0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (61 puan) tarafından
Arkadaşlar 3yildir çocuğumuz olmuyodu neyse şimdi 24haftalik hamileyim çok istedik o da istiyordu istiyo da yani biliyorum.ama hiç benimle ilgilenmiyo onu geçtim daha tekmesini bile hissetmedi herkes merak etti bekledi elini koydu ablam annem fln o yok iki dakka elini koyuyo sonra hemen cekiyo hastaneye gttigimde hiç sormuyo bile bebek hakkinfa konusmuyo.bugun ayrıntılı ultrasona girdim dakkamda yok biliuo aksama kadar hiç aramadı eve geldi hiç sormadı sonuç ney diye ultrason resimleri vardı ikk kez yüzünü gördüm bakmadı bile o uyudu ben ağlıyorum zoruma gidiyo konuşmadım farketmedi bile. Yani napiyim yarın mesajda mi anlatsam duygularımı gerçi onuda anlamaz

11 Cevaplar

+1 oy
(473 puan) tarafından
Açık açık konuşun , hassas bir dönemden geçtiğinizi , desteğini beklediğinizi söyleyin.Belki o da bir şeyler yaşıyordur hayatında , belki işinde gücünde sorun vardır , belki baba olacağı için sorumluluk duygusu ağır gelmiştir onun bunalimindadir , sonuçta iş ciddiye bindi artık ..Açıkça konuşup birbirinizi anlayın bence.Suan sen bir tık daha duygusalsin belki ondan da böyle hissediyor olabilirsin.
(87 puan) tarafından
Katılıyorum +++
-Reklam-
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Ben boyle olaylarda çok katiyim

O yuzden yazmiyim fikrimi

Ama sen ipini bi tut eşinin şimdiden çocuk olunca hepten kaçar gider 
(61 puan) tarafından
Yazsan iyi olur aslında böyle düşünüp durmaktan yoruldum
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Yani babalar doğduktan sonra anlıyorlar baba olduklarini ama senin eşin baksana hepten duyarsız kalmış bilmiyorum yani nrmalde nasıldır sen bilirsin en azından insna bı sonuç ne diye sormazmi eşim detaylida kendi konuştu doktorlar her şeyi konuş ozaman derdi ne
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Allah aşkına bu insanlar ne istiyor kendileri bile bilmiyor ya el kadar sabînin günahı ne daha anne karnında baba ilgisiz. Madem ilgisiz o zaman niye çocuk isteyip yaptı yazık günah hem sana hem bebeğe. Anne karnında bile hisseder babasının ilgisizliği sevgisizliğini. Karşına al konuş amacın ne de bu çocuk ikimizin sende bende istedik bu zamanı bekledik şimdi sorunun ne de bakalm ne diyecek 
0 oy
(25 puan) tarafından

Bebek doğduğunda sende baba yok baba gitmiş yaparsın nefret ediyorum böyle kazık gibi adamlardan anlat herşeyi valla kavga bile çıkar benim eşim elini koyup sevmesin ben hemen kendi kendime söylenirim hamile bir insanın sevgiye ilgiye ihtiyacı var boşver içini dök o otursun düşünsün 

0 oy
tarafından

Kiz ben hamileyken eşimde böyleydi şimdi çok seviyor aşık resmen 

Takma bazı erkekler böyledir oda bize denk gelmiş ne yapalım kısmet :angel:

Zamana bırak hamleligin tadını çıkart 

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Gebelikte benimki de öyleydi çok üzülürdüm bebek bir doğdu kucağından indirmedi hala çok düşkündür. Bazı babalar sonradan baba oluyor bebek anne karnında iken çok algılayamiyorlar sanırım olayı.
(61 puan) tarafından
Ama insan merak etmez mi sonuç iyi mi kötü mü
(2,097 puan) tarafından
Valla çoğu kez benimki de sormazdi değişik bir kafa yapıları var erkeklerin canım. Boşver sen üzülme böyle şeylere bebeğini de üzme. ❤️
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Bemin eşim de elini koymazdı pek huylarni4ri ama diğerleri normal davranış değil bence birde 3 yıl sonra oluyor Ayrıntıya girmişsin çıktığın gibi araması gerekir 

Neden böyle davrandığını sor mesajla yazma bence 
(61 puan) tarafından
Konuşamıyorum ki iki kelime etsem aglayasim geliyo babamla da öyleydim o da hiç babalık etmedi..
(13,102 puan) tarafından
Ağlama tut kendini duygularını güzelce anlar
0 oy
tarafından
Neden senle gelmiyor hastaneye
(61 puan) tarafından
Calisiyo izin alamiyo ama telefon edebilir dakkam da yoktu annem ablam yüz kere aradı o hiç
tarafından
Haftasonu birlikte gidebilirsiniz bence. Oda duysun kalp atışlarını . Oda görsün ultrasondan.
Erkekler bu tarz şeyleri bizim gibi hissetmiyorlar canım.
Kadınlar ne zmn hamile olduğunu öğrense o zmn içimizde annelik duygusu başlıyor ama erkekler bebek doğup canlı canlı görünce babalık duyguları başlıyor. Hatta bebek ne zmaan tepki vermeye başlasa o zmn daha çok anliyorlar
0 oy
(590 puan) tarafından
belki dogdugunda gorunce o duyguyu tadar bilmiyorum 
0 oy
(572 puan) tarafından
Benim eşimde yapmıyordu ama merak ederdi sadece ilk diye anne karnında bebeği çok anlamadı şimdi 4.aya girdik benden çok onla ilgilenir sor sen neden bebeği merak etmiyorsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 410 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Esra3737 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 577 göst.
+2 oy
8 cevap 357 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tevafuk (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (454 puan) tarafından soruldu