+1 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (1,777 puan) tarafından
Önceden her gün dolapları silerdim, şimdi diyorum ne malmışım hergün silermişim, sürekli iş güç yapardım , şimdi salmış durumdayım. Eve bişey alasım gelmiyor, içimden gelmiyor, sadece kendime bakım yapıyorum hevesim gitmiş gibi, neden olduğunu bilmiyorum sizce niye böyle 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Al benden de o kadar. Ama biz baya stres içindeyiz o yüzden istemiyor çocuklar olmasa kalkıp yemek bile yapmam 
(1,777 puan) tarafından
Kız önceden evime halı perde alıyordum diyordum güzel olsun, şimdi hiçbirşey alasım yok. Saçımı boyuyorum, elbise alıyorum, kafama ne takıyorum bilmiyorum ama iştahımda kesildi, 4 kilo vermişim 10 günde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bıkkınlıktır o. Ev dışında farklı şeyler yapmak istiyor olabilirsin. 
tarafından
Depresyon modu mu yoksa.. Canını sıkan birşeyler var mı ondan olabilir, ya da gerçekten hep aynı şeylerden çok sıkıldın.
(1,777 puan) tarafından
Acaba eşimden mi soğudum diyorum aklıma oda geliyor, şu 10 gündür hayata çok başka bakar oldum
tarafından
Bence eğer ortada bir problem yoksa, tartışma, kavga vs.  monotonluktan sıkılmışsın sen, küçük bir tatil, farklı aktiviteler iyi gelecek emin ol.
(1,777 puan) tarafından
Mızmız olmasından başka bir sorun yok aslında
(103 puan) tarafından
Ah o tatil bana da iyi gelecek de malum imkanlar kısıtlı 15 20 gün bi otelde kalsam yemek hazırlaması ev temizlemesi olmasa yesem içsem kalksam masadan :) drnşze girip gezip tozup akşam da geri yatmaya gelsem ne güzel olur :) :) :)
0 oy
tarafından
Sen yine kendine bakiyormussun cnm bende o da yok bir oglum var onun derdi bitmiyor ateşi nezlesi derken hamileyim birde karnimdakinin sorunlari ckiyor erken dogum riski bilmem neysi alişveriş yapicak olsam para bitiyor eşimle vakit gecirmek istesem işte oluyor hep bir sorunum var ama çarem yok ....
tarafından
Evet birtanem çocuk bakmak o kadar çok zor ki anlatamam daha 2. Dogmadan illalaah dedik eşim oglumuzu yarim saat birakmazdi nereye gitsek bizle gelicek derdi ama gecen gun o kadar bunaldim ki temizlik yapmam da lagzmdi 2 gun anneme yolladim dunya varmiş dedim eşimde gitsin de kafa dinleyelim dedi .d cidden anne babaliga o kadar odaklaniyoruz ki karı koca oldugumuzu unutup birbirimizden uzaklaşiyoruz bence sizinde boyle kucuk kacamaklara ihtiyaciniz var biyerde okumuştum önce eşler mutlu olucak sonrada çocuklar yoksa olmuyor ne kadar cocuga odaklansakta kafamiz eşimize kayiyor illaki önce eşimizle aramizin iyi olmasi lagzim
(1,777 puan) tarafından
Ah ne güzel yazmışsın askm, İnan eşimlede bişey yapmak istemiyorum, şu 10 gündür böyle hissediyorum, dışarı çıkarlar gitmek istemem siz gidin derim, nede Karı koca ilişkisi, mızmız biridir bide eşim, bilmiyorum koca, ev konusunda bişey yapmak istemiyorum. Çocuklara çok iyi bakıyorum, kendime falan, ama diğerleri yok
tarafından
Cnm eşinle sevgiliyken neler yapmak hoşuna gidiyordu onları düşün bence tekrarlayip degişiklik yapabilirsiniz bende mesela eşimin ailesi olan yere içim sıkıla sıkıla gidiyorum eşinle yanliz kalabiliceginiz yürüyüş olur piknik olur alışveriş olabilir şarkı dinlemeyi seviyorsanız şarkı açıp gezebilirsiniz evi cokta dert etme bence ev toplanir gider ama yarın oldumu düne dönemiyoruz maalesef hayatı dolu dolu yaşamak lagzım sinemaya gidebilirsiniz beraber bir tv izlemek mısır yapmak bile insana çok güzel geliyor ben keşke koyabilsem yine cocugumu ama senin boyle imkanin varsa hiç durma cocuklara kendine bakiyorsun ama mutsuzsun boyle nereye kadar gidicek koskocaman 10 gununu ziyan etmişsin bir silkelen kendine gel cnm yada esinle ilgili bir sorunun varsa al karsina konus bence ikinizede bu cok iyi gelicektir
(1,777 puan) tarafından
Evet koskoca 10 günüm gitti, bide yemek bile yemiyorum ya 4 kilo vermişim dar gelen kıyafetlerim bol oldu askm, sevgiliyken 2 ay gezdik sonra hemen evlendik, 5 yıllık evliyim bu 5 yılda ben asla böyle hissetmemiştim. Bende diyorum Sümeyra silkelen artık kendine gel. Bu 10 gün 1 ay öncesinde nasıldın öyle ol, ama yapamıyorum :( yaşıyorum dediğin gibi ama mutsuzum, yaşım 23
tarafından
Ay benimde20 cnm aslinda bende dedigin gibiydim ama artik takmamaya ugrasiyorum olan bize oluyor yoksa
0 oy
(3,072 puan) tarafından
Ara sıra o modda olabiliyor insan hiç bir şey yapmazsin hiç bir şeye motivasyonun yoktur
0 oy
(974 puan) tarafından
İyi ettin bacım kendine bak ev işi bitmez de keşke bende böyle bir salsam valla belim sakat hâlâ salamiyorum işi gücü of ya offf 
0 oy
(482 puan) tarafından
Dolunay ve retrodan 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 176 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 440 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.