0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 20 haftalık gebeyim rahim agzim 2.5 çıktı serklaj yapılmadı haftam ileride dinlen dedi sadece doktor ve progestan fitil verdi. Ama çok sancım var yaşayan varmı bu durumu ? Bı çocuğum daha var 24 saat yatmam imkansız ama dinleniyorum gün içinde . 

4 Cevaplar

0 oy
(123 puan) tarafından
Canm beni Dinlersen sancn varsa durma git hastaneye serklaj yapın çift dikiş atılsn ben de yaşadım çok zor bir durum bebeğin haftası daha 20 ileriyi düşün bebek büyüdükçe daha baskı yapar
tarafından
Bugün gidicem yine insaAllah bende o yüzden korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
bnm 30 haftaliken sancilandim acile gitmistim rahim kisaligi var denildi nst sancim cikti  serumler igneler ilaclar ictim cok sukur sancim durdu suan 33 haftalik oldum ve dikkat ediyorum size progestanla tek olacak is degil
tarafından
Benimde ilk kızımda 26 haftalık kanala girmişti ama 38 e kadar durduk o zaman açıklık bu derece fazla değildi bunda daha çok erken başladı ağrılarım
(450 puan) tarafından
bnce baska yere daha gidin eger sanciniz varsa mutlaka igne serum falan vermesi lazimdi bna 1 tane ilac vermisti doktorum 6 saatte bir ic dedi gunluk 4 doz aldim ayni ilactan 1 hafta boyunca nasil sana bisey vermediler anlamadim pregostan bnde kullaniyorum hala ama sadece onunla olmaz
tarafından
Başka bir doktora daha gideceğim canım
0 oy
(811 puan) tarafından
Benim de öyleydi fırsat buldukça hep uzandım. Ileride normale döndü nasıl oldu bilmiyorum sonlara doğru yine sıkıntı oldu ama çok şükür vaktinde doğdu yani sezaryen ;)
tarafından
Normale dönebiliyormus,daha da kısalada biliyormuş gidicem bugün inşallah
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Evet 30.haftadan sonra kısalık oldu bende sürekli sancım olurdu zor geçti 35+5 e kdr durabildik 1cm de acilmam vardı ihmal etme haftan çok erken daha güzel bir doktora gt
(450 puan) tarafından
kac kilo dogdu bide kuvesde kaldimi bnmde rahim kisaligi var dendi 30 haftalikken ve cok sancim oldu ilac serum falan kullandim sancim durdu suan 33 haftaligim ondn sordum
(13,838 puan) tarafından
2760 doğdu canim35+5 de 1 hafta kaldık evet ins bekler zamaninj

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mavisiyah2001 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 717 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Dünyalarım (122 puan) tarafından soruldu