0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar 3 yıllık evliyim aynı bahçede evim eltim ve kaynanam var bahçeye bile çıkamıyorum hemen eltim oğlum çıkıyor kızıma bulaşıyor oğlu eşim de ne varsa ihtiyaç annesine getiriyor benim evimde hiç birşey yok inanın bıktım bu durumdan mangal yakicaz 10 kişi neredeyse hem bebek hem onlarla uğraşıyorum eltim de linç edin isterseniz yiyor yiyor şişmiş inanın 120 kilo ama kalkıp elini bir işe bile atmıyor ben kaynamamdan yana değil ama eltimdn yana sinirliyim ben kyanamam gittiğim gibu koşup geliyor oturduğu yerden ya bana şunu getir bunu getir bıktım ondan ben gidiyorum inanın beni takip ediyor hemen peşimden geliyor ben haftada bir gidiyorum oda o güne denk geliyor gitmesem oda gitmez iyice sinirimi bozdu ya eşim onlar yüzünden eve birşey getirmez kazancını asla bana harcamaz inanın 1 tsne pantolonum var gerçekten hala onunla idere ediyorum ortada ne para var nede başka birşey 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sorun ne eltinde ne kaynananda.  Esinde problem 
tarafından
Of bende bilmiyorum valla ama inanın sıkıldım
tarafından
Böyle olana semer vururlar kusura bakma ama. Oturuyorsanız da biseyelr olmalı birikim vs . Ev araba alacaksanız olmalı.  Kayın validem vefat ettiği için ben evinj kapatıp kayın pederimin yanına gelmek zorunda kaldım ama 2 senede 500 binden fazla altın aldık para da benim idaremde.  Ben burayı cekiyorsam elimde bisey olmali
tarafından
Eşim tüm parasını abisine verir abisi çalışır Ama gizli sonra eşimin yanına gelir 400 500 TL alır gider bıktım bu duzunden
tarafından
Abisine neden veriyor?
tarafından
Paraları bir olduğu için
-Reklam-
0 oy
(17,649 puan) tarafından
120 kilomuuu 
tarafından
Evet belki daha çok bize demiyor
(17,649 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin
tarafından
Yaaa Allah senj napmasin çok sinirliydim güldürdün beni
(17,649 puan) tarafından
Ne mutlu  :D
0 oy
tarafından
Ayy anlamadım eşinin eve bir şey almamasinin nedeni neden eltin olsun ki?
tarafından
Canım bak hepsinin şikayeti ayrı eltim benim olduğum yerde elini asla bir yere atmaz eşim de eve birşey getirmez yani bir postta herşeyi anlatmak istedim
tarafından
Eltin elini atmiyorsa sende atma boşver,kocan içinde umarım bu davranışından bir an önce vazgecer

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 262 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 867 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 667 göst.
27 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 2,900 göst.