küçük bir çöp kovası var hergun atılıyor çöp koku falanda olmuyor
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Ben banyoya koyuyırum günlük çöpümü kapıya bıraktığım için öyle bir koku sorunu yaşamadım ama bebek büyüdükçe koku anlamında kötü olabilir tabi o zaman da kapıya koyarım sanırım 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Özel bişeye gerek yok ben mutfak coplerım balkonda onuda orda poşete atıyorm sonra esım hepsını atıyo sureklı sureklı ugrasmıyorm ama ılk zamanlar zrlanıyorum eşim üşeniyordu atmaya odayada yedek kova koymustum dıkıslerımden zırt pırt kalkamıyorm diye oraya stıyorum esım sonra degıstırıyodu
0 oy
tarafından
Banyoda market poşeti içinde biriktiriyorm ağzını sıkıca kapatıyorm her günde atıyorm dişarıdaki çöpe 
0 oy
(487 puan) tarafından
Balkonda Kapaklı çöp kovası var bezleri oraya atıyorum kapaklı olduğu için koku olmuyor zaten günlük çöpe atıyoruz 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Alaturka tuvaletim var orayi kimse kullanmıyor oraya çöp poşeti in içine koyuyorum. Zaten hergün çöp atıyoruz birikmesine fırsat vermiyorum. 
0 oy
(633 puan) tarafından
Korbel çöp kovası aldım canım
0 oy
tarafından
Banyoda çöp kovasında biriktir mutfakta çok kötü olur

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 117 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 389 göst.