+2 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (753 puan) tarafından

Küçükken en çok neyde gözünüz kaldı en çok neyi yapmak istediniz..? 

Ben işitme engelli bir bireyim.  Okul çağlarımda saçlarımızın hep bağlı olması kuralı vardı.  Bense cihazlarım gözükecek benimle dalga geçecekler diye hiç bağlayamadım hep kesmek zorunda kalmıştım.  Ablamınsa kalcasina kadar upuzun sacları vardı annem her sabah tarar güzelce örerdi hep imrenirdim hep gözüm kalırdı ama ben asla yapamazdım.  Hoş şimdi saçlarım ablaminkinden de uzun oredebiliyorum ama o zamanlar çok incinmistm.  

He bide cihazsız uyumanın nasıl birşey olduğunu hep merak ederdim ama cihazı çıkarınca da hcbrisey duymazdım. O yüzden okuyup kbb doktoru olcm kendimi tedavi etcm derdim ama bir ömür boyu cihaz kullanmam gerektiğini öğrenene denk.  Sonra ne okudum ne doktor oldum nede saçlarımı kestim.  Biraz büyüdüm biraz alıştım.  Aynaya baktıkça hatırlıyorum o günleri hala da gözlerim dolar, tıpkı bu  gece gibi.  

Kusuruma bakmayin başınızı şişirdim hepinizi çok öpüyorum Allaha emanet olun....<3

7 Cevaplar

+1 oy
(4,157 puan) tarafından

Yani şöyle bir düşündüm bir şeyde gözüm kaldı mı diye ama somut bir örnek bulamadım illaki ergenlik zamanı özendiğimiz keşke bizimde böyle olsaydı dediğim şeyler olmustur ama genel olarak çok şükür gözümde kalan bir şey yok <3 bu arada eminim cihazın gözükse de çok güzelsindir aynaya her baktığında o güzel kadını görebilmen dileğiyle <3

(753 puan) tarafından
Inşallah güzel kalplim
(13,824 puan) tarafından
Ne güzel yazıyorsun bu sabah yorum yapamıyorum yorumunu okuyunca ♥️♥️bencede eminim öyle de çok guzelsindir♥️♥️
(4,157 puan) tarafından
Yaa teşekkür ederim kuzum ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaaaa sen bal mısın benim lisede altı tane işitme engelli arkadaşım vardı ve el işaretlerini öğrendim 2 tanesiyle hala görüşüyorum .... Uzun saç hastasiyim bende bizde bit vardı ondan kısa kesilirdi saçlarım uzattım büyüyünce ama başka sebeplerden kestirdim şimdi uzatmaya çalışıyorum .... 
(753 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cicegim
tarafından
Çok kitap okumuş olmalısın
(753 puan) tarafından
Çok kitap okudum çok konuştum kendimle çok yazdım kendime birşeyler birşeyleri beraberinde getirdi
tarafından
Gücüne hayran oldum azmine bayildim
(753 puan) tarafından
Teşekkür ederim çiçeğim
0 oy
(73 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Okula giderken 1 kerede olsa annemin saçlarımı taraması beni okula götürmesi arkadaşlarım eve geldiğinde onlarada babada iyi davranması babamın 1 kerede olsa beni taktir etmesi yada bana sarılması anneme ve babama boyun eğmek zorunda hissetmemem küçük görülmemem daha bir sürü şey 
tarafından
Alakasız ama Elazığ ki mısın
(73 puan) tarafından
Urfaliyim ama doğma büyüme adanaliyim
(753 puan) tarafından
Ah o ukteler eksiklikler o devrin ilgisizlikleri
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ki galiba hiç bir şey de gözüm kalmamış.

Senin için üzüldüm. Aslında bir kusur değil ama o zaman çocuk aklı belki de
(753 puan) tarafından
O zaman çocuk akli da olsa ben hala saklarım kimse görsün istemem üzülürüm değişmedi aslında birşeyler sadece alıştım diyorum ya
tarafından
Çünkü insanlarımız kötü kalpli...
Oysa ki bedensel engellerle dalga gecilmese böyle olmaz. Engel kalpte olmasın yeter ❤️❤️
(753 puan) tarafından
Fazlasıyla kötüler
0 oy
(17,703 puan) tarafından
Estağfurullah ❤️
(753 puan) tarafından
Canımsın
(17,703 puan) tarafından
Çokkalp ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Bu bir kusur değil benimde sağ kulağım duymuyor sol felçli gitti gidecek rabbim bin beterin den korusun inşallah bende uzun saça bayılıyorum ama bana hep ağırlık yapardı keserdim annem dennbu yüzden çok dayak yemişim dir anne beynimi yoruyor anlamıyorsun dedikçe birşey yok d.omuzluk derdi sonra büyüdüm bir gün iş yerinde bayıldım apar topar hastaneye kaldırıldım emarlar çekildi sonuç kist beynimi komple sarmış beynim sıvı dolmuş ama suçu annemde bulmuyorum o okudum Dr oldum diye gezinen şeref.sizler de buluyorum kec kere Dr a gittik ya migren dediler yada ilgi çekmeye çalışıyor dediler şimdi beynimde 9 tane platin vida ile hayata tutunmaya çalışıyorum dik durmaya çalışıyorum ve saç uzatmam kesinlikle yasak umuzlarima kadar gelmiyor ama her kontrol de saçlarını kazit diyor Dr um ama UZUN SAÇ HASTASIYIM saçlarımı kazitinca bütün öz güvenim yok oluyor :'(

(753 puan) tarafından
Rabbim sana şifa versin bana şifa versin sen hep güzelsin her halinle güzelsin
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Eminim ki sen muhteşem bir kadınsın sacların uzunda olsa kısada olsa her halinle güzelsindir ❤️
(753 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cicegimmm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 107 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yeliz45 (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 301 göst.
4 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
+10 oy
50 cevap 1,154 göst.
27 Nisan 2022 Aile kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu