0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Diğer taragtan sordum ama kimse yazmadı galiba yaptıran ypk bilen biri var mı yardımcı olursanız çok sevinirim ben yozgatta oturuyorum kayseriye gidicem orda kimsem yok burdan öğrenip ona göre gidicem ne yapmalıyım hangi doktor bilmiyorum bide devlet hastanesi olması lazım özel istemiyorum

6 Cevaplar

0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bilgim yok kuzum
tarafından
Yaa :( ne yapıcam bilmiyorum
(8,965 puan) tarafından
İnş çıkar birisi kuzum.
tarafından
İniallah teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından
Bilgim yok ama instgramda bir doktora gelmiştim Kayseri'de ünlü mor kalpi öyle bir şeydi 
(530 puan) tarafından
Canım pek bilgim yok sadece keşfedim de görmüştüm merak ettim doktor ünlüydü her yerden gelen vardı yinede varsa bir incele istersen doktoru
(13,835 puan) tarafından
Gökalp önerdir mutlaka.
tarafından
Teşekkür ederim
(530 puan) tarafından
Yok canım baktım şimdi Mustafa taş
(1,237 puan) tarafından
O doktor gerçekten çok iyi instagramda görüyorum
0 oy
(13,835 puan) tarafından
Ben yaptirmadim ama gökalp öner çok iyi diyorlar. Devleti bilmiyorum acibadem hastanesi bu konuda çok iyi. 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Canim bende kayserideyim bilmiyorum ama telefonla arayip bilgi alabilirsin. Sehir hastanesini ara sor. Nette numarası oluyor. Mutlaka bilgi verirler 
tarafından
Teşekkür ederim cnaım sağolasın öğrenebilceğin biri var mı acaba çevrende
0 oy
tarafından
Eciyes tıp fakültesinde aşılama yaptıran yok mu ya 
0 oy
(503 puan) tarafından
Benim arkadaşım orda yaptırmış şimdi senin için sordun canım yazarsa dönüş yaparım şuan ikizleri var beş aylık rabbim sanada nasip eder inşallah ❤️
(503 puan) tarafından
Ama o tüp bebek oldu
(503 puan) tarafından
Aci badem ozge idem karadag yazmış arkadaşım
tarafından
İnşallah canım ben iki defa aşılama yaptırdım zaten şimdi son bi hakkım var devlette özele gidecek durumum çok yok çğnkğ çok pahakı sordum tüp bebeğide devlette yapıyprlarsa en azı dan ilk çocuk olduğu için yarısını karşılıyor o yğzden bana deblet hastanesi lazım erciyes tıp fakültesi yapıyor galiba ama hangi doktor kim bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
15 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
0 oy
5 cevap 99 göst.
0 oy
1 cevap 79 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgulunbebegi (60 puan) tarafından soruldu

379,123 soru

11,348,961 cevap

34,813 kullanıcı

...