0 oy
46 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Kizlar rahmime bazen bi ağri girior sanki nefesimi kesior gun gectikce sureleride artior belimde ağrior yalanci sanci olma şansı varmı bu sıralar cok uzuluyorum surekli ağliyorum oda etkiliyo olabilirmi 

3 Cevaplar

0 oy
(6,233 puan) tarafından
Tabiki üzüntü stres tetikliyor doğumu sancıyı kramplari sık sık olmadığı sürece sorun olmaz artık sin vakitlere geliyorsun 
(121 puan) tarafından
Üzülme herseye gul gec diorum hamilelikde etkilior sanirsam herseyde ağliyorum
-Reklam-
0 oy
(184 puan) tarafından
Hareketleri nasıl cnm hissediyormusun
(121 puan) tarafından
Canımı acitarak hareket edior genelikle kendisini kasior sanirsam karnim bi hoş oluyor
(121 puan) tarafından
Canim şuan ağrilarim nerdeyse 1 saatir devam edior ama yatim yerden hic bisey yok bacagimi hareket etiridm an rahmim ve karnimin alti agrior normalmi bu durum peki hastaneye gitmelimiyim
(184 puan) tarafından
Normal değil bnce gitmelisin canım birşey yoksa bile için rahatlar. Ben 34+4 te doğum yaptım ama 1 gün boyunca bebeğimin hareketlerini hissetmedim ve karnım çok kasılıyodu hemen acile gttik bebeğim eşinden ayrılmış kalp atışları yavaşlamıştı sezeryan la aldılar. doktor iyikide gelmişsiniz yoksa geç olurdu herşey için dedi. O yüzden ne olur ne olmaz git iyi olduğunu bil canım
(121 puan) tarafından
Tesekur ederim canim agrilarim dinmedi sabH kalkdimda gidecem insalh
0 oy
(269 puan) tarafından
doguma hazrlyo kendini duramazsan dr. gir
(121 puan) tarafından
Durulmuycak derecede ağrim olmuyor belki uzun surse durulmuycak hale gelir bi girior 5 dk oldum yerde kaliorum oyle gecior

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 342 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 269 göst.
19 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
30 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tusemin Annesi (11,505 puan) tarafından soruldu

381,088 soru

11,408,852 cevap

34,945 kullanıcı

...