0 oy
114 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (385 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bugün sezaryenle ıkıncı doğumunu yaptı yanına gıderken yiyecek ıcecek gıbı bırsey ne goturmelıyım ne ıyı olur ılk gün bırsey yenmiyor ama ıkıncı gün ben yemıstım aklamada gelmedı . Hediyede önceden verdim ısımlı tulumu Mevlüt yapacağı vakıt te hedıysi hazır

8 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Meyva suyu olur güzel bı yoğurt çorbası olur 
(385 puan) tarafından
Özel hastane canm menüde varmıs hem yemek konusu annesı kaynanası orada yemek bıze kalmaz
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Meyve suyu petibör bisküvi  arti bebek hediyesi gonlunden ne koparsa 
(385 puan) tarafından
Bebek hedıyesı önceden yaptırdım zaten canm ısımlı tulumunu fln götürmüştüm doğuma gitmeden
(782 puan) tarafından
He tamam canim süt yapici tavuk suyu corbada götürebilirsin
0 oy
tarafından
Bebegin neye ihtiyacı vardir sor oyle bi sey al bez islak mendil olabilir en lazim olanlar
0 oy
tarafından
Yemek olarak bişey giturmiceksen hazır şeyler al sende meyve suyu kek falan al bizim burda mesela hastaneye bile gelseler sıcak sütlaç yaparlar getirirler 
0 oy
(339 puan) tarafından
Çorbaaa çok güzel olur bide ablam bana küçük bi pasta getirmişti çok mutlu oldum :)
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Öncesinde hediyesini yapmışsın ben olsam çiçek alırdım üzerine de güzel bir not yazdırırdm
0 oy
tarafından
Bence bir çiçek al git kuzum yada yiyicek olarak düşünürsek meyve suyu bisküvi tarzı şeyler alabilirsin istersen ara bir sor gelicem ihtiyacın varmı gelirken alıyım diye 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Yakın arkadaşsa eğer ben Bi çiçek yaptırırdım Bi hümana çay Bi malt içecek alırdım yanına da kurabiye yapıp cam kavanoza koyar kurdele ile süslerdim buranın meşhur Bi süt artıran içeceği var mesela onu da kaynatıp Bi şişeye koyup götürebilirsin biri bana bunları getirse ne güzel düşünmüş derim mesela 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
16 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 395 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 228 göst.
2 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı