0 oy
499 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (812 puan) tarafından

Bakalım kimler yere bağdaş kurup yemek yiyor:P

Yada kimler masa kuruyor:D

47 Cevaplar

0 oy
(261 puan) tarafından
Yerde rahat yiyemiyorum ya masada yeriz hep
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yerde yemeyi çok severim normalde. Ama çocuk mama sandalyesine oturdugundan beri mutfakta masa da yiyoruz. Oturma odası da kirlenmemiş oluyor
0 oy
tarafından
Masada Yeriz mutfakta kolay oluyor yere otur kalk zor yaa :) 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
20 seneden fazladır masada yiyoruz köyde yerde yerdik artık orada da masa var masa daha düzenli geliyor bana yaa
0 oy
(16,291 puan) tarafından
Yerde yeriz yemek masam yok 
0 oy
tarafından
Yerde yeriz ve en güzeli daha keyifli oluyor
0 oy
(3,775 puan) tarafından
Masa canım ya yerde yemeyi hic sevmem :)
0 oy
tarafından
Masa da var ama yer sofrasi en rahati
0 oy
(48,960 puan) tarafından
annemlerin ev sobalı kisin yerde yiyoduk
0 oy
tarafından
Anamlarda yerde yiyoruz da kendi evimde yerde yemeye yer yok o yüzden masada
0 oy
tarafından
Masada yiyiyoruz 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yerde oturamm ben iltahaplı romatızmam var oturursam kalkmak çin birşnden yardım almam lazım 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Bekarkende masads yiyorduk evlendim masada devam  canım
0 oy
tarafından

Bizim odada masa var orda yiyoruz kuzum kahvaltıyı mutfakda masa da yeriz akşam yemeği falan da oturma odasında masada yeriz 

imageooglum şuan ödevlerini yapıyor üstü biraz dağınık olabilir ☺️

0 oy
tarafından

Bizim odada masa var orda yiyoruz kuzum kahvaltıyı mutfakda masa da yeriz akşam yemeği falan da oturma odasında masada yeriz 

imageooglum şuan ödevlerini yapıyor üstü biraz dağınık olabilir  ..,,☺️

0 oy
(678 puan) tarafından
Değişiyor bazen masada bazen yerde ama en güzeli yer sofrası kızımla sabah kahvaltısını hep yerde yapıyoruz :) 
0 oy
tarafından
Oglum masanin uzerine cikip yere atlama denemeleri yaptigi icin yerde yiyoruz masayi komple kaldirdik :)
0 oy
tarafından
Eşimle ikimiz genelde mutfakta  yeriz kahvaltı falan ama bı dizimiz çıktıysa aksam sofra kurarım salona yer sofrasını severim ben
0 oy
tarafından

imageooglum şuan ödevlerini yapıyor üstü biraz dağınık olabilir  shdjdjsksk..,,☺️

0 oy
(1,361 puan) tarafından

Mutfakta masa var mecbur orada yiyoruz. Ama bana yerde yemek daha samimi geliyor. Çocuk olmadan önce arada eşimle yere sofra kurar tv karşına geçer öyle yerdik. Çocuk olunca dağıtıyor her yeri. Mama sandalyesi var ona koyunca eli kolu bağlaniyor. O yüzden masada yiyoz napalim

:)

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 627 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 740 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 525253 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 342 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,110 puan) tarafından soruldu

384,802 soru

11,510,463 cevap

35,170 kullanıcı

...