0 oy
131 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kizlar selamm oglumun ateşi biraz düştü kendimi hemen buraya attim .d size bir sorum var hiç kendim için alisveris yapmadim daha dogum için ilk dogumumdan kalan 2 sabahlikli alt ust takimim var biri kirmizi biri beyaz birtanede kayinvalidem benim icin diktirmiş önünde 3-4 dugmesi var lacivert başka gecelik lagzim olurmu kasimda yapicam dogumumu polar evde giyinmek icin geceligim vardi 3 tane evde onlari giyerim ama elbise lagzim oluyormu sezeryanda yada kolaylastiriyormu işi cunku ilk cocugumda dogum yapinca elbisem yoktu 2 tane kayinvalidemin hic giyinmedigi cicekli basma tarzi elbisesini giyip gezdim herkes çok çokmussun demisti hala onlar duruyor kimse yokken giyerim ya .d bilemedim atlet hep dantelli var bende nasil atlet giyiliyor emzirme sudyenim cok var birde yuksek alt iccamasirim baska neler lagzimdir kizlar kesin bunuda al işini kolaylaşitirir dediginiz varmi yoksa bir seye gerek yokmu 

6 Cevaplar

0 oy
(7,402 puan) tarafından
Ben hic gecelik giymedim canim hadi evde neysede hastanede gecelik hic olmaz igne falan vuruyorlar tumden altini acman gerekir. Kullanisli olmaz yani.
tarafından
Ayy oylemi cnm ya :(((((((( elbisemi aldin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 2 tane götürdüm siyah koyu kirmizi kanama çok oluyor kilot ped al çok faydalı yanlardan yırtıyorum kolay çıkıyordu atlet ben normal giydim sutyende demirsiz taktım yanına su ısıtıcı koy sezeryandan 9 saat sonra sıcak nescafe için diyorlar birde yanınıza yedek yelek koyun soğuk oluyor birde çorap yada patik koyun sezaryen sonrası baya insan üşüyor aklıma şuan bunlar geldi
(520 puan) tarafından
Ben su ısıtıcı almamıştım yanıma hemsirelerden istediğimizde verdiler birde koridorda sebil de vardı zaten orda da sıcak akiyordu
tarafından
Ben ismini unuttum depent galiba
(520 puan) tarafından
Evet depend hasta bezi
tarafından
Benim bulunduğum odada sagolsun bi bayan ısıtıp verdi sonra eşim bana durmadan kantinden sıcak sıcak getirdi birde bol bol su meyve suyu alırsın 2 saat yemek yemek yasak
tarafından
Ay sagolun kizlar
0 oy
(520 puan) tarafından
Ben bir tane lc den emzirme özellikli siyah bir elbise almistim hastane de onu giydim çok rahat ettim hiç alt üst takım giymedim. Iyiki de siyah almıştım çünkü koridorda yürüyüş yaparken diğer anneleri gördüğümde beyaz pembe mavi ince takımlar giymislerdii ve içimizde ki hasta bezi çok belli oluyordu. 
tarafından
Hahha kiz bende siyah takım giydim herkes açık renk giymişti yanımdaki bayanda şu yeşili giymişti kanaması baya vardı hepsi belli ediyordu birde üstüne yapısiyordu bende yürüdüm herkes yürüyordu bazılarının kanaması belli ediyordu en iyisi kapalı renk giymek
tarafından
Ay kizlar tarz olmam lagzim koridorlarda gaz cikarip salınırken ayoll hahshahs
(520 puan) tarafından
Tek olmadığıma sevindim :D doğum yapacak arkadaşım yanına birde sakız al, gaz çıkarmani kolaylastiracaktir doktor tavsiyesi.
tarafından
Hahhah güzel kıvır haaa koridorlarda:)
tarafından
Hahsha sakizi not aldim cnm
0 oy
(9,626 puan) tarafından

2 tane önden düğmeli alt üst pijama takimi götürdüm (elbise tarzı değilde pantolon ve üst şeklinde alırsan daha iyi olur bide sezeryana girerken zaten önlük giyiceksin pijama değil)

2 tane emzirme sütyeni 

2 tane kalın çorap 

Terlik

Kettle

Nescafe

Poset çay falanda aldım :D

Depend 

Daha birsürü şey götürdümde aklıma bunlar geldi

tarafından
Ay hepsi var cnm depent bende alicam dediklerin gibi var bendede cnm elbise aldirmaya ugrasiyorum esime bana masraf cikartma diyo :(
(9,626 puan) tarafından
Onlara göre hersey masraf ama sürekli alınan bise değil ki bi kere alick hem doguma hem sonradan da giyersin
tarafından
Oyle cnm bakalim ins alir
0 oy
tarafından
1 gecelik giydim fazlası gereksiz gibi geliyor ams lazım da olabilir al yanına 
tarafından
Evet cnm ya esime sinir oluyorum durumumuz olmasa hadi neyse yuzugumu saticam sinir oldum şunu alalim diyorum yok bunu alalim diyorum yok o an her an hersey lagzim olabilir ve birdaha o ani yaşayamiyicaz icimde hic bir sey kalmadan istedigimi almak istiyom
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ben 3 tane gecelik götürmüştüm yetti canım .çok kanaman olursa diye fazladan iç çamaşırı koy . emzirme atleti kullanmıştım ben .o da pratik oluyor
tarafından
Sagol btnm bende oyle kycm glba

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 83 göst.
6 Mayıs 2022 Moda kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
16 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 305 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Anne1234 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,051 göst.
6 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Taha'nın Annesi (404 puan) tarafından soruldu

376,814 soru

11,277,006 cevap

34,669 kullanıcı

...