0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
İlk kez binicem herkes kalkarken korkarsın bı dedi tarif eder misiniz nasıl bı his. Çok korkuyorum da :(

23 Cevaplar

0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ucaga binmeden gondola bin bence ;) yok yaa cok rahat bence ss cikartiyor ya ondan oyle diyorlar
(262 puan) tarafından
Gondola bindim korktum geri indim
(2,016 puan) tarafından
Gondol kadar korkutucu degil yani binebilirsin gondolda git gel defalarca yasiyorsun bunda sadece yukselis anini hissediyorsun o kadar
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yok kız saniyelik bişi zaten biraz geri yaslanıyorsun o kadar 
(262 puan) tarafından
Ne bileyim çok korkuyorum canım ya
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Emin ol hiç korkutucu değil 2 gün önce uçağa bindim ne kalkışı nede inişi korkunç
(262 puan) tarafından
İnşallah canım:((
(9,626 puan) tarafından
Uçağa bindikten sonra havalanma alanına doğru yavas gidiyo tam havalanicagi sıra da hizlaniyo ama bi arabada gibi hissediyosun kendini sanki araba hizkaniyomuş gibi,hizlanirken fazla ses çıkarıyo o yüzden bazılarına korkunç geliyo olabilir ama cok cok şekli aslında,hizlandiktan sonra havalaniyo 2 3 dakika geriye yaşlanmış bi vaziyette duruyosun havalandigi için ama sonra düzeliyosun hic uçtuğunu havada olduğunu bile anlamiyosun
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Yok çok adrenalinli güzel oluyor :) sakin ol eğlenmeye bak 
(262 puan) tarafından
Adrenalin sevmem ki çok korkarım uçaktan da o yüzden korkuyorum
(2,693 puan) tarafından
Yukarı kalkıyor işte canm ne olacak kafanda kurma bukadar uçak kazaları trafik kazalarından bin kat daha az yaşanan birşey.
Duani et tevekkül ile geçer zaman.
0 oy
tarafından
Yok kız korkma havalanıyor çok keyifli bence bazıları korkuyor ama çok değişik bir his geriye yaşlanıyorsun 2  3 dk kadar sonra normale dönüyor bak keyfine 
(262 puan) tarafından
Ben gondoldan falan çok korkuyorum o gibi bişey mi canım
tarafından
Ayyy gondoldan ben bile korkarım yok onun gibi deil hemen geçiyor zaten korkma gözlerini kapat istersen korkarsan
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Hiç uçağa binmedim çok merak ediyorum :D
(262 puan) tarafından
Bende mecburen binicem cok korkuyorum :(
0 oy
tarafından
Hayır sadece biraz basınç oluyor
(262 puan) tarafından
Basınç önemli değilde kalkarken korkarsın dediler o yüzden korktum '(
tarafından
Hayir hic korkunç değil. Eğer turbulansa girerse biraz sarsıntı oluyor hafif oda
0 oy
(811 puan) tarafından
Bence en guzel his kalkarken oluyor harika. Keşke hep öyle olsa ;)))
(262 puan) tarafından
Gondol gibi bişey mi ben çok korkarım gondoldan
(811 puan) tarafından
Bence korkulacak bir şey yok
0 oy
tarafından
Hiçte değil canım korkma 
(262 puan) tarafından
İnşallah kuzu ya gondol gibi bişey mi
0 oy
(724 puan) tarafından
Asla korkunç değil bundan keyif alan tek manyak ben değilimdir umarım. Kalkış anı çok zevkli 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Ben ki ilk kez hamile halimle bindiysem sen de binersin kız yok ya abartilcak bir şey yok
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Korkulacak hicbirsey yok cnm yüksek korkum car ama uçak ta çok rahattım sadece biraz sarsıntı ve ses var 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bence çok keyifli yükseklik korkum olmasına rağmen uçak güven vermişti bana :)
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Yavrum inan korkacak bir durum yok abartıyorlar ilk bineceğim de bende söylenenlerden dolayı korkuyordum ama hiçte dedikleri gibi olmadı bende ki korkunun sadece hız korkusu olduğunu anladım :D kalkacağı sırada kuleden izin alp hızlanıyor benim tek korkum buymuş araba vs hız yapıncada korku oluyor bende 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Yalan atıyor lar inanma :)bana da dediler çok korkunç yıllarca otobüs de ayilmalara bayılma ya katlandığım için üzülüyorum 
0 oy
(473 puan) tarafından
Hiç korkutma kendini , anlamıyorsun bile , sadece hafif bir basınç olabilir kulaklarda , ağzını açık tut , kendini rahat bırak korkutma
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Çok korkunç değil bence bazı insanlar ya çok abartıyor ya çok korkuyor gerçekten anlamıyorum 
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Bana her türlü korku veriyor Bu yüzden ilacnkullaniyorhm :)
(262 puan) tarafından
Bebeğimle binicem ne ilacı kullanıyorsun canım
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Yok canım hicde korkutucu degil ben bebegim dogdugundan beri ucaga biniyorum kalkış anı sadece sesi cok oluyor okadar geciyor sonrası cok rahat hic endişe etme kimseyede bakma lafına 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
arabayla hizli gidersin de binyuksek yerden geçince icin bi kötü olur ya oyleymis kuzenim uyle diyodu ben hic binmedim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 130 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anonim (314 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 249 göst.
0 oy
9 cevap 233 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 312 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu