0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Arkadaşlar bir kaç gündür mide bulantım car ama gebe olsam bile 1 haftalık anca olur bu kısa sürede mide bulamtısı yaşaya bilirmiyim ... Adetimede 8 gün var test yapamıyorum bir yanım merak içinde bir yanımda neden hep midem bulanıyor diyor ... Mide bulantısı yaşadınızmı böyle çok erken

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başlığa göre anlatayım 

Hiç umudum yok hamile olmaya dair ama adetim 3 gün geçmişti kuzenim tutturdu test al yap diye o zaman da sokağa çıkma yasağı vardı markete gitmiştim tesadüfen karşıma nöbetçi eczane çıktı aldım yaptım hiç beklemiyorum ama sonra bir çıktı çift çizgi :)
(91 puan) tarafından
Ya ne güzel canım benim
tarafından
Evet şükürler olsun şuan kızım 11 aylık ❤️☺️
(91 puan) tarafından
MaşAllah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikolojiktir canım şimdiden başlamaz yani 
(5,153 puan) tarafından
Abla yasabilir ihtimal var ben düşük olan gebeliğimde hafif vardı mide bulantısı sonra baygınlık geciriyo gibi oldum tansiyonum düştü sağlık ocağında anlattım korunuyomusun dedi yok dedim hamilesin ozaman dedi adete 1 hafta kala öğrendim 25 ti degerim
(91 puan) tarafından
Ya canım 8 gün var daha da içim içimi yiyor merakdan nedem bu saçma bulantı anlamıyorum
tarafından
İpek aşkım doğrudur canım ben 3ündede 2 aylıkken başladı bulantılarım :)
(5,153 puan) tarafından
Olabilir de canım olmayabilir de ama benim bünyem çok zayıf ben o yüzden erken belirti yaşamış olabilirim
(5,153 puan) tarafından
Genellikle öyle oluyor abla ☺️❤️
0 oy
(273 puan) tarafından
Adetime bir gün kala baş ağrısı ile tahlil yaptırdım öğrendim 
(91 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(5,153 puan) tarafından
Adetten hemen sonra kaldiysam belirti olabilir benim öyle oldu adetten 1 hafta önce öğrenmiştim düşük olan gebeliğimi 25 ti degerim erken gebelik dediler bu erken döllenme ve geç döllenme ile ilgili bir durum 
(91 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(5,153 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(956 puan) tarafından
Ben 2 haftalıkken öğrendim canım belirtim de aşırı yeme sabah bulantılarım yüzüm bembeyaz olmuştu sağlık ocağına gittim test verdim o günü çıkmadı ama akşam yatarken hissettim galiba bebeğim buradasin biliyorum diye karnımi seviyorum sonra sabah gittim 2 haftalık gebe oldugumu öğrendim eşim de gardiyan coronadan dolayı 10 gün cezaevinde kalıyor eve gelmiyor bende kapidayim kayinvalidemle eşim aradı e nabizdan gördüm nasıl seviniyor herkese tatlı dağıtmış gece oldu kayinvalidemlerde kalıyordum ben zil caliyor korktuk babamda yok evde sonra bı baktik ki eşim napmis etmiş birkaç gün önceden izin almış gelmiş benimde böyle olmuştu canim ya :)
(5,153 puan) tarafından
Ozaman sen adetten 2 hafta önce ogrenmis oluyorsun demi canım
(956 puan) tarafından
Canım benim iş karışık ya 14 Eylül'de adet oldum 21 inde evlendim :))
(5,153 puan) tarafından
Anladım canım ☺️❤️
0 oy
(6,706 puan) tarafından
İlk gebeligimde hic anlamadim. ☺️ 2. De koku hassasiyetim çok vardı. Ondan suphelendim ama yinede adetimin gecikmesini bekledim emin olmak icin. Allah'ım hakkında hayırlısıni versin inşallah ❤️
0 oy
(1,445 puan) tarafından

Üstüne görmüşüm ocak son det tarihimdi şubatta adet günüm geçti 2 gün sonra test yaptım ama adet olmadan 1 hafta önce sancı çekersin ya öyle sancı çekiyordum aşırı derecede. Bir de içsel ağlama hissi geliyordu sürekli tam adet günüm 2 gün geçti sabahı bulantı oldu ama ben hala anlamadm test yaptım anında net 2 çizgi ertesi günü kan verdim 5 bin küsür çıkmıştı değerim 

Suan 2 yasinda bal oglusum var hamdolsun Allah isteyen herkese versin<3

0 oy
(12,262 puan) tarafından
Hiç belirtım yoktu 2 ay gelmedı adetim kist mi var diye gittim ultrasonda oğrendım 8 haftalıkken 
0 oy
(563 puan) tarafından
Test yaptım öğrendim:)
0 oy
(590 puan) tarafından
benim ilk belirtim sol kasigimdan boyle bi sanci mi denir bi boyle agri gibi bisey girdi bacagima kadar 
(368 puan) tarafından
Aynen benimde oyle oldu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,178 göst.
16 Aralık 2018 Aile kategorisinde Fısdığım❤ (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 165 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sukran288 (1,529 puan) tarafından soruldu