0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
kizlar merhaba, birkac ay once dayimla bir sıkıntımız oldu daha dogrusu ben bunu sonradan ogrendim. inanin hic bir sucum da yok kendi kendilerine bana neler neler soylemisler yapmadigim seyleri yapmisim gibi.kardesim bunlardayken dayimin esi, benim asla evine gitmemi istemiyormus falan agzina geleni saymis kardesim de oyle dinlemis hadi onu gectim annem de bunari duydu tek kelime etmedi. ben sucum olmamasina ragmen ben birsey yaptiysam diye özür niyetinde bir mesaj da attim hani yanlis anlasilma falan olduysa diye ikisi de cevap vermedi bir de kardesime ikidebir bana yaziyor bu ablan falan diyormus. yani inanin sucum da yok. boyle bir konumda annem bir kere bile kardesine yani dayima -benim kizim sana ne yapti diye savunmadi beni. ustune ustluk hala sıkı fıkı, cocuklarina bakmaya gider onlarla baga bahceye gider, mangala gider,istedigi yemegi pisirir( ben kiyamam ki yorulmasin diye) .. ya ben haksizliga gelemiyorum biri benim anneme kizima arkadasima dahi bir sey yapsa ben derim neden oyle dedin o sana napmis diye. cok zoruma gidiyor hic bir sey denmemis gibi duruyorlar. anneme bunu dedigimde de napayim niye soyleyeyim ne gerek var konuyu niye acayim diyor. ya nolur akil verin kizlar gercekten ben mi yanlisim objektif dusunemiyorum. sizin anneniz kardesiniz veya babaniz siz haksizliga ugrasaniz naparlar veya ne yaptilar 

2 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şuan bütün sülalesi ile küs
(506 puan) tarafından
alnindan ellerinden öpülesi
-Reklam-
0 oy
(13,947 puan) tarafından
Haksiz olsam bile savunir heralde benimkiler. Senin hiç suçun yokken dertleri neymişki dayinlarin. 
(506 puan) tarafından
dert ne biliyormusun canim. bunlar bebegi gormeye geldiler kizim da yeni emdi kucaga alinca direk kusuyor. dayimin bu 2. esi olacak kisi bebegi istedi ben de guzellikle dedimki yeni emdi abla simdi kusar birazdan al dedim. sonra anneme verdim getcekten de annemin uzerine bayagi bi kustu ve kendileri de gorduler. buna ragmen neymis benim cocugum ne kiymetliymis vermemisim bu hayatinda hic boyle rezil oldugunu hatirlamiyormus. ya ne var bunda gercekten kafayi yiycem
(13,947 puan) tarafından
Ay bundan mi uzatiyorlar konuyu. Istersen hiç dokundurmazsin. Dayinda karisinin ağzina bakiyor heralde.
(506 puan) tarafından
aynen canim konu bu ben de yanlis anlasilma olmus bir hatam olduysa ozur dilerim yazdim cevap bile vermediler. dayim o ne derse onu yapiyor gorusme diyor gorusmuyor. ama yani burda bebek verilmedi diye bu sekilde arkamdan agir laflar edilmesi cok ayip. bu durumda da annem duvar gibi duruyor sagolsun.
(13,947 puan) tarafından
Anneninde belki onlarla çikar ilişkisi vardir. Yanliş anlama ama dayin yardim falan ediyorsa o yüzden sessiz kaliyor olabilir. Yani konuşursa belki desteğini kesebilir.
(506 puan) tarafından
aynen canim. para vermez ama iki et alir kofte yap yiyelim der buna benzer seyler.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 176 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 520 göst.
21 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 273 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 195 göst.