0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (2,190 puan) tarafından

Ayak tırnağına kadar babası, kendisi ve amcalarına benziyor. Huyları bile hepsi onlara benziyor. Bana benzeyen tek kısmı yok :D komşuları, akrabalar kim görse aynı bana benzetiyor. Çok bozuluyor :D

63 Cevaplar

0 oy
(809 puan) tarafından

Benim oğlum aynıı babasının kopyası 

Babası doğurmuş bunu diyorlar:D

(2,190 puan) tarafından
Benim kızım bana benziyor babası ile alakası yok sadece botu uzun onun gibi ama zorla benzetiyor kaynanam bende gülüyorum napim :))
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
kimseye çok kaynanam yok ajdhsh
(2,190 puan) tarafından
Benim kaynana bana benzetilince kötü oluyor. Çok yakın komşusu var demiş aynı melek o demiş bana demiyor. Başkası onlara benzetse hemen der :))
(1,995 puan) tarafından
ayy ablama bir gün eniştemin tarafından bi teyze
yeğenimi görüncee ayy aynı babası pamuk gibi demiş
ablamda dönmüş niye ben kömür gibimiyim demiş :ddd
(2,190 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin çok güldüm:)))
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Benim bi resmim var kizimin aynisi oda farkinda bide oyle fesat biri degildir sukur ayni sen der bana :) 
(2,190 puan) tarafından
Ayy keşke benimki de öyle dese ama üzülüyor bana benziyor diye :))
0 oy
tarafından

Kızım aynı babannesine benziyor ama kaynanam bunu diyemiyor :) ben ters bir şey dicem diye sana benziyor diyor ama bana hiç benzemez :D

(2,190 puan) tarafından
Benimki bana benziyor ama zorla kendi tarafına benzetiyor:)) kızım biraz dans etmeyi sever şarkı söyle başlar hemen bende severim onu bile gitti kendi kaynanasına benzetti :)))
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Saçından tırnağına kadar ben 

Kaynanama çocuk gostermiyorum 2.3 kere gördü ondada 5.10 dkk filan ben arabada bekledim birine benzettiyse de hiç umrumda değil 

(76 puan) tarafından
Ay Allahim ya man. Yak bu insanlar benimki de hırsızlıkla suclamisti esim ne oluyor  bile demedi
(1,271 puan) tarafından
Benimkide suçladı ben esimi sakinlestir dim yaşlıdır boşver gibisinden sonra en son eşim patladı
(76 puan) tarafından
Darısı bana diyim
(1,271 puan) tarafından
İnşallah cnm anlayışsız eş çok zor yalan konusmayim ilk evlendik 6.7 ay bana dünyayı dar etti ailesi ile görüşmüyor su baristirdim ben kötü oldum 6 ay içinde 4 kere mahkeme ye gittim ben çekemem diyerek ki ben kaldiramam özgürlüğü seviyorum sonra baktık bosanamiyoruz çünkü büyük bir aşkla evlendik oturduk konuştuk benimde hatalarım varmış sonra muhteşem bir eş olduk
(76 puan) tarafından
Darisi başıma diycem ama benim li cok apayri
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Bana benzetir 
(2,190 puan) tarafından
AA ne güzel ya
0 oy
tarafından
Babama benziyor :D aynı baban der :D 
(2,190 puan) tarafından
Hahaha buda iyiymiş:))
tarafından
Arada ben de evet benziyo da ama eşime de benziyo baksana aynı babası diyorum seviniyo :D gönül almak sevindirmek bu kadar kolay işte ☺️☺️
0 oy
tarafından
Tipini bilmmde kötü şeyi ben iyi şeyi onlar hasta olsa bizmkiler hasta olmzdi kalbi delik bizmkilerde öyle sey gormdim bobgrnde genislme var bndede var bizde öyle dey yok kanszzlk vardi bizmkiler de olmdi ilk doğduğunda sarılık oldu benmkiler olmdi erkn doğdu bizmkiler olmdi bize cekmms size cekms der hep oysa bizde öyle birşey yok 
(2,190 puan) tarafından
Bu baya kötüymüş benimki o kadar değil benimki sarılık oldu 18 idi derece işte ben çok ağlıyordum oda olur her bebekte diye teselli ediyordu
tarafından
E kız sennki Norml kadin ne desin karalmi baglsn ne güzel tesli etms
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Aslında eşime ve kayınpederime benzemesine rağmen pek de benzetemiyor şaşırtıcı bir şekilde 
(2,190 puan) tarafından
Çok ilginç benimki olsa oo napar bilmem o zaman eltimin oğlu var onuda sadece kendi tarafına benzetiyor:))
0 oy
tarafından
Bana herkes kocanı doğurmuşsun diyor kızım babasına benziyor yani :)
(2,190 puan) tarafından
Hee genelde çok seven tarafa benzermis derler
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Kızımı bana benzetir oğlumu küçükken amcasına şimdi abilerime benzetiyor:)
(2,190 puan) tarafından
Sizin ki doğruları söylüyor:))
0 oy
(771 puan) tarafından
Bana benziyor kızım kopyam diyebilirim ama kaynana ısrarla benzemiyor diyo babasına benziyormuş:) hiç unutmam bi kere çocuk görmeye gelmişti eşimin amcaoğlu ve eşi diyo ki amcaoğlu bu hiç bizim tarafa benzemiyo aynı annesi diyo kaynana da diyo ki yavrum bari sen öyle söyleme diyo yanlarında değildim ama camdan duydum yanında olsaydım o ara zaten diyemezdi öyle bisey dese bile verirdim cevabını cadaloz tam:)
(2,190 puan) tarafından
Aynı benim kaynana gibi :))
0 oy
(12,536 puan) tarafından

Ahahahaha 

Kizim daha küçük  ikimizede benzemiyor bi kere mavi gözlü  :) Hele benle hiç alakası yok babasına benzetırler 

(2,190 puan) tarafından
Oyy maşallah
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Afedersin ama oğlan olsun diye kıçını yırttı ki oğlan dayıya kız halaya benzer lafına rağmen ısrarla halasina benzetir babasına da değil halası eşimin kuzenlerine kuzenlerinin çocuklarına bile benzetir oğlum halasını çok sevsin istiyor hatta anne babadan önce hala desin falan bekliyor :) mesela oğlumun saçları çok çabuk yağlanır benimde öyle kayınvalidem dedi ki halasina çekmiş halasınınki çabuk yağlanir dedi bende diğer taraftan benimkiler de çabuk yağlanır ama o kesin halasina çekmiştir dedim :))
(2,190 puan) tarafından
Anneye benzeyince noluyorsa:))
(12,779 puan) tarafından
Olur mu anne onlardan değil çocuğu kocam tek başına yapmış bölünerek çoğalmış gibi davranıyor benim hiç etkim katkım yok az biraz akılları olsa her çocuk için kendi annesi biriciktir tektir bunu anlamaları lazım mükemmel olduğum için değil onun annesi olduğum için beni çok sevecek ama yok olur mu halasını ya da babaannesini sevsin bana ne gerek var doğurdum diye bana benzeyecek beni sevecek değil ya
(2,647 puan) tarafından
Durun durun benimki bigun dediki oğlumun  çocuğu  bende dedim oğlun  tek cocuk yapabiliyosa beni niye kestiler dedim dondu şok  oldu çocuk  sadece benim çocuğum  oglunda *** yesin dedim kaynimda benden 1 yaş  büyük  heh cevabini aldin simdi rahat et demisti ☺️
0 oy
(229 puan) tarafından
Bana benzetiyor bi tek göz rengini kendine benzetiyor oda doğru ben ve eşim kahve rengiyiz kızım mavi gözlü babaannesinin de mavi
(2,190 puan) tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Burnu hariç heryeri  huyu suyu amcaları ve babası burun besbelli ben çnku benzetemiyo parmakları bile amcası kabız oldu amcasıda böyleydi dedi orda bırakdım zaten takmayı :D

(2,190 puan) tarafından
Bende takmıyorum gülüyorum napim :)) sonuçta görüyorum bana benziyor yani eşim bile diyor her yeri sen :)) ama afedersin osurması bile babasına benzetir çocukken oda böyleydi der hahaha :)))
(1,750 puan) tarafından
Aynen aynen babası babası hadi babası babasıda amcalar ne alaka
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Yaramazligi sevmedigi huyları aynı ben iyi yönleri kendisine benzetir 
(2,190 puan) tarafından
Ayy buda çok sinir bozucu benim ki her seyi benzettim için alınmıyorum:))
(7,256 puan) tarafından
Baya hemde bazen diyorum bende neymiş im ne diye :D
0 oy
tarafından
Ahahah kızdığımi bildiği için bana da benzetiyor  :D hatta bir ara aynı sen demişti ama o kadar da değil :) eşime daha çok benziyor  
(2,190 puan) tarafından
Kız benimkinin osurmasini bile babasina benzetir çocukken oda böyleydi der düşün:)))
tarafından
Ahahahh saçmalamış resmen he he kaynana
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Benim oğlumda aynı ben. Parmağını memesine kadar bana benziyor. Parmağını emiyor dediklerinde ben de emmisim genetik diyorum. Kaynanam kime benzetiyor bilmiyorum. 
(2,190 puan) tarafından
Yani her şey genetik geçen kaynim kızdı artık kızım kilolu bir bebek bende öyleymişim amcalari eşim filan zayıfmıştı birden amcası kilolu oldu kızımdan sonra. Kaynimda anne artık saçmalama lütfen nerde kiloluydu abim dedi :))
0 oy
(561 puan) tarafından
Babasina benzetirdi ta ki ben kucukluk fotomu gösterene kadar artik istemeye istemeye benziyormuş dedi. Ama göz rengi babasina benziyor diyor illa soyleyecek :D
(2,190 puan) tarafından
Hahaha benim ki birde ilk torun ve evin tek kızı, ondan dolayı herseyini benzetir :))

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 497 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 319 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 166 göst.
9 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Linkin (15,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 765 göst.
14 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,685 cevap

34,778 kullanıcı

...