0 oy
179 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (289 puan) tarafından
Abartmadan bez stoğu yapmayı düşünüyorum sizce hangisinden alayım 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sleppy bizde çok tasirdi ya baya kullandık ama bitsin diye şimdiki aklım olsa almazdım . Sürekli zibina çiş çıkardı hem de yarisi bile dolmadigi halde. Kalıpları küçük ayrıca alacaksan ona göre al. Baby turcoyu da sevmedim yanları tam kavramiyor ve azıcık yapsa bile bez sarkıyor , bir paket aldım bitsin bir daha almam. Molfix aldım bir de onu denicem bakalım .
-Reklam-
0 oy
(11,127 puan) tarafından
Stok yapma derim hangisi iyi gelir cildine bilemezsin ve kilo boy çabuk büyüyorlar neyi ne kadar kullanırsın bilinmez

Benim 4 aylık kızım 3 numaraya kadar çabuk bıraktık ve slpeey kullanıyorum hiç Pişik olmadı çok şükür ama slpeey yaramayan da varmış buradaki postalardan okudum
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Kesinlikle sleepy :)
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ben 17 aydır sleppy kullanıyorum diğerleirni bilmiyorum 
0 oy
(476 puan) tarafından
Kızim 2 yaşinda hep sleppy ve baby turco kullandım daha çok baby turco kullandım onlemi hiç denemedim ama bence stok yapma önce hangisi iyi gelecek ona bak mesela ben baby turco kullanıyordum gayet iyiydi ama 5 numara bezi bize yaramadı 6ya geçene kadar sleppy kullandim şimdi yine baby turcoya geçtim. Kalıbı uymamıştı kızıma o zaman için 
0 oy
(7,899 puan) tarafından
Ben baby turco aldım 2.3 defa çok pişman oldum tövbeliyim asla almam artık sleepy tabiki daha güzel bence ama ben 2 çocuğumada can bebe aldım hep onu kullandım arada sleepy bikac baby turco bikac kez kullandım biliyorum yani
(9,923 puan) tarafından
Babyturcoda ne oldu canim
(7,899 puan) tarafından
Sürekli sizdiriyordu her çiş yapması tüm kıyafetleri değiştiriyordum numarası tamdida hani değil büyük yada küçüktü neden siziyordu bilmiyorum ama tövbeliyim bir daha asla
(9,923 puan) tarafından
Bizdede sizma oluyo ama arada cok nadir yani. Gun icjnde hic yasamadim ama gece bikac defa yasadik malesef ama hala kullaniyorum :) acaba aldigin urundemi sikinti vardi oluyo ya bazi uretimler baketler falan
(7,899 puan) tarafından
Cnm 3 defa aldım ayrı ayrı yerleden bende öyle düşündüm acaba bu ürün mü sıkıntıli dedim başka yerden aldım sonuç gene ayni
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Sleppy kalıpları küçük oğlumda kep lastik izleri oluyordu baby turcodan çok memnunum taşma pişik sızdırma yapmıyor ama bebekten bebeğe değişir bazı bebeklerin cildi narin oluyor ben bence bez stoğu yapma elinde kalır bebeğin doğduktan sonra alırsın 
0 oy
(824 puan) tarafından
Turko bez  küçük  ben tercih etmiyorum 
(9,923 puan) tarafından
Aa nasil kucuk benimki tosun gibi kullaniyorum :))
(824 puan) tarafından
Ben bi ara kullandım  2 numara 1 numara gibi
Kuzucuğa maşallah ♡
(9,923 puan) tarafından
2 1 kullanmadimda 5 numaradan basladik suan oglum 15.5 kilo 6 numara kulot bezini kullaniyorum cok memnunum valla hemde en uygun bez suan
0 oy
(14,932 puan) tarafından
Sleppy daha iyi bence. Önlem kullanmadım hiç ama 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kesinlikle Molfix 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bany turco emiciliği yok bezi hemen doluyor ve taşıyor bm goo.n bebek bezini baby turcoya değişmem onun dışında sleppy güzel bimin bezide güzel tavsiye ederim önlem hiç kullanmadım bizim stoğunuz goo.n bebek bezinden yana oldu baby turco 5 pakete yakın var bir an önce bitirmek istiyorum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Sleppy bize çok iyi geldi diğerlerini kullanmadım ama kaç numara kullanıyosun bazı numaraları fazla kullanamıyolar ona göre stok yap bari
0 oy
tarafından
Bence önlem daha iyi
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Sleppy bende çok sızdırdı baby turco guzel önlemi yeni deniyorum ondan da memnun kaldım 
0 oy
tarafından
Sleepy kullandığım en kötü bebek bezi. Geçen gün eşim gac saatte geldiği için sadece sleepy marka bulabilmiş mecbur almak zorunda kaldı. Ben böyle sızdıran bir bez daha görmedim. Oglum üstüne su dökmüş sandım meğer bezi sızdırmış. Bu sabahta hep kakası dışarı taşmıştı. Sleepy pişmanlıktır
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Baby turko kullanıyorum memnunum
0 oy
tarafından
D hiçbiri 

Kesinlikle molfix
0 oy
tarafından
Bence Molfix canım kalıbı büyük hem
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Molfix kullan canım memnun kalırsın indirimleri takip edip Molfix al bence saydığın bütün bezleri denedim memnun kalmadım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
0 oy
1 cevap 132 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 469 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 385 göst.
25 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,396 cevap

34,734 kullanıcı

...