0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar selamm 29+5 olduk biz bazen kimildamasi çok garip hisettiriyor artik buyudu galiba siz bu haftalarda neler yaptiniz nasil gecirdiniz zaman durmuşta akmiyor gibi şu siralar çok sklıyorum oturdugum yerden kalkamiyorum bel agrim o kadar çok agir geliyor ki bana daha bu haftada niye boyle oldum anlayamiyorum :( yaptiginiz egsersizler varmiydi bu haftadayken siz bel agrisi için veya neler yapiyordunuz zaman gecsin diye 

8 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Aynı hafta ve gunuz :) ama benim bel ağrısı + kasılmalar oluyo sendede oluyo mu ? Ben hiç bisy almadın hazırlık yok :)
tarafından
Ay evet cnm bnm kiz olucak kizlar daha aşagida olur diyor cevremdekiler senindemi kiz
(988 puan) tarafından
Erkek canım benimki
tarafından
Benim oglum çok aşagida degildi cnm kizim ama cok aşagida cok zor oluyor
(988 puan) tarafından
Benim kizlR hep yukaridaydi ama bu aşağıda erken çıkmak istiyo galiba :) 2. Ablasına 32 haftalikken başlamıştı kasılmalar falan
tarafından
Bende oglumu 28. Haftamda dogurdum cnm erkekler aceleci oluyor
-Reklam-
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Doktoruna söyleyip magnezyum yazdır çok faydası oldu bana bacak arkalarında hep kramplar oluyodu şimdi olmuyo belimde çok ağrımiyo eskisi gibi (38+1)
tarafından
Ay daha yeni yazdi sayilir cnm doktorum gece yatmadan once içiyorum oglen falan icsem dahami rahatlarim sen nasil iciyordun btnm
(1,464 puan) tarafından
Sabah kahvaltısınin hemen arkasına içiyorum ben suda eritmeli
tarafından
Sagol btnm tok benim hap seklinda bende sabah iciyim aksama kadar mafoluyorum icince biraz rahatliyorum ama icimden elime alicam belimi diyorum resmen o derece bir agri
0 oy
(770 puan) tarafından
Yalnıziz bsy olur diye herşeyi hazırladım zaten çok skntili geçti iyiki hazırlamışm :/ 
tarafından
Ay iyi yapmissin cnm ben hazirlayamiyorum ya 2 yasinda oglum var besigi kursak binicek bozucak kiyafet aldik kargoda o yuzden yikayamiyorumda
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ufak ufak başlamıştım gördükçe uygun buldugumu aldim. 35.hafta cantama kadar hazırdı (erken dogum riskine karşı) çok şükür 39 da dogdu. Ama iyiyki erken hazırlamışım çünkü sürekli eksik çıkıyor, ağırlaşıyor insan.
0 oy
(1,257 puan) tarafından
O haftalar kolaymış aslında zjsksksk o zamanlar ağır oldum saniyordum Takiiii 37 ye girene kadar :))) 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
30 haftada herşeyi hazırladık erken doğum riskim vardı diye şimdi çok şükür 33 haftalık olduk ama hiç pişman değilim erken hazırladım diye zararı yok bana 
tarafından
Benimde var cnm erken dogum riskim mlsfff
0 oy
(262 puan) tarafından
28 ci haftada bitirdim canm tüm hazırlığı şimdi kendime gücüm zor yetio kasılmalar sancılar bel ağrıları 31+5iz su an bakalim az kaldi 
0 oy
(741 puan) tarafından
Herşeyiiiiiiii

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 173 göst.
28 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
0 oy
6 cevap 96 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...