0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mrb hanımlar şimdi biz 3 buçuk senedir bu evde kalıyoruz. Daha önce aramız iyiydi hani birbirimize gidip gelirdik kahve içmeye faln bu sene ne olduysa Bi anda araya çok mesafe koydular. normalde eşi oglumu görünce hemn severdi bu Bi kaç keredir bıyık altından  iyi akşamlar faln diyor. oda ben mrb faln diyince. Bi ara sadece ablayla Bi atışmamız oldu ama olur böyle şeyler diyip konuyu kapattık. bu 2 keredir kahveye çagırıyorm hep reddediyor anlayamadm bende kafama takıyorum acaba bilmeden bişi mi yaptm DİE ama düşününce de hiç birşey bulamıyorum. 

5 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
O mesafe koyduysa sende  koy çağırıp durma 
tarafından
Ya bu sefer bilerek çagırdım bakim dedim gelirse Bi sıkıntı yok ama gelmese demekki mesafe istiyorlar
-Reklam-
0 oy
(339 puan) tarafından
Kira az geliyordur 
tarafından
Ay Vala nedense benm de aklıma o geliyor yoksa başka Bi sebep bulamıyorum çevreye göre kiramız az günahlarını almayaum ama ya bu sene çok atarlar üstüne yada çıkarırlar DİE düşünüyorum bundan dolayı mesafe koyup yüz bulmak istiyorlar heralde
(339 puan) tarafından
Bencede gönül hatır işi olmasın diye de muhattap olmuyolar
tarafından
Aynen neyse ne diyin kendileri bilir elbet daha çok verecek kiracı bulunur ama önemli olan iyi kiracı bulmak şimdiye kadr ne dedilersse asla yok demedik eve elimizden geldignde zarar vermemeye çalışıyor olaki bişi olursada zaten karşılarız ama yapacak bişi yok
(339 puan) tarafından
Aaa onların tek dertleri para istersen evi başlarına yık parayı ver yeter en sonunda başkasına verir oda kirayı ödemez görürler günlerini
tarafından
Aynen öyle Vala Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Boşver araya mesafe koymk en güzeli sende öyle yap
tarafından
Aynen öyle madem böyle istiyorlar benm kaybedecegim bişi yok
0 oy
tarafından
Mesafeli olmaķ daha iyi
tarafından
Aynen ben görevimi yaptm madem öyle istiyorlar kendileri bilir
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bence ya evden çıkaracaklar yada baya iyi bir zam istiycekler aradaki samimiyeti kaldırıp rahatlıkla söylemek için böyle yapiyolar gibime geldi 
tarafından
Bende öyle tahmin ettim yoksa zaten başka sebep yok

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 699 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 260 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (565 puan) tarafından soruldu