0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (652 puan) tarafından
Ya eşim hastanede kaldı iki gün yanında babası kaldı hemen sormuş benim adımı koyacakmisiniz diye isterseniz başka isimde koyabilirsiniz demiş ama eşim hemen senin adını koymayı düşünüyorum demiş çok sinir oldum halbuki eşim Alparslan koyacağım demişti banada. İlk önce dese ben babamın adını istiyorum diye ben zaten yanına isim arardım ama böyle olması sinirlendirdi beni haksizmiyim niye ikili oynadi

5 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Gaza gelmistir
(652 puan) tarafından
Çok sinirlendim ben ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy ne meraklılar annelwrinin babalarının isimlerini koymaya ya allah akıl fikir versin valla
(652 puan) tarafından
Çok sinirlendim gerçekten
(652 puan) tarafından
Ayrıca babasinin huyu hiçte güzel değil kaynanam yanında annesine sayar sover oda oh der o derece
0 oy
tarafından
Adi ne ki babasinin
(652 puan) tarafından
Adı Kadir. Önemli olan isim değil o bana ayrı ona ayrı konuştu çok sinirliyim çok
tarafından
Haklsn cnm başta dese sende ona gore ayarlardin kendini tabiki kadirde çok güzel bir isim esimin kardesinin ismi ama keşke ikili yapmasaydi esin bi orda oyle bi burda böyle
(652 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(402 puan) tarafından
Valla canım isim çocuğun anne baba üzerindeki hakkı. Onun için düzgün düşünüp karar vermek lazım. 
(652 puan) tarafından
Çok doğru ama gelde anlat ben o gün gittiğimde ayarlarım diyor. Hakkımı helal etmem o an açarım davayı dedim
(402 puan) tarafından
Hayır artık onun gitmesine gerek yok canım edevlet basvuru yapıyor eve kargoyla geliyor diye biliyorum. Bence bir araştır.
(652 puan) tarafından
İnşallah oyledir
0 oy
(652 puan) tarafından
Babasının adı Kadir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ceren Durgun (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu