0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde (2,110 puan) tarafından
4 senelik evliyim geldk geleli kaynanamla tartstk hep basta 1 sene birliktim sonra buyuk olaylar oldu ayrildik 1 bucuk sene kirada durdk sonra dger eltimde aile apartmanmzdaki dairesine geldi yerlesti bu arada yilan eltilerlede konusmuyorm ama bayramda esimin hatri icin kaynanama gttm herneyse iste eltimlerde kendi dairesine gelince bizde kendi dairemize geldik kaynanam sirayla hepimzde kalsin dedik yine sans verdm 1 er ay 3 oglundada kalicakti 3 gelinlede olaylari oldu hadi ben kotuydm dgerleriyledemi anlasamadi neyse smdi dugun var yilanlar kesin kaynanamin masasinda oturur benm kendi ailem ve bursadaki arkadaslarmda gelicek buyuk ihtimal ablam annem babam arkadasim ve annesi bi masada olurlar ki bende orda durma taraftariyim sizce annemlern masada durarak ayip edermiyim kaynanam babamin agzina her kavgada soven biriydi ben ailem soz konusu olunca deliriyorum karsilikli kavgalarmz oldu ve kaynanamin koyluleride hep benm arkamdan sacma sapan konustu o pislklerde buyuk ihtimal dugunde olcak onlarda kaynanamin masasinda oturur arada esim var o yuzden suan ne yapacagmi blmiyorm dugun haftaya pazarr 

simdi kahvaltuya gdiyorum siz yazin ben cevap yazcam kizlar kocis gormesin paylasimi hadi fikirlerinizi bekliyorum♥️

16 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Tabiki de kendi ailemin yanında otururuum
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Benim anama babama küfür eden birinin masasına gitmem .
0 oy
(119,613 puan) tarafından
kendi ailemle oturrum zeyno
0 oy
(27,461 puan) tarafından

Öyle insanla durmak yanında olmak akıl işi değil

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kendi ailemle otururum cnm 
0 oy
(87 puan) tarafından
Kendi ailenin yanında otur canım o yılanlar sokmasın 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Sorman bile hata tabi ki de kendi ailem ❤
0 oy
tarafından
Selam vereceksem verir annemlerin masanıa otururdum
0 oy
(88 puan) tarafından
Eşinin tepkisi ne olur Bunuda göz önünde bulundurarak onların yanına bi uğrayıp kendi ailemin yanına geçerdim.. Benim mesela eşimle hiçbi şahsi sorunumuz yok ama ailesi yüzünden aşırı huzursuz oluyoruz mecburen aile huzurum için çocuğumun da ruh sağlığı için ses etmiyorum hiç ailesiyle alakalı
0 oy
tarafından
Böyle bi durumda kaynanamlara selam verir sonra kendi ailemle otutturdum yanlarına gitmeyi de eşim için gider selam verirdim eşim arada olmasa selam bile vermezdim böyle bı durumda ben 
0 oy
(5,002 puan) tarafından
Ne biçim bı aileye gelin gitmişsin. Ben o kaynanayi evime dahi almam ne şansındn bahsedyn kuzum ya. Ve tabiki ailemin yanına giderim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kendi ailenin masasında otur canım.
0 oy
tarafından
Eğer eşimle bu konu yüzünden kavga etmeyecksem direkt annemlerin masasına otururum yok problem olur diyorsan ilk kaynananin masasında bir süre oturur sonra kendi ailemin masasına geçerim 
0 oy
tarafından
En iyisi gelin damat masası oraya otururm bir daha kalkmam:):):) 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Eğer bu kadar sorunlularsa ailenle otur bence sonuçta babana hakaret eden bir kadınmış uzaktan selam ver masalarına oturma 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Canın ne istiyosa onu yap elalem ne deri boşver etmişim elalemin ağzına kaynanan ana olaydıda terbiyeli olsaydı boşveeeerr annen baban candır

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 619 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 726 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 491 göst.
13 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu

381,843 soru

11,431,773 cevap

34,994 kullanıcı