0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugun dogum gunum kizlar. Pasta kestik aile arasinda. Esim kolyem yoktu kolye almisti gecen ay dogum gunu ve dogum hediyesi niyetine. Ama hirsiz girdi calindi. Az once dedim keske isyerime cicek gonderseydin hani saksida kucuk sukulentler varya. Bagirdi param yok diye. Cok alindim ama belli etmedim sustum. Ben eksiye bile girerim yine alirdim. Haksizmiyim. 

16 Cevaplar

+1 oy
(4,859 puan) tarafından
Biraz esleride düşünmek lazım canım parası olsa almazmiydi alırdı seninde üstüne gitmen doğru olmamış.acikcasi 
tarafından
Suan gecti uzuntum kapattim konuyu bende
-Reklam-
+1 oy
(811 puan) tarafından
Ben  haksız olduğunuzu düşünüyorum. Sonuç olarak adam hediye almış çalınması onun suçu değil pasta da kesmişsiniz. Çiçek de olmayiversin nolcak yani. O kadar düşüncesiz bir adam olsa bunları yapmaz zaten.
tarafından
Haklisin cnm. Gecti sinirim sagligimiz yerinde olsunda yeter
(811 puan) tarafından
Is  yerindekilere de takılmayın belki onlar da evde huzursuz. Ya kendi kendilerine gonderiyorlarsa :)
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Keşke eşin bu kadar tepki vermeseydi.
tarafından
Evet boyle yapiyor tum gunumu zehir ediyor. Aldigin pastayi al basina cal diyesim var
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Üstüne gitme bence çiçek her zaman alınabilir bir şey parası yoksa istemem ben 
tarafından
Yok cnm parasi vardir onun kuytu kosede. Boyle tepki vermesi cok uzdu
0 oy
(12,617 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun 

Sen kendin bi çiçeksin ❤❤☺

Bozma moralini canım 
tarafından
Cok tesekkur ederim sagol cnm benim:))
0 oy
tarafından
Tamam sen haklisinda emrivaki yapılarak bişi aldirilmazki sipariş vermiş gibi.
tarafından
Cnm isyerinde arkadaslarin hep masasi dolu. Kendide biliyor ne var gonderseydi. Ben kendi kendime mi gondereyim en sonunda
(6,441 puan) tarafından
İçinden gelip göndermesi lazım sen dedikten sonra gelmesinin ne önemi var ki belki konusunu etmesen  bigün gönderir
tarafından
Aynen öyle yalandan çiçek gelmiş ne olacak yani. İçinden gelmedikten sonra. Sevginizi çevredeki insanlara göre yasamayin
0 oy
(437 puan) tarafından
Seni  cok iyi anliyorum milletin gözu sendeymiş gibi hissediyorsun iş yerinde
tarafından
Bende isterim tabi. Alacağı 150 liralık bir çiçek altı üstü. Ben erkek olsam neler alirmısım valla
(437 puan) tarafından
Benim eşimde surekli cicek yolluyor özel gunlerde ben sevmiyorum sevmedigim halde yollama diyorum yolluyor tabi sen cicek seviyordundur belki onu ben bilmem ama keşke beklentilerini karşılayabilseydi birazcık ayıp etmiş
0 oy
tarafından
Bağırmadan da derdini anlatqbilirdi yani 
tarafından
Evet asil o uzdu beni. Esim boyle dengesiz
0 oy
tarafından
Bağırmasaymış iyiymiş 
tarafından
Evet. Hic ayari yok aniden sinirleniyor
0 oy
tarafından
Kim ne der bilmem de Esin aşırı tepki vermiş.Ama haklı zaten geçim sıkıntısı almış başını gidiyor altı üstü bir çiçek almasa ne olur ki yazık zaten paraya.ki elinde yokken eksiye görmesini beklemekte yanlış derim 
tarafından
Bir yıldır biliyor cnm sukulent istedigimi
0 oy
(392 puan) tarafından
Aman çiçek olsa ne olmasa ne 2 tatlı söz etse gene yeter
tarafından
Guzelceme söylese tmm da. Niye bağırıyor yani. Ben olsam utanırım param yok demeye
0 oy
(974 puan) tarafından
Bazen erkeklere çok yükleniyoruz sanki parası olmayan adama böyle şeyler söylenince tepki verebilir 
tarafından
Gerçekten parası olmasa söylemezdim cnm
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım zaten kendisi geçen doğum gününde almış yani sen söylemeden. Bu sefer de parası yoktu ki demekki almadi. Keşke dile getirmeseydin. Ama olmuş artık bir kere
tarafından
Yok cnm doğum hediyesi almamıştı hemde doğum günüm yaklaştı diye aradan çıkardı. Artık gönülsüz mu aldı bilmem ama hırsız çaldı zaten 1 hafta taktım o kadar
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Öff gösteriş olsun sırf adamları niye darlıyosunuz ciceksepeti arşı alaya çıkardı herşeyi su darlıkta oralara para kaptırılmamalı.
tarafından
İnsanlık hali iste. Küçük bir sukulent istiyor insan
(8,318 puan) tarafından
Al koy masana kardeş ne prens bekliyon Allasen
0 oy
(2,610 puan) tarafından
İçinden gelse alır zaten isteyerek mi aldıracaksın
tarafından
Cnm söylemeyince de hiç içinden geleceğini sanmıyorum.
(2,610 puan) tarafından
O zaman kabulleneceksin huyunu suyunu en iyi sen biliyorsun isteyince de çocuk gibi azar yemişsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 541 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 319 göst.
15 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...