0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Merhaba ben eşimin işinden dolayı ailemden uzaktayım burda pek kimsemiz yok aileden ve eşim memur işten geldikten sonra TV ve telefon la vakit harcıyor bende bebeğe bakmaktan affedersiniz lavaboya bile zor gidiyorum bazen eşim yatdimci olmuyor bunun için çok da tartıştık ama ne fayda. Bebeğim biraz usuttugu icjn disari cikmiyirum bu aralar kayınvalidem kısa bir süreliğine bizde ve eşim asla beni dışarı çıkarıp yürüyüş yapalım demiyir ben emrivaki yapıyorum. Benimle.sohbet etmiyor fazla . Doğumdan sonra da kilo almaya devam ettim emzirrmeden dolayı ve bir kere bile guzzel olmuşsun demedi ilişki desen yok. Ve hep salonda uyuyor ben bebeği uyuyana kadar gelmiyor bazen bebeğim uyumuyor ve saatler sonra uyuyana kadar eşim salonda uyumuss oluyor . Çok yanlızım ve mutlu değilim tek mutluluğum bebeğim .

7 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Sende aynı şekil davran oda anlasın düşme ustune 
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Oturup açık açık konuşmak en iyisi belki konuştunuz ama aklıma ilk geleni söyledim
(7 puan) tarafından
Konuştum hatta kayınvalidemin yanında da dile getirdim iki gün normal davranıyor sonra yine aynı hiç üstüne düşmeden de daha da evden uzaklaşıyor anlamadım ki hangi yolu denesem ayni
0 oy
(590 puan) tarafından
boşver neyaparsa yapsın üzerüne düşme bebeginle ilgilen 

keyfine bakmaya calış  
(7 puan) tarafından
Onu da denedim adamın umrunda bil değil anlamadım ne yapsam olmuyor
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Canim ayni bizde o yollardan gectik esimde ayni tlfnla flan cok ilgilenir ama yataklari asla ayirmadik ozamn lar cok gaz sorunu vardu bebegin sabaha kadar uyumazdi konus esinle  inan konusmasan birseyi halledemezsin  ve cocuk ikinizin cocugu  onunda sorumluluk almasi gerekiyo  her firsatta kucagina ver yoksa  daha beterolur  sen annesiysen o da babasi disari cikmaya gelincede konus slkldlglnl dile getir bende aileden uzakta yasiyorum  gercekten cok zor insan slklyo en azindan yuruyus yazabilirsiniz 
(7 puan) tarafından
Benc de en önemlisi yatak ama uyuya kalıyorum diyor bebeği ben oda da uyuyana kadar beyefendi salonda uyuyor ve biz daha bir buçuk yıllık evliyiz
0 oy
(427 puan) tarafından
Az cilve yap sensiz uyuyamıyorum seni özlüyorum filan tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır bebekten sonra bazi erkekler böyle kaçıyor.  Bebegin uyurken güzel gecelikte giyin bakımını yap sen yanaş hep karşı taraftan beklenmez zaten
(7 puan) tarafından
Kız valla onu da yaptım o an mutlu sonraki gün yine aynı anlamadım ki usarak halletmeye çalıştım sana öyle geliyir falan diyor
0 oy
(7,623 puan) tarafından
Halbuki biraz seni çıkarsa hazır kayınvalidende çocuğa bakarken bi havan değişse daha mutlu bir anne olsan evinede eşinede daha verimli olacaksın ama bunu anlayacak adam lazım.
0 oy
tarafından
Ne.kadar üzerine düşersen o kadar kendilerini birşey sanıyorlar takma kafana tamam zor evet ama en güzel yanı sağlıklı bir evladın var bunu düşün bu zamanlarda geçecek hiçte eşinin tavrına uzak durmasına üzülme sen ondan  daha da fazla uzak dur muhattab olma bebginle ilgilen fazla üsteleyince kendilerini bulunmaz Hint kumaşı sanıyorlar 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 256 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 359 göst.
0 oy
4 cevap 184 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu