0 oy
463 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (628 puan) tarafından

Kızlar kız yiğenim için hediye alacağım, dışarı fazla çıkamıyorum o yüzden netten bildiğiniz uygun ama kaliteli bir site var mı. 5 yaşına girecek bu arada ne alabilirim. Ben eşofman takımı, yada güzel bir yelek düşündüm. 

12 Cevaplar

+1 oy
(1,509 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kesinlikle civil cok kaliteli oglumun kiyafetlerini ordan aliyorum 
(628 puan) tarafından
Biraz önce sipariş verdik canım burda sizlerin yorumlarınıda görünce tereddüt etmeden aldım. Çok tatlı şeyler aldım, inşallah yiğenlerimde beğenir.
(1,509 puan) tarafından
Insallah canim begenirler neden begenmesinler bende siparis vermistim fakat kucuk soylemisim yarin gidip magazasinda degistiricem bilmeden kucuk soylemisim
(628 puan) tarafından
5 yaşına girecek kız yiğenime 5_6 yaş aldım. Erkek yiğenimde 4 yaşına girecek Mart'ta onada 5_6 yaş yelek aldım az kalıplı erken büyüyor dedim. Bende büyük mü aldım diye tereddüt ettim.
(1,509 puan) tarafından
Kiz yigenine kucuk soylemissin gelmeyebilir
(628 puan) tarafından
Kız yiğenim minyon süte alerjisi vardı ancak olur dedim. İnşallah olur yoksa nasıl değişim olacak. Orda civil var mı bilmiyorum
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Trendyolda indirim günleri basladi tatlım ben daha tam bakamadim ama belki bulursun uygun biseyler.
(628 puan) tarafından
100 TL ye kadar olabilir kalitelide olması lazım. Bir yıkamada solmasın istiyorum. Bir bakayım Trendyol a. Teşekkür ederim canım
+2 oy
(406 puan) tarafından
En ucuz bebek market var Instagram da ben hep oradan alırım son derece kaliteli ve Uygun fiyatları
(628 puan) tarafından
Bakayım canım teşekkür ederim Trendyol da bulamadım kışlık bir kazak 40 TL den başlıyor güya indirim var. Kışlık ürünlerde pek indirim yok yani.
(406 puan) tarafından
Valla o dediğim siteden ben 15-20 TL ye alıyorum hatta kışlık kalın tulum aldım yünlü 50 TL. Joker de e bebekte ve internette aynısı 149.90 aynı ürün
(628 puan) tarafından
Çok iyi almışsın canım. Denk gelmesi lazım. Civilde buldum aradıklarımı, bir yelekli kadife eşofman takımı, bir yelek, birde ufak çanta aldım, kendimede emzirme sütyeni aldım gayette uygun güzeldi. Toplam 150 TL tuttu
(406 puan) tarafından
Çok iyi güle güle kullanın:)
(628 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+2 oy
(2,765 puan) tarafından
Civilim cok uygun kaliteli 100%100 pamuk urunler var her butceye uygun
(628 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sabahtan beri her yere baktım civilde buldum aradıklarımı.
(2,765 puan) tarafından
Rica ederim ben simdi puan topluyorum 30 liram oldu 500 lira yapip besik bedava olucak sende puan biriktir bedavaya esyan olur kargo olarakta arasi sectim esyalarim cok guzel sekilde paketlenmisti
(628 puan) tarafından
Puan nerden birikiyor dünyanın eşyasını aldık netten ama puan verilmedi
+2 oy
(2,581 puan) tarafından
Civilde hem uygun hem cok güzel bende baya güvenilir bi bak istersen kontu yoksa mont olabilir yada bot olabilir canim yada eşofman takimi da güzel olur
(628 puan) tarafından
Evet buldum canım civilde çok teşekkür ederim. Hediye olunca bakmadığım yer kalmadı ama en iyi yer cıvıl herşey varmış.
(2,581 puan) tarafından
Güle güle kullansin canim ben henüz kıyafet almadim ama sıra gelmedi benim almama ama onun dışında herşeyi civilde alıyorum hem uygun hem kaliteli hem de herşey var
(628 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Ben ilk kez civilden alışveriş yaptım. Bizim burda ebebek mağazası var, doğacak bebeğimin birçok eşyasını ordan aldım. İnsan eliyle seçmek istiyor ama cıvıl daha güzel artık onada netten alırız büyüyünce. Bizim birçok eşyayı kardeşlerim aldı. Biz çok birşey almadık zaten alınan eşyalar iki bebeğe yeter.
(2,581 puan) tarafından
Güle güle kullansin şimdiden kuzucuk
(628 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
tarafından
Lcwaikiki den şaşmam ben en guzel hediye esofman takimi bence :)
+1 oy
(10,371 puan) tarafından
Canım şu an trendyold a güzel indirim var. GAP, mango, koton kids bakabilirsin
+1 oy
(1,093 puan) tarafından
Jammy baby :) 
+1 oy
(15,709 puan) tarafından
Lcw bak indirimde ürünler var 
+1 oy
tarafından
Lcw al değiştirmek isterlerse de pratik olur mağazadan değiştirirler istersen hediye kartı da var
+1 oy
tarafından
En ucuz bebek marketi uygulamasından alıyorum ben 
+1 oy
(1,847 puan) tarafından
Ebebek civil lcw. Ben burdan alışveriş yapıyorum ogluma
(628 puan) tarafından
Civili beğendim fiyatları da uygun. Yiğenlerimde beğenir inşallah.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
0 oy
10 cevap 203 göst.
0 oy
5 cevap 113 göst.
5 Mart 2024 Moda kategorisinde E.m.hs (103 puan) tarafından soruldu

380,043 soru