0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (340 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçen sene anaokuluna servisle gitti hamileliğimin sonuydu bebek yeni doğacaktı servis uygun geldi. 

Bu sene tekrar anaokuluna başladı 1-5 arası. bebeğim 10 aylık olacak aracım var niyetim ben götürüp getirmek ama bebeğimin uyku saatlerine denk geliyor daha erken uyutayım diye uğraşıyorum uyumuyorum bugün okuldan almak için çıkıcam ama uyuyo mecbur kaldırdım çıktık.

Napacam bilmiyorum.

1 de gitmek için 12 buçuk da hazırlandık bıraktım buçukta eve girdim 4 buçuğa kadar hızlı hızlı yemek yaptım bunu uyutmaya çalıştım erken uyumadı yemeğini yedirdim şu bu uykusu geldi 4 de uyudu tutamadım bu sefer ağlıyor falan 40 dk sonra geri kaldırdım. Evden hazırlanıp çıkmak, gelince geri 3 saat içinde bütün işimi hallettemek  sonra geri çıkmak bebeği hazırlamak zorladı ya. Büyük kızım için de vicdan yapıyorum bilmiyorum siz olsanız napardınız

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Götürüp getirecek komşun yok mu canım yoksa mecbur servise ver
-Reklam-
0 oy
(49,756 puan) tarafından
uyandirmadan götur.dicem de kişi var bunun servis en rahati
0 oy
(2,504 puan) tarafından
Bende tutmak istiyorum 500 TL dedi çok yakın yere fazla geldi bana evet maalesef ikisinide uyandiriyorum götür okula bırak geri gel kahvaltı yap kaldır yıka bir kaç saat geçiyor yine gidip alıyorum geliyorum çocuk aç yemek yap ye yıka saat akşama doğru oluyor yani ev memur evine döndü ancak haftasonlari ev temizliği yapılır 
(340 puan) tarafından
Ayy ne zor anlatınca o anları yaşamış gibi oluyorum. Allah yardımcınız olsun sizinde. Kaça gidiyor sizinki diğerleri kaç yaşında.
Banada servis 700 lira dediler. Arabayla bırakıp dönmek sonra geri almak için git gel yine aynı yakacak. Goya kızımı ben bırakıp alayım dedim ama bebek arada kaynıyor emzirmeden çıkıyorum bazen. Kışın soğuk. Yine servis olacak heralde ya
(2,504 puan) tarafından
Anaokuluna başladı küçüğü 1yasinda evet zor senin içinde servis en iyisi
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Durumun iyiyse servise ver yapacak bisey yok
0 oy
tarafından
Servise ver en iyisi kisin soguk yagmuru var. Bebisinde usumesin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 163 göst.
0 oy
3 cevap 206 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Toprak24. (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Cemrenin-Annesi (2,824 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,345 puan) tarafından soruldu

396,299 soru

11,854,625 cevap

35,948 kullanıcı

...