0 oy
588 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından

Kisaca anlatıyorum kizlar

Yengemin daha yavruyken sahiplendigi kedisi yıllarca baktı nere gitse yanında götürdü kontrollerini tedavilerini hic aksatmadi malesef gecen hafta vefat etti kedimiz:(

Yengem halen kendine gelemedi iş yerinden izin aldı Acil de sakinleştirici falan verdiler tansiyon ve şekeride var biz yemek yapıp götürüyoruz ev işleriyle ilgileniyoruz 

Ama bazı dusuncesizler aman bi kedi icin insan bu kadar aglarmi iş yerindende izin almış vs vs :angry:

29 Cevaplar

+3 oy
(9,007 puan) tarafından
insanın beslediği h.ayvan evladı gibi oluyo tabi bunu herkes anlayamaz 
(12,650 puan) tarafından
+++++++ladım
(10,045 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum annemin kedisi var 3 kiz kardesiz buda benim 4. Kizim der hep. Sizi atabilirmiyim diyo onuda atamam ayni oyle. Ona bisey olsa annemde asiri kotu olur :((
(12,650 puan) tarafından
Aynen . Eşimin kuzeni demiş on bin harcadınız köpeğe oyle değilkı evlat oluyor o da bide bebekliğinden baktım şimdi eşim gıdıyor görmeye mesafe var ben gidemiyorum bebişle burnumda tutuyor
-Reklam-
+1 oy
(1,569 puan) tarafından
Bizimde bir kedimiz var aklımız gidiyor bir şey olacak diye . kötüsünü düşünmek bile istemiyorum. Hayvanın varsa artık bi evladın var demektir. Yengen İnşaallah en kısa zamanda toparlar 
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Kalbi olan insan çok üzülür tabiki hiç bi saçmalık yok bunda
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Baglandigin ne olursa kopunca bu durumda olursun insan esya ****** farketmez destek olmak lazim.
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Tabi ki insan çok üzülür evlat gibi oluyor insana benim kedim öldü böbrek yetmezliğinden hala yuregim sızlar dusuncesiz merhametsizlere alay konusu olur bu ancak tuhaf bir durum değil 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Yani ben olsaydım da çok üzülürdüm. Hayv. an sevgisi olmayan insanlardır onlar sonuçta oda bir can ve yengen anladığım kadarıyla uzunca vakit geçirmiş kedisiyle üzülmesi de gayet normal. Ben yolda görsem öyle ölü yada hasta zayıf ha. yvan 1 hafta etkisinden çıkamıyorum 
0 oy
tarafından
Aman çok üzüldüm canim agzi olan boş boş konuşuyor işte 
0 oy
(7,300 puan) tarafından
O kadına yavrusu gibi gelmiştir o kedi ölünce de yavrusu öldü gibi olmuş hayat normal öyle tepkiler vermesi onları söyleyenler de insan değil benim fikrimce bu hayvanı sevmeyen insanı da sevemez 

Başınız sağolsun canım 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Tabiki değil evladı gibi olmuştur ama kalpsiz insanlar maalesef 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Hayır tabi ki de dalga geçilecek bir konu asla değil. 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Yengenin çocuğu varmı ilk aklıma bu geldi, 
0 oy
tarafından
Bu şekilde dusunenler merhamet yoksunu kalpsizler 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kuzenimin kedisinin ayağı koptu içi çıkana kadar ağladı bende ay yapma yaşıyo falan dedim oda benim çoçuğum gibiydi dedi normal yani evlat gibi sahiplenmiş sevmiş kimene 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bende kedimi kaybettim. Yengeniz gibi sakinlestiricilerle ayakta kalabildim icinde hayvann sevgisi olmayan kimse anlamaz bunu
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Kedim 3 yaşında ve ne kadar az zamanımız var diye bazen üzülüyorum evladım sonuçta o benim yengenizi çok iyi anlıyorum başı sagolsun 
tarafından
Kaç yaşına kadar yaşıyor larki
(2,651 puan) tarafından
15 yaşına kadar diye biliyorum insan yaşına göre 70 yaş oluyo maması iyi olursa aşılar ihmal edilmezse insan
0 oy
(3,016 puan) tarafından
O da can Allah korusun bakn kişi ölse o can kapısından ayrılmaz ama kadn bakmış etmiş şimdi boşluğa düşmüş napsın zamnla alışır
0 oy
(339 puan) tarafından
Açıkçası bi ****** beslemem ödüm kopar kedi köpek vs eskiden balığım vardı onunda suyunu bile değiştiremem yani ama uzaktan severim oğluma da sevmesini öğrensin diye mahalleye su süt bıraktırırım bi insanı anlamak illa ****** besleyerek olmaz biraz kalp ve vicdan işidir bu herkes bu durumu anlayamaz malesef bu insanları pek dikkate almayın anlatmaya da çalışmayın çünkü anlamazlar 
0 oy
tarafından
Eve aldıgımız balıklardan birisi sabahına öldu de 24 saatlık bır zaman diliminde evımızdeydi nasıl uzulmustuk suclu hıssetmıstık yanı yıllarca bakılan aynı evde duran zaman geçirilen kaldı kı kı balık gıbı suda duran bısey degıl gayet evlat sever gıbı dokunup hıssedebıldıgın bır can ıcın nasıl uzulmez ınsan ya 
0 oy
tarafından
O sadece bi kedi degil yengenin evladi canı yazik böyle düşünen insanlara.. 
0 oy
tarafından
Valaha bn karincadan bile korkarım ama kimsenin acısı ile dalga gecmm 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 611 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gamze_34 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 367 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 625 göst.