0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
Biraz garip bir post olacak biliyorum ama eşim şoför harıl harıl çalışıyor pazar günümüz bile yok mesela dün yük vardı onu akşama kadar sardı eve geldi yemek yedi çay içti 10 gibi yola çıktı gitti bugünde yok yarında olmayabilir. Çarşamba gelir yükü boşaltır akşama eve gelir perşembe sabah yine gider. Bu düzen hep böyle çok canımı sıkıyor bu durum evde tek yaşamaya alıştım ama çok canım sıkılıyor eşi benim eşim gibi şoför olan var mı siz nasıl alıştınız bu duruma 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şoför değil bakkal eşim sabah 7de iner dükkana akşam 11 12 çıkar eve 18 senedir böyle alıştık artık napalım 
(30 puan) tarafından
Yine iyi kötü akşam evde belki pazar günüde evdedir benimki bi gidiyor yüzünü göremezsin
tarafından
Pazarımız yok canım eşim 365 gün böyle çalışıyor :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
8 4 çalışıyor bazen mesai olunca bile istemiyorum bu şekilde olsa hiç kabul edemezdim galiba 
0 oy
(10,077 puan) tarafından

Eşim gemici. 5 6 ay full yok mesela evde hic yok yani. Yurtdisi calisiyo. Alistim artik yani bugun mesela kalktik oglumla kahvalti ettik yagmur yagiyodu durdu cikardim sularda atladi zipladi iclerine butun islandi firina kadar gittik ekmek aldik geldik yikadim onu. 7de kalkmisti yatti sonra. Kalkti yogurt yedi corba icti biraz oyalandik yine disari ciktik 7.5 gibi geldik. Gelirken markete ugradik alisveris yaptik. Yemek yedik yatirdim. Ben yemek istemedim tost yaptim kendime onu yedim simdi masterchef izleyip buraya bakiyorum :D 

0 oy
(581 puan) tarafından
Benim eşim de kasap. Kendi dükkanımız. Eşim sanki evi otel niyetine kullanıyor. Allah canlarını sağ etsin. Bizim için çalışıyor. Malum ülkenin durumu ortada. Ama insan biraz vakit gecirmeyi birseyler yapmayı da istiyor. O da hakkımız evliliği güzelleştiren şeyler. Mesela o gün eşim gelmiş yorgun argın yemeğini yedi gidip yatacak hemen 3 yaşındaki oğlum baba yatma odaya git diyor. Çok üzüldüm o an. Babaları geldiğinde oğlumda kızım da öyle mutlu olup evin içinde kosturuyorlar ki. Ama gel gör ki babanın kendine hayrı yok.
0 oy
tarafından
Babamda şofor ve ayni şekilde hic evde durmuyor mlsf ama işi birakti bu yuzdn simdi iş ariyor
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Zormuş canım ya benim eşim 11 gibi gider akşamda 9 gibi gelir cumartesi pazar evde normalde bende çalışıyorum şu an doğum iznine çıktım. Benimde saatlerim sabah 9 akşam 5 cumartesi pazar bende evde oluyordum ama böyle bile zor geliyordu. Eşim eve gelip yemek yiyene kadar ben uyumuş oluyordum haftaiçi birbirimizi göremiyorduk 
0 oy
(262 puan) tarafından
Görevden dolayı benim eşimde bir gece evde bir gece işe gidiyor. 2 yıllık evliyiz alıştım artık 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Tam olarak anlattigin gibi bi is teklifi geldi esime. Esimin suanki isi cok iyi ama acaba dedi yani oyle diyince bende dedm sen daha ise gittikten sonra 1 saat gecmeden resim istiyosun mesaj atiyosun eve gelene kadar 50 kere ariyosun cocuklarla benmle konusuyosun sen bu isi 1 ay dahi yapamazsin dedim oda güldü yapamam valla dedi yani bence cok zor ya ben yapamazdim tek basima esimde yapamaz zaten baska is bulma imkani varmi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 364 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 323 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu