0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (10,947 puan) tarafından
Kızlar oglum 20 aylık. Maddiyatım yok kurban kesemedim. Ama oglum cok dusuyor. Hep kendini yaralıyor. Acaba bundan mı diyorum. Zor gun için diye boynumda incecik bir altın kolyem var. Satsam tas catlasa 2000 tutar tutmaz. İncecik. Baska da hiç bir altınım yok. Kafama cok takıldı onu satıp kessem mi diyorum. Hoca 7 yasına kadar muddeti var demişti. Ama 5 e kadar kessen iyi edersin artık cocuklar cabuk uyanıyor demişti.sizce ne yapmalı? 

5 Cevaplar

0 oy
(17,787 puan) tarafından
Gücün yettiği kadarını alırsın canım
(10,947 puan) tarafından
Bem satıp keseyim diyorum. Bir zahmet 2. Yide babası kessin. Annemde daha 5 yasına var cocuk bu duser diyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kurban kesmemeye bağlamadım onunla ilgisi yoktur belki nazar vardır 
(10,947 puan) tarafından
Dua cok okuyorum. Nazar deger diye. Gerci kiöseyi de görüdümüz yok ya. İpini koparmış gibi kosuyor. Ne onune bakıypr ne arkasına
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Biz dogar dogmaz kestik canim hic alakasi yok oglum asiri duserdi benimde. 
(10,947 puan) tarafından
İçime yara bu konu. Kızıma vardı hemen 7 gune kestik. Ama yok durumum bunda
(10,042 puan) tarafından
Yani canim illaki kesilecek diye birsey yokki farz degil yani. Varsa keseceksin yoksa napicaksin
(10,947 puan) tarafından
Boynumda ki aklıma gelip duruyor ne takıyorsun sanki şart diyorum. Sat kes diyorum. Bir yamdam da birsey olsa iyice acıktayız kullen
(1,448 puan) tarafından
Adak adamiş gibisin bu çok ciddi bisey adak adarsan kesmek zorundasın
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Vakit var canım zaten durumu olan keser içini ferah tut
(10,947 puan) tarafından
Cok dusuyor diye içim huzursuzlandı sagol canım
(4,961 puan) tarafından
Niyetin bile güzel rabbim tez kesmek nasip etsn
0 oy
(14 puan) tarafından
Canım bende geçende kestim aynı senin dertten valla düz halıda bile dusuyodu çocuk her yeri yara bere içindeydi bizim de durumumuz yoktu da artık dedim ne var ne yok kestik bı koyun 2000 etti zaten yani bence sende kes sonra tevekkül et 
(10,947 puan) tarafından
Aynı vallaha billaha aynı duz dururken dusuyor ya. Saka gibi. Daha 5 gun once acillik olduk. Kafa sisti kocaman rontgenler filan neler cektik

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
13 cevap 181 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.

380,031 soru