0 oy
69 göst.
Aile kategorisinde (339 puan) tarafından
Kızlar oğlum bu ara çook değişti ya perdeleri yırtıyo ısırarak çok sağlam değillerdi zaten de çarşıya gittik saklanmış bulamadık çok korktum ben ne desem duymuyo gibi yapıyo daha neler neler geçiçi mı acaba ya of

1 cevap

0 oy
(7,230 puan) tarafından
Kardesi varmi kiskanclik olabilirmi dikkat cekmeye calisiyor gibi geldi
(7,230 puan) tarafından
Uyutup bırak ablana bebegin uyuma suresi az bucuk bellidir atiyorum 2 saat uyuyorsa o iki saati dolu dolu gecirirsin buyukle neyden hoslaniyorsa sen daha iyi bilirsin disari cikip onunla kosup eglenmen bile onu özel hissettirir canim
(339 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ya akşam küçük le babası ilgilendi bizde resim yapıp kitaptan birlikte sorular yaptık bi kaç saat gece 3 4 kez ben kaldırmadan tuvalete gitti sabah çok mutluydu böyle olacağını hiç tahmin etmemiştim iyiki yazdınız iyiki fikir verdiniz ALLAH razı olsun bazen ben bilirim dememek lazım göremediğimiz o kadar çok şey varki
(7,230 puan) tarafından
Amiin cümlemizden canım o kadar sevindim ki aynen canim bazen küçük resimde kalip büyük resmi göremiyoruz geriye çekilip baktigimizda hersey netlesiyor
(7,230 puan) tarafından
Bunu gunduzde yapabilirsin mesela bebek arabasinda kucuk uyuyorsa onu uyutup buyukle yedigin bi pamuk şeker onu nasil mutlu eder yada birine birakip ara ara onunla ilgilenmek ćok iyi gelecek sen biraz fazla yorulacaksin ama cocugunun psikolojisini kurtaracaksin mesela beraber birseyler yaparkende kardesinde buyuyunce 3 ümuz yapicaz bunlari simdi kucuk ama ilerde buyudugunde sana arkadas olacak gibi kardesinide sevmesini sağlayabilirsin
(339 puan) tarafından
Çok haklısın artık önceliğim olacak dediğiniz gibi dışardan bakış açısı çok daha kıymetli çok faydanızı gördüm artık daha çok farklı neler yapabilirim onu düşünücem
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 140 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 241 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
4 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy